התלבטויות

bogib

New member
התלבטויות

אז בעקבות הסברים בפורום המלצתי על דייהטסו סיריון, אלא שבינתיים התקציב עלה מעט וההתלבטות כרגע הפכה להיות בין הסיריון שנת 2009 לבין יונדאי i20 2008 לבין מזדה 2 גם כן 2008.
אפשר בבקשה לקבל הסבר כללי לגבי ההבדלים ביניהן וממה שצריך להיזהר לגביהן, כלומר אם יש משהו שכבר יודעים שהוא לא טוב ומישהו יכול לתת לי הערכה גסה וממוצעת של צריכה הדלק שלהן, אני אומר ממוצעת כי אני מבין שזה תלוי בהמון גורמים כמו משקל הרכב, לחץ אוויר בגלגלים וצורת נהיגה, נאמר אדם ממוצע שנוסע בדרך עירונית ובינעירונית בצורה שווה.
המון תודה

enigo

New member
הסיריון תהיה הכי חסכונית, אבל גם תיתן את התחושה הכי

מיושנת ו"פחנועית".
בין שתי האחרות היה פעם מבחן השוואתי ב"אוטו", שווה לבדוק אם הוא עלה לאתר שלהם -www.auto.co.il

bogib

New member
אז אפשר להניח

שהבחירה תעבור ליונדאי ולמזדה, ואם עם רגל כבדה יצא 1:11 אז אני מניח שצריכת הדלק שלה לא כל כך גרועה וגם ככה אני מניח שההבדלים בין שלוש המכונית בדלק לא יהיה כזה גדול. לגבי האמינות, הדייהטסו בטח די אמינה, יש משהו שצריך לדעת לגבי המזדה והיונדאי? תקלות "מפורסמות", דברים שצריך לשים לב?

enigo

New member
על מה מבוססת ההנחה שלך שההבדל בצריכת הדלק לא יהיה גדול?

או בעצם - מה זה הבדל גדול?

bogib

New member
הכוונה היא

וזו רק השערה ויכול להיות שהיא שגויה, אבל אם עם רגל כבדה יצא במזדה 1:11 אז בנסיעה יותר קלה יצא אולי 1:13 1:14 שזה פחות או יותר הצריכה של היונדאי והדייהטסו, לא?
ורק לגבי המזדה והיונדאי? תקלות "מפורסמות", דברים שצריך לשים לב?, משהו שצריך לדעת?, במה עדיף לבחור?
המון תודה

enigo

New member
לדעתי אתה עושה הנחות לא נכונות

המאזדה והיונדאי בעלות צריכת דלק דומה, הסיריון חסכונית יותר.

bogib

New member
אוקיי

טוב לדעת

מה בנוגע לשאר השאלות?

enigo

New member
שתיהן נחשבות לאמינות יחסית, אבל לא חקרתי את התחום

למעלה