מיצובישי אאוטלנדר 2016 מה דעתכם

מיצובישי אאוטלנדר 2016 מה דעתכם

חושב לקנות את דגם האוטומט הרגיל 4/2 ,אני נכה מתאים לי מבחינת הגודל האם יש בעיה מיוחדת עם הרכב והאם יש קשר עם הכתבה האחרונה על מיצובישי על זיוף עם צריכת הדלק .תודה לכולם

מנחםוי23

New member
רכב מעולה

מאובזר .לא שמעתי על בעיות.בעיני הוא מרשים.כל היצרנים מזייפים נתוני דלק .
זה לא צריך להשפיע על ההחלטה שלך.

enigo

New member
כל היצרנים מזייפים נתוני דלק? יש לך איך לתמוך בטענה הזו?

כי עובדה שמדובר באירוע כל כך נדיר ויוצא דופן, שהוא מצדיק כותרות בכל העולם ופעולה נחרצת של רשויות החוק ביפן.

enigo

New member
רכב סביר. קצת מיושן, לא הכי חזק או דינאמי, אבל בסדר

צריכת דלק טובה יחסית לקטגוריה - אם נוהגים עדין.

yd33

New member
מה הכוונה "מיושן" ? ( הזמנתי רכב חדש כזה )

הכוונה היא שהמנוע והגיר קצת ישנים או שהעיצוב שלו לא חדש .
הוא זכה ל"עדכון אמצע חיים" לפני כשנה וחצי , כנראה שיצא דגם חדש רק ב- 2018 לפחות , לא ?

enigo

New member
האוטו הזה, מבחינת שלדה מנוע וגיר, הוצג כבר ב-2008

הוא עודכן מאז (העיצוב עודכן כבר 4 פעמים!), אבל בבסיס זה עדיין רכב די מיושן. זה בא לידי ביטוי, למשל, בתכנון שלו מבחינת בטיחות ומשקל. גם המנוע והתיבה שם לא מצטיינים, אבל הם בסדר.
העניין הוא שכבר 15 שנה בערך שמיצובישי היא חברה בקשיים, ותקציבי הפיתוח שלה בהתאם. איכות החומרים בתא הנוסעים לא מרשימה, כפתורים שלא שונו כבר המון שנים וכן הלאה.
אפשר להגיד "שטויות", ויהיה בזה שמץ של אמת. אבל עדיין כשנכנסים לרכב הוא מרגיש קצת מיושן, וגם בנסיעה הוא מרגיש קצת מיושן.

yd33

New member
תודה על התגובה ,

אני אמור לקבל את הרכב בעוד כחודש . המנוע והתיבה אולי מיושנים , אבל בהשוואה לספורטאז , הרכב הנוכחי שלי , אני הולך לחסוך הרבה על דלק ... גם בקיה , המנוע והגיר מיושנים , למרות העיצוב החדש שהדגם קיבל .
אתה קצת מפחיד אותי כשאתה כותב מיושן מבחינת הבטיחות .. חשבתי של הקטגוריה פחות או יותר זהה , מבחינת הבטיחות . ( חוץ מהספורטאז החדשה ששם יש מערכות בטיחות מתקדמות שאין בדגמים האחרים ) .
באשר לאיכות החומרים בתא הנוסעים - נראה לי בסדר , לא נראה לי שמיצובישי חסכו בתא הנוסעים . שוב , אני משווה את זה לקיה הנוכחית שלי , ונראה לי שהמיצובישי עולה על הקיה ספורטאז ( לא הדגם החדש , אלא הקודם ) בכל פרמטר , פרט לעיצוב החיצוני ( אבל זה עניין של טעם אישי ) .
תודה על התגובה .

WarDog

New member
מה הקשר של CX5 לשאלה על אוטלנדר?

גם S600 יותר טוב(מבחינת נוחות ותדמית) מאוטלנדר אבל לא שאלו על S600!
וגם גיפ לנד רובר(אלו משנות ה40-50) יותר טוב(מבחינת עבירות בשטח) מאוטלנדר.
וI10 יותר טובה בצריכת דלק.
ווולוו FH(משאית) יותר טובה בנשיאת מטענים.
&nbsp
ולענין יצא לי לנסוע בשניהם(CX5 ואוטלנדר) את האוטלנדר אהבתי יותר, ולכן מבחינתי הוא יותר טוב.

זו לא שאלה אקדמית

הייתי במיציבושי ,הוא לא גרם לי אפילו לבצע נסיעת מבחן.
המאזדה טובה יותר מכל הבחינות

WarDog

New member
זה לא עונה על השאלה הלא אקדמית "מה הקשר?"

הבן אדם שאל על אוטלנדר ועליו בלבד!

לא צריך לדחוף רכב שאתה(!) אהבת יותר כי זה לא קשור לשאלה על הרכב המדובר.
אם האיש הנכבד היה מבקש חוות דעת בהשוואה לדגם אחר, או מבקש הצעות לרכבים דומים אז היה קשר לדבר על CX5 אבל זה לא המקרה.

והעובדה שאפילו לא נסעת על האוטלנדר רק מוכיחה שאתה לא יודע על מה אתה מדבר.

למעלה