נהיגה עם מכשיר חמצן

באמביי

New member
נהיגה עם מכשיר חמצן

היי ,

מתעניין בשביל סבתא של אישתי , שמסרבת בתוקף להפסיק לנהוג אף על פי שהיא מחוברת למכשיר חמצן .

האם זה בכלל חוקי לנהוג עם מכשיר חמצן?

תודה רבה !

למה שלא יהיה בטיחותי?

הרבה פחות בטיחותי זה להחנק. רק לא להוציא מהמכונית כשמתדלקים.

גם נכון

לאנשים שמשתמשים בחמצן, ממליצים לא להשתמש במוצרים שמכילים פטורליום, כמו ווזלין נגיד. זה על הנייר, הוראות פתיחה באש. רכב שעולה באש ואז מתפוצץ כמו בסרטים...? מניחה שאולי זה קורה בנסיבות מסוימות, אבל די נדיר.

prizman

New member
הבעיה היא שרק בסרטים זה כמו בסרטים.

ריסקתי כמה עשרות מכוניות בחיים שלי ובצורה אלימה, לא במכבש או משהו כזה. דווקא דאגתי שיהיה בהן דלק
בכמויות משתנות כי זה היה חלק מהעניין. באף אחת מהן לא היה אפקט כמו בסרטים. כאילו כן היה אפקט כמו בסרטים
כי צילמתי את זה אז זה מופיע בסרטים, אבל לא באלה שמקרינים בקולנוע.

enigo

New member
מה, מכוניות לא מתפוצצות בהתנגשות? או שניה אחרי שהגיבור

מצליח להמלט מהן? לא יכול להיות...
תיכף תגיד שהן גם לא מתהפכות ומתעופפות באוויר ברגע שהן נוגעות במדרכה או פוגעות ברכב חונה!
לא זוכר איך קראו לסרט הפארודיה שבו צחקו על העניין, והיתה סצינה שבה שתי מכוניות נוגעות קלות אחת בשניה - וישר מתפוצצות. זה היה סרט פארודיה על סרטי ריגול.

אה, כן

אני אייחס את שלוות הנפש שלך לזה שאתה לא בארץ. זה עוזר לשלוות נפש לא להיות בארץ. הייתה תקופה בישראל שמכוניות אכן התפוצצו מידי פעם. לא תאונת דרכים, או התנגשות, או משהו דומה. אם נשאר משהו מהבנאדם אחרי זה (לרוב לא) - אז הבעיה היא בעיקר כוויות.

winner999

New member
Ford Pinto

המכונית שהתלקחה בסרט Top Secret היא פורד פינטו:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=dT0J0rcJTLo[/URL]
האמת העצובה היא שזה מבוסס על מקרים אמיתיים - הרכב אכן היה מתלקח בתאונות קלות יחסית:
[URL]http://content.time.com/time/specials/2007/article/0,28804,1658545_1658498_1657866,00.html[/URL]
למזלנו בטיחות הרכב השתפרה מעט מאז

enigo

New member
אכן, "סודי ביותר", זה השם!

אבל אם לשפוט לפי סרטים אמריקאים, אז גם משאיות מונעות סולר מתפוצצות בהתנגשויות או כשהן נופלות מצוק.

בלון חמצן הרבה יותר חזק מכל מה שיש ברכב

הוא רק קצת רגיש למכות צד בברז שלו, מכה תתלוש את הברז והוא יעוף
אז אם אפשר אז לנסוע עם הכובע שלו, או פשוט לכוון את הברז לכוון אחר ,שאם הוא יעוף שלא יפגע ביושבים ברכב .
לא רק שמיכלי דלק לא מתפוצצים בהתנגשות , הם גם לא מתפוצצים בירי
ישיר אלא רק בכדורים נותבים.

לא נראה לי שזה לא חוקי

מכשיר חמצן הוא לא הבעיה . הבעיה היא המצב הבריאותי שלה .
כנראה שהיא תקבל מודעות עצמית רק לאחר תאונה.

אם אני לא טועה

חייבים לדווח למשרד התחבורה על כל שינוי במצב הבריאותי והיא הייתה צריכה לדווח למשרד. אז הוא כנראה מזמין לבדיקת רופא ומאשר או לא מאשר לנהוג.

לא יודע אם החוק התיחס לנקודה הספציפית

אבל אני רק מאחל לה שתפסיק לנהוג לפני שתעלה הולך רגל לשמיים.
&nbsp

אל תהיו רעים...

זה לא רק אליך, האבא של הגוזל אלא לנוספים עם דיעה דומה, אידיט וכו'..

כל מקרה לגופו. בארה"ב נתקלתי בכך שלקבוצות חולים מסויימות יש כוח פוליטי והם משמרים את זכויותיהם כנהגים במגבלות מסוימות כדי להקטין את הפגיעה הבטיחותית, למשל נתקלתי בחולים מבוגרים עם ירידה בראייה למשל ניוון רשתית שקשור לגיל הזיקנה שלא מוותרים על רישיון הנהיגה אלא מותר להם לנהוג בשעות היום ורק באיזור מגוריהם [משרת אותם להגיע לסופרמרקט השכונתי וכו'].
חולי ניוון עם פגיעות קשות יותר בראייה חייבים במיגבלות נוספות למשל לנהוג עם מלווה. כמובן שיש דרישות מינימום שמתחתיהן אסור בכלל לנהוג.

אל תשכחו שגם המבוגרים החולים הם עדיין אנשים חיים עם צרכים.
הם כנראה נוהגים לאט אבל אם המיומנות נהיגה שלהם טובה אז בניגוד לקלמזי שלנו, הלו הוא אידיט הנהג האמיץ
, הלב שלהם לא יפרפר כל פעם שאיזה זב חוטם יעקוף מימין, או מלמעלה...

הרי אין לך מושג קלוש מה זה כביש

בכביש אין דבר כזה מהר , זה רק בדמיון שלך . ההבדל בין נהג ממהר לבין רגוע הוא במקסימום 2- 3 דקות .
למשל כביש 3 , בין קרית מלאכי לאשקלון ,
יש משוגעים שעוקפים עקיפה מסוכנת .
אבל תמיד הם נפגשים עם הנעקף ברמזור. גם אני עשיתי זאת כמה פעמים
עד שהבנתי . הקטע הוא שלאחר הרמזור
אפשר לעקוף בניחותא וללא שום סיכון מיותר.

הבדלים יהיו רק אם תסע 400 קילומטר
במקום 100. 160 .

דרך אגב השחקן ממהיר ועצבני מוסר לכם דש מלמעלה

WarDog

New member
אין מהר יש "לא מתאים לדרך"

כמו גם לנסוע 40 כאשר שאר התנועה זורמת ב60 או לנסוע 90 כאשר התנועה זורמת ה70.
&nbsp

אידיט קלמזי

אני מסכים איתך לגבי הדוגמה שאתה מביא שאין צורך "לדהור לתוך רמזור אדום".
זה סוג של דמגוגיה שאתה מצטווח כאן על משהו שכולם מסכימים.
הבעייה איתך זה מאפייני הנהיגה עליהם אנו לא מסכימים, למשל שאתה לא מסוגל להבין כהלכה מה קורה מסביבך מבחינה אנושית מוטורית ולכן כל נהג שני מפתיע אותך ו/או נאלץ לעקוף מימין כד' וכמובן המיומנות הירודה שאתה מציג מול מאפייני כביש קצת יותר מורכבים למשל איזה סיבובון קטנצ'יק או פיתולון קטן או ירידה או שילובים... אז אתה מפריע לזרימה הכללית ושוב האינטרקציה עם הסביבה הופכת לתת אופטימלית.
&nbsp
הבעייה חוזרת אל הקונכיה שלך כי רק אותה אתה מכיר.
&nbsp
וכשאני מנסה לשלוח אותך ל"גורם חוץ", משהו שירחיב אופקיך, כמו השר הבריטי אתה מתעלם.
הוא אינו יהודי, אינו ישראלי והוא מדבר על סוגיות מסויימות שקשורות אליך, ולך אין אומץ להאמת ולהתעמת עם דעותיו. עדיף להישאר בקונכיה...

אתה חושב שחסר לי ויכוחים עם פשיסטים שמרנים נאצים

הם שורצים בכל מקום . אין לי מה ללמוד מרוצחים אנגלים שיורים בגב
של האויבים שלהם .
אתה צריך ללמוד מהם מה זה ימני אמיתי = אנטישמי , הם השעו אנשים
אבל דיעות אי אפשר להשעות , ראש הממשלה קמרון נכנס בהם רק כי הוא נגד ראש העיר המוסלמי שיהיה ללונדון ,
ובזכות הימין הישראלי יהיה גם ראש עיר מוסלמי בירושלים .
תתחיל להתרגל כי אני כבר לא חושב שיש פתרון אחר חוץ ממדינה דו לאומית
נו שיהיה , בירושלים זה עובד טוב , מה זה פיגועים לעומת קדושת האדמה ?
כמה קברים בהר המנוחות לא יזיזו אותנו ,

עדיין לא ענית לבריטי בכלום. תענה לו נקודה אחרי נקודה ולא בהש

בהשמצות .
האם זו התשובה שלך לדבריו של השר הבריטי, שהבריטים יורים בגב של אוייביהם? האם אתה לא יכול לענות נקודה נקודה?

למעלה