האם ניתן להחליף פילור דלק למחכל מלא

האם ניתן להחליף פילור דלק למחכל מלא

והאם הפילטר עוזר בשיפור צריכת הדלק? כמו כן . האם ידוע איזה חלק פגום יכול לגרום לצריכת דלק גבוהה מהמקובל?

פילטר דלק אפשר להחליף בכל מצב

החלק שיכול לבזבז הכי הרבה דלק זה הנהג וגם המנוע .

אני יודע

השאךה אם הגיוני שתהיה צריכת דלק של 1-6 במזדה 3 בתוך העיר . או שכנראה יש חלק שמפשל ולכן אני שואל מה יכול לגרום?

1\6. זה מוגזם גם אם זה מנוע 2000

מתי עשית טיפול?
זה יכול להיות הרבה דברים , ממסנן אויר סתום ועד אינג'קטורים .
גש לאיבחון במוסך מורשה .

עשיתי טיפול לפני כחודש בערך לפני הטסט

הוחלף פילטר שנמן ואויר והוחלף שמן. מזה אינגקטורים?

ניתן אבל יתבזבז יותר דלק בתהליך ההחלפה של הפילטר

2. פילטר תקין עוזר לביצועי הרכב. אם הפילטר סתום יזרום פחות דלק דרכו והביצועים יקטנו. אתה תרגיש פחות כוח מהמנוע. כמו חנוק.
המחשב אמור לאזן בין כמות הדלק לכמות האויר לשריפה אופטימלית...
אני לא יודע מה המשמעויות מבחינת צריכת הדלק פר ק"מ נסיעה במידה והפילטר דלק סתום חלקית. ייתכן שתקבל נסיעה איטית יחסית עם צריכת דלק קטנה יחסית כאילו אתה לוחץ מעט גז?

כשרשמתי יתבזבז הכוונה כמובן שיישפך יותר... SPILLOVER...

עלול להסריח הרכב... וגם ביזבוז הכסף...

אז לדעתכם כדאי לבקש ממוסכניק חבדוק את החלקים שקשורים לצריכת

מחוץ לעיר הוא צורך1.12 לערך ובעיר יורד ל1.6 בערך. תאמת שאני מרגיש בלחיצה על הדוושה כאילו משו סתום.

שוחחתי עם נציג ממוסך מורשה של מזדה והוא ציין לי

כי לא נראה לו הגיוני צריכת דלק של 1.5-6 בעיר. הוא ביקש שהגיע לבדיקת מחשב . אבל העלות היא מאד גבוהה(220 לםני מעמ). האם יש עוש הצעות ליעול חוץ מהחלפת מצתים שאני מתכוון לעשות. כמו כן האם מוסכי מורשה יגידו לי את זמני הטיפולים לרכב שהיה בליסינג או שזה שמור רק לחברת הליסינג עצמה?

em28

Well-known member
שלב ראשון: בדיקת מחשב עצמית: עולה דולר

לכל המכוניות המודרניות יש כניסת OBD דרכה מתחברים למחשב הרכב.
אפשר לשדר את נתוני המחשב גם ב-BT ויש הרבה אפליקציות שיודעות להציג את הנתונים בשפה של בני אדם.

ממליץ לקנות מתאם כזה, עולה שקל-שניים, ולראות - הכצעקתה ?
כשתגיע למוסך יהיה לך ידע יותר גדול ממה שיש לך עכשיו.

מותקן אצלי כסםת לשמירה על המחשב רכב

האם עדיין ניתן לחבר אותו למחשב רגיל או אפליקציה כלשהי. והאם אתה יכול להעביר לי קישור למתאן הנל? כמו כן . האם לא היית אמורה להדלק מנורה במקרה של תקלת חיישנים?

קשה לי להאמין שזה המצתים

צריכה גבוהה מאד...אם המצת לא היה עובד היית מרגיש שהמנוע עובד לא סדיר...
&nbsp
אויר בגלגלים יש?אולי אתה על לחץ 23 במקרה...

יש תחושה לפעמים שהאוטו לא לןחץ

הוא נחנק כזה. כמו כן. אני בודק לחץ אויר כמעט כל שבוע שבועיים ובדכ אני תמיד צריך למלאות.

אני ממלא ל32 לפי הספר רכב.

בדכ אני שם לב שזה יורד ל28 ולםעמין גם פחות מזה. אולי יש לי בריחת אויר מהצימיגים?

למעלה