נפתרה הבעייה של רעש חריקה קטנה

דנידן8

New member
נפתרה הבעייה של רעש חריקה קטנה

בעייה שהטרידה אותי ,, הייתי במוסך מורשה ברעננה ,ואיש הדיאגנוסטיקה ,איהב ,ערבי ישראלי ,בחור מוכשר נחמד סימפטי ,עבד על הרכב לסרוגין ,עם הפסקות כ שעתיים וחצי ,ולבסוף חזר שוב מאחד הסיבובים ,אמר לי סע תנסה ,ולא היה יותר צרצור /חריקה ,במהמורות ובכלל,,,
הבעייה הייתה כפי שהסביר לי איזה פחונים מאחורי המושב האחורי שכנראה היו משוחררים או whatever בקיצור פירק לבסוף את המושבים וסידר ,,,לפני בדק סרנים ,חיזק וכו ,,ועדיין היה הצרצור ,,עד שפתר זאת ... הייתי חייב לפתור זאת כי רכב כזה במצב כזה עם קילומטרז של 32000 כרגע ומנוע 2.5 אמור לנסוע כמו חלום ,, ללא רעשים :)
המוסך הוא מוסך גיל סיידון בעמ ,מורשה סובארו קרייזלר /ג'יפ וסוזוקי -ברעננה.הם קיבלו אותי וטיפלו בעוד שמקומות אחרים לא ממש מתלהבים להתחיל להתעסק עם "בעיות " כאלה .

prizman

New member
שמח שמצאת עוד הזדמנות להכניס את הפרסום העצמי שלך.

רפי לין

New member
שמח??.

חבל שאתה מגיב סתם וללא כל צורך.
בעל הסובארו יצר איתי קשר טלפוני ביום 18.2.16 וניסיתי לעזור לו הן ברעיונות לאפשרויתו למקור החריקות (שכמובן שטלפונית ודרך המסך לא יכולתי לשומען) ובנסיונות למצוא מוסך שיהיה מוכן להתעמק ולחפש את מקור הבעיה שהייתה חמקמקה.
בברכה - רפי לין
www.musach.co.il

מנחםוי23

New member
"רעש"

מכיר את רפי מפורום אחר. אין לו שום צורך בפירסום עצמי וכל מה שהוא עושה זה לעזור.אני נעזרתי בו לא פעם וגם משתתפים אחרים.
.

בין לא משנה ללא חשוב, יש מקום שנקרא לא איכפת לי

ממש לא משנה באם הוא מפרסם או לא
הוא מקצועי ותשובותיו מצויינות
תמשיך כך רפי לין , שאפו .

דנידן8

New member
שבת שלום ,רפי בהחלט הקדיש מזמנו ללא שהכיר אותי

שוחחתי איתו כמה פעמים ,וניסה לכוון אותי לכמה מקומות .
ועשה זאת מתוך טוב לב מתוך העינין שהוא איש חביב ומיוחד .
והבעייה אכן נפתרה ולא הוסטה ,אלה נ פ ת ר ה ..
ורפי -תודה לך על היחס והניסיונות לעזור .
ולחלוטין אין כמעט מקום שאתה לא נתקל באיזו תגובה הזויה או ,,,, מעדיף לעצור פה .
וכן אין הרבה מאוד אנשים כמו רפי.

למעלה