ניסאן קשקאי דיזל יתרונות וחסרונות?

rubi54

New member
ניסאן קשקאי דיזל יתרונות וחסרונות?

הי חג שמח,
אני מעונייו לקנות קשקאי דיזל חדש
רציתי לשמוע את דעתכם המלומדת.
מה היתרונות והחסרונות של הרכב. מנסיון עם דיזל כמה זה מרעיש או שלא שמים לב לסוג המנוע.
תודה

רכב טוב , קטן מידי לטעמי

נוח לנהיגה .
אם אתה לא ממש צריך דיזל אז רצוי לא
לקנות דיזל , הרעש יהיה יותר במהירות נמוכה .
אלו שנוסעים מעל 30000 קילומטר בשנה , צריכים דיזל .

vitalyi

New member
הרעש בקשקאי דיזל נוראי

יצאתי לנסיעת מבחן וחזרתי כעבור 5 דקות כי הראש התחיל להתפוצץ מהרעש. חבל מאד, דווקא הרכב עצמו חביב מאד (מבחינת האיבזור ונוחות הישיבה).

rubi54

New member
בדקת בקשקאי החדש?

התגובה מבאסת יצאתי לנסיעת מבחן על ה1.2 אבל קיבלתי המלמה על הדיזל.

rubi54

New member
קשקאי דיזל

מעדכן לגבי הקשקאי. רכשתי לפני שבוע חדש 0 קילומטר. הרכב מעולה, חזק מאוד חסכוני בדלק מאובזר בכל מה שחשוב מבחינת נוחות ובטיחות. נושא הרעש הוא ממש לא משמעותי כמו שנכתב פה בתגובות. בקיצור בתור משתמש קצה שרכש אך לא מומחה גדול ברכבים אני ממליץ.

vitalyi

New member
יש לך מזל - הלוואי והייתי יכול להתעלם מהרעש הזה.

כנראה שרגישות לרעש היא מאד אישית - בשבילך הרעש של קשקאי דיזל אינו משמעותי, ואני לא הייתי יכול לנהוג ברכב הזה אפילו אם היה נותנים לי אותו בחינם. שכל אחד יבדוק בעצמו ויחליט עד כמה רמת הרעש היא קריטית בשבילו.

rubi54

New member
צודק זה מה שרציתי להגיד

תעשו נסיעת מבחן ותחליטו. לגבי המנוע בנזין של הקשקאי נסעתי וזו לא אותה חוויה כמו הדיזל.

uparker

New member
שלום האם ניתן להפוך את השפה במחשב הרכב לעברית
קשקאי דיזל

מעדכן לגבי הקשקאי. רכשתי לפני שבוע חדש 0 קילומטר. הרכב מעולה, חזק מאוד חסכוני בדלק מאובזר בכל מה שחשוב מבחינת נוחות ובטיחות. נושא הרעש הוא ממש לא משמעותי כמו שנכתב פה בתגובות. בקיצור בתור משתמש קצה שרכש אך לא מומחה גדול ברכבים אני ממליץ.
גם לי קשקאי דיזל רעש המנוע אינו נשמע באף סלד!

yaayyr

New member
שלום האם ניתן להפוך את השפה במחשב הרכב לעברית

גם לי קשקאי דיזל רעש המנוע אינו נשמע באף סלד!
לי יש קשקאי דיזל שקניתי חדש ב 2020 ויש לי הרבה בעיות עם הרכב. הבעיה האחרונה: כל מערכת החשמל מתנתקת כאילו אין מצבר, ופתאום חוזרת לחיים בלי שאני יודע למה. זה קרה גם בעצירה ברמזור כשהמנוע הופסק ע״׳ המנגנון שיש ברכבי הדיזל. זה מאוד לא נעים - פתאום כל הרכב מת - גם הקודן לא דולק או מגיב, ואחרי כמה דקות או פתיחה של דלת, הכל חוזר לחיים. בדקתי את המצבר והוא תקין לחלוטין וגם ניטען כמו שצריך.
פעם אחרונה שני קונה רכב של ניסן!

rubi54

New member
בדקת בקשקאי החדש?

התגובה מבאסת יצאתי לנסיעת מבחן על ה1.2 אבל קיבלתי המלמה על הדיזל.

vitalyi

New member
גם אני התבאסתי

חוץ מקשקאי אסנטה (רציתי את טקנה אבל לא היה אותו לנסיעת מבחן), בדקתי את הקרוסוברים של מאזדה, סובארו (XV פרמיום) וטויוטה (היברידי). הקשקאי היה הכי חביב מבחינת הסביבה והאבזור, אבל הרעש.... לא יתכן שרכב בכמעט 200 K ש"ח יהיה כל כך רועש.

למעלה