טסט בלי טופס רשיון רכב?

AD HOC

New member
טסט בלי טופס רשיון רכב?

שלום,

אני בחו"ל לתקופה, הרכב שלי בארץ אצל חבר עם כל המסמכים / ייפוי כח.
תוקף הטסט של הרכב מסתיים בסוף החודש ואחרי הרבה בירורים הסתבר לי היום שהשביתה במשרד הרישוי נמשכת (מבירורים שערכתי בתחילת החודש חשבתי שהיא הסתיימה מזמן...) ואין משלוח של רשיונות חדשים בדואר.
כרטיס האשראי שלי מטבע הדברים נמצא אתי בחו"ל כך שלא ניתן להפיק רשיון ב"רשיומט".
מצאתי את הדף הזה - האם ניתן לשלם ורשיון יישלח הביתה או שהוא לא יישלח בגלל השביתה?
מה בעצם האופציות שעומדות לפני / לפני החבר בארץ לקחת את האוטו לטסט ולחדש את הרשיון?

תודה מראש.

אין בעיה לשלם דרך האינטרנט

ולגשת לטסט עם האישור שהדפסת, בתנאי שהמחשבים של משרד הרישוי עובדים והם יכולים לוודא ששילמת. בהצלחה
&nbsp
לא ידוע לי על שביתה במשרד הרישוי, רק שביתת טסטרים
&nbsp
״לאחר ביצוע התשלום באמצעים המקוונים, ניתן לגשת לכל מכון רישוי בארץ ולבצע מבחן רישוי שנתי (טסט) בצירוף חידוש הרישיון שבידך וללא אסמכתא לתשלום. (בדיקת התשלום תיעשה על ידם)״

AD HOC

New member
איזה מסמך מקבלים כשמשלמים באינטרנט?

במשפט שציטטת הם מניחים שיש לי/לחבר ביד את טופס חידוש הרשיון (כלומר את הרשיון החדש) ואת זה אין לנו.
ניתן לגשת לטסט עם אישור תשלום מהאינטרנט ובלי הרשיון עצמו? אם אזמין כפל רשיון באינטרנט זה יעזור או שהם פשוט ישלחו לי כפל של הרשיון הישן (זה שפג בסוף השבוע...)?

דרך אגב, בסוף מרץ ניסינו להתקשר למשרד הרישוי ולבקש שישלחו את טופס חידוש הרשיון. הם הבטיחו שישלחו אבל שום דבר לא הגיע.

תודה!

היות ואתה בזמן פציעות

אין לך ברירה אלא לשלוח מישהו שיוציא לך דף רישיון ממשרד הרישוי כשהוא ייפתח מייד לאחר הפסח. כרוך בתור ועמלה (27 שח?).

אם אתה משלם דרך האינטרנט, כפל רישיון זה של הרשיון הנוכחי. תשלום אגרה זה של הרשיון הבא. אם לא מגיע שום דבר בדואר עבורך (הכתובת מעודכנת?) אתה יכול רק להוציא דף ממשרד הרישוי כולל תור ועמלה או רישיומט אם יש לך כרטיס אשראי.

AD HOC

New member
תודה רבה - אני אנסה לשלם באינטרנט בכל מקרה

אני מקווה שיתנו לחבר להוציא רשיון בדלפק משרד הרישוי

be_roo

New member
אפשר לגשת למבחן מרגע שמשלמים, גם בלי הרשיון המשולם עצמו

הגענו לקדמה, מכוני הרישוי מתחברים למחשבי הרשות ורואים שהתשלום בוצע, אין צורך להמתין להגעת הרשיון המשולם בדואר.
&nbsp
הרשיון המאושר ישלח אחרי הטסט בדואר. ועד אז מסופי המשטרה כבר מעודכנים.
&nbsp
הנה תשובה מוסמכת מגולש שהוא מנהל מכון רישוי:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/207/179965980/ספורט_ומוטוריקה/מכוניות

kompy

New member
הבהרה - חייבים את רשיון הרכב החדש לטסט

גם אין אין עליו חותמת "שולם".
לא ניתן לגשת רק על סמך התשלום המקוון, חייבים רשיון בכדי להחתימו בחותמת כשרות לתנועה.

למעלה