דאצ'יה

itai2511

New member
למישהו יש נסיון עם הרכב בדגם של הסנדרו?, נראית בכלל לא רע

אני מתכוון לקנות את הרכב וראיתי בעולם התצוגה שהרכב נראה בכלל לא רע
האם הרכב הזה נפילה באירופה?
הוא נמכר שם הרבה
תודה
איתי

enigo

New member
ישבת באוטו - ואתה עדיין חושב שהוא נראה בכלל לא רע?

פלסטיקה באיכות הכי נמוכה, כפתורים מפוזרים בלי הגיון ברור.
למרות האמור לעיל, המכלולים מוכרים וסבירים בהחלט, הבטיחות בסדר יחסית למחיר. מרווחת למדי.
הבעיה הכי גדולה שלה היא דווקא המתחרה מבית, המיקרה - אומנם גם היא לא בדיוק יצירת מופת, אבל של מותג מוכר יותר (מה שאמור להקל על המכירה), מאובזרת יותר, חסכונית יותר ובאופן כללי עשויה קצת יותר טוב. והפרש המחיר הוא רק 5000 שקלים.

itai2511

New member
ישבתי בפנים, ובכלל לא היה נראה רע האמת

היה לי את הסוזוקי אלטו שגם הפלסטיקה לא היתה משהו, ומה היתה בעצם הבעיה, והכפתורים דווקא היו בסדר, המנוע היה נראה סגור כזה בתוך קופסה משהו והיו הרבה חללים ריקים, לא יודע מה מבחינת תקלות היא אמינה וחסכונית כמו שאומרים?
המיקרה ראיתי די יקרה,לא?!
תודה
איתי

itai2511

New member
הזמנתי נסיעת מבחן נראה את הביצועים שלה

קרסו מוטורוס היא חברה שמביאה אותה לארץ, המנוע שלה הוא כמו של הרנו הבנתי, כוכבי בטיחות 4 כוכבים וזה בגלל שאין מובילאיי, והבנתי שהרבה נהגי מוניות קנו אותה, מקווה לטוב וזאת בהנחה שנסעתי בסוזוקי אלטו לפני כן
תודה

אני שומע הרבה מאוד טענות על קרסו

לי אישית אין ענין איתם מעולם לא קניתי מהם
"נראה את הביצועים שלה "
חלש מאוד , זה רכב שזקוק למנוע יותר גדול , גם למי שלא משתולל בכביש

enigo

New member
כן, ביחס לאלטו גם קורקינט חשמלי נראה בסדר...

המיקרה יותר חזקה ויותר קלה - ויותר חסכונית מהדאצ'יה, אבל פחות גדולה.
היא עולה כרגע 60K כולל מולטימדיה ומערכת מוביל-איי, כך שהבדל המחיר די קטן.
ובפעם הבאה שאתה ליד סנדרו, פתח את הדלת ולחץ על הפלסטיק באזור הרמקול. תראה איך הכל נמעך וזז לכל הצדדים. משעשע (אלא אם אתה הבעלים ועוד שנתיים זה מתחיל לזמזם ולהתפרק).

itai2511

New member
נסעתי איתה היום ולא התלהבתי

ראשית כל יש להם רק בשחור ולבן במלאי, שנית היה נראה כי המנוע מתאמץ,שלישית ברוורס ההגה ממש קשה והאמת הסוזוקי אלטו היתה יותר טובה מהבחינות האלה, בפנים דווקא נראה מרווח ומרופד בסדר גמור, יש כל מיני לחצנים בצד ההגה לווליום ולהחלפת תחנות, האמת נראית קצת ששמו עליה מנוע ישן של רנו
ממשיך הלאה אולי אלך על המיקרה או על הI10 שנתונים נמוכים יותר
תודה על ההמלצות
איתי

enigo

New member
זה אכן מנוע די ישן, ולא ממש חזק

מצד שני, הוא צבר מוניטין אמינות לא רע. הגה כבד ברוורס? מוזר, לא זוכר משהו כזה. אבל אני לא מבין - כמה אתה כבר נוסע ברוורס?
בכל מקרה, החלטה לגיטימית. בדוק את המיקרה - ולמה לא i10 חדשה? עולה 60K לפני מבצעים מיוחדים.

enigo

New member
סבבה. רק לפני שאתה קונה - וודא מה המחיר האמיתי כחדשה

של המכונית בה אתה מעוניין. בהרבה מקרים היום המחירון הרשמי חסר כל קשר למציאות, וכבר נתקלתי במסכן אחד שקנה מיקרה ידנית בת שנה וחצי במחיר גבוה במעט ממה שעולה חדשה בסוכנות - כי זה מה שהיה כתוב במחירון...

למעלה