המלצות למשפחתית/משפחתית קומפקטית?

guyschle

New member
המלצות למשפחתית/משפחתית קומפקטית?

שלום לכולם,
אני בתהליך קנית רכב ואני מחפש רכב שיהיה בעיקר אמין וזול לתחזוקה,כולל צריכת דלק הגיונית.
כמעט סגרתי על פורד פוקוס האצ'בק 2012 עד שגיליתי שהגיר שלו עלול לגרום להרבה כאב ראש ועכשיו אני מתלבט מה לקחת במקומו.
מחפש רכב משפחתי/משפחתי קומפקטי בן 3-4 שנים,ועד כה עשיתי נסיעת מבחן על הפוקוס (גם בנסיעת המבחן שמתי לב לקיק שקורה בכל פעם שלוחצים על הגז אבל נציג הסוכנות,באופן לא מפתיע,הבטיח לי שמתרגלים ושככה זה בפורד. רק אחר כך גיליתי על המחלות בפוקוס) ועל I20 שנסעה מעולה אבל הייתה קטנה מאוד לטעמי.
בין שאר האופציות שחשבתי עליהן נמצאות I25, I35 וI30, מאזדה 3,קורולה וSX4 שבגלל דיעות על בינוניות בכל הפרמטרים אצלה ירדה מעט מהפרק.
עד לא מזמן נהגתי על איביזה 2012,שכמובן גם סבלה מבעיות גיר שאף פעם לא באמת תוקנו. האם הבעיות בפוקוס מקבילות לDSG של פולקסווגן ואפשר לחיות איתן (בהנחה שטיפולי היבואן לא באמת עוזרים כמו שקראתי בכל מני מקומות) או שכדאי לוותר?

האם יש רכב אחר שעונה על הבקשות שלי שאפשר לקחת בלב שלם? התקציב הוא פלוס מינוס עד 70 אלף שקלים,אפשר גם בפחות (על הפוקוס סגרתי ב46 מחברת ליסינג ומכירה).

תודה מראש.

אם אתה רוצה שקט אז זה היפניות

מזדה 3 או טויטה קורולה. אפשרי גם אי 30 אבל הוא יקר ילסית לתמורה שהוא נותן תהנה

תחפש מזדה 3 יד פרטית

לא הכי חסכונית בדלק אבל חלקי חילוף ותחזוקה זולה.אם אתה הולך על טויוטא-לא לגעת ברובוטית

guyschle

New member
התיבה הרובוטית היא גם הבעיה בפוקוס

מה בדבר קיה פורטה?

למעלה