חידה לאוהבי הרכב :

חידה לאוהבי הרכב :

איזה רכב הכי פופולרי בקטאר?
גם רק שם המותג יתקבל כתשובה הנכונה.

salachshabati

New member
Toyota dominates the sales

http://bestsellingcarsblog.com/category/qatar/
&nbsp
The Qatari new car market marks a pause in 2015 with total registrations down 2% to 92.916 units. Toyota dominates the sales charts as usual despite a 5% year-on-year drop to 31.352 sales and 33.7% share It is followed by Nissan at 15.6% (-6%), Mitsubishi at 8.9% (+21%), Hyundai at 7% (-11%) and Ford at 4.5% (+26%). Very different fortunes among the Top 5 brands indeed. Notice also Renault up 25%, Mazda up 29%, Cadillac up 35%, Isuzu up 90%, Lincoln up 238% and Peugeot up 247%.

לגופו של העניין -

למרות שקטאר עשירה יותר מדובאי הופתעתי מזה שלא רואים שם רכבי פאר על הכביש. בדובאי כל חמישים מטר ראיתי רולס רויס, ורכבי הספורט זה משהו כל כך רגיל כמו אצלנו פיאט 500
.
קטארים חיים אחרת...בדובאי לא רק מכוניות - הכל מגלומני ומנקר עיניים. בקטאר הכל צנוע ומאופק. גם הרכבים - בקושי נראים פה ושם הג'יפים של לקסוס ופורשה. הרוב - או טויוטה לנדקרוזר או היילקס.

מן הסתם

כן, בדובאי הייתי רוצה לגור. בדוחא , לפחות נכון לעכשיו - לא. עד לפני כמה שנים עוד עצרו שם גבר ואישה שנוסעים יחד במכונית ובקשו מסמכים שמוכיחים שהם בעל ואישה...ייקח להם זמן להשתחרר. זה יבוא, אבל ייקח זמן.
דוחא מקום נפלא לחופשה שקטה לנקות את הראש, ואם לקחת כמה לילות בקמפינג מפואר ליד Inland sea - זה פשוט פצצה. כמו סיני לעשירים
, רק הים יותר יפה ובמקום אבנים - חול לבן נקי נקי.
החופשה שלי הייתה מדהימה, אבל הצניעות של הקטארים הטחונים הפתיע אותי....כן, צניעות, לא קמצנות.

את יותר מדי צפויה

אהבתך לגאוגרפיות העשירות המנוכרות והמנצלות של האיסלם הסוני ידועה לכל...
אין הרבה חדש תחת השמש...
&nbsp
אין ספק שהפנטרציה שלך לשם היא באמצעות הדרכון הפרוסקי שלך, לא? לא הבנתי מה מונע ממך להתקבע בUAE דרך קבע

נראה לי שאם תגשימי החלום, לך מתאים שם איזה רולס רוייס

אני? רולס רויס? איכס!!!

הטעם שלי קצת אחר... וכן, אני אוהבת חיים טובים וממש לא מתכוונת להתנצל על כך.חיים פעם אחת, ואחרי זה יאכלו אותנו תולעים. בן אדם נולד כדי להנות, לא כדי לעבוד את השם/לממש את עצמו/ להשאיר משהו אחריו( אחרי? שיהיה מבול). אם הייתי צעירה ופנויה בהחלט הייתי מחפשת עבודה בדובאי. אבל אני איכשהו הצלחתי להצמיח כאן יותר מידי שורשים .אז החיים בדובאי זה רק חלום...:)

אניגו,

אם זה לא הולך כמו ברווז ולא מקרקר כמו ברווז - זה לא ברווז! ארון קבורה הזה לא הטעם שלי....

enigo

New member
אבל זה מקרקר בדיוק כמו ברווז - או במקרה הזה, ב.מ.וו 760

דבריך זה פשוט חילול הקודש!

סדר 7 זה טנק אלגנטי ומרשים. רולס רויס מכוער אש, ולא אכפת לי כמה הוא עולה!

enigo

New member
דיברת על לקרקר - והמנוע, בבסיסו, אותו מנוע

יש עוד כמה חלקים משותפים, אבל פחות קשורים לקרקורים.

נו באמת , אניגו!

אנשים שעברית זאת שפת האם שלהם כותבים "אני יבוא/ יביא/ יעשה" וכשמחפשים בית כותבים שהם רוצים "להשכיר דירה" ואתה רוצה ממני שאני אדע שהברווז לא מקרקר? תגיד תודה שאני יודעת שכבש לא נובח אלא פועה

(או שגם כאן טעיתי? :))

מה יותר חשוב? האריזה או הבפנוכו?

זאת תכלס אותה חברה. רק מחליפים הסמל...
&nbsp
מתחלף הסמל וציבור הבבונים מריע לסמל החדש.

את מתאימה בול לרולס רוייס. את פשוט לא מכירה/ לא ניסית/חושבת

שאת לא אוהבת...יו ניים איט.
&nbsp
לגבי החיים הטובים, אל תתנצלי. אף אחד לא ביקש ממך להיות נאן

אבל להגינות, מצד שני, זאת חצי סיסמה נבובה כשזה בא ממך כי דווקא את יודעת לחיות על פי מסגרת תקציב, אני זוכר אותך מדריכה אנשים לרכוש בהתאם ליכולת הכלכלית בלי השתעבדויות וכו'...הלוואי שכולם היו נוהגים באחריות כלכלית כמוך תוך כדי אהבת החיים הטובים...

למעלה