מעונין למכור רכב

• פותח הנושא OZ M1
  • פורסם בתאריך

OZ M1

New member
מעונין למכור רכב

יש לי אופל קורסה שנת 2004. הבעיה שדולפים לו מים לראש מנוע והוא דורש שיפוץ של כ - 5000 ש"ח במקסימום. בכוונתי לקנות רכב אחר ולא להשקיע ברכב הזה יותר (השקעתי בו בגיר, צמיגים, טסט עד נובמבר). השאלה היא מי ירצה להשקיע בכזה רכב? חוץ מהבעיה הזו הוא במצב מכני לא רע...

eladts

New member
אולי מוסך ירצה לקנות את הרכב

לשפ. אותו ואז למכור אותו. אתה תראה מזה הרבה פחות מההפרש בין מחיר המכונית לאחר התיקון ומחיר התיקון.

טושטוש32

New member
ניסית לפרסם ביד 2? פשפשוק וכו'?

יש מצב שיהיו אנשים שיקפצו עליו..

הקורסה שלך לא ישנה...שנת 2004

אם זה לא סוד, מעניין כמה ק"מ הרכב עבר שהגעת לתקלות יקרות כגון הגיר [אוטומט או ידני?] ועתה ראש המנוע.
ראש מנוע זה נטו מהתחממות. לעתים בגלל קישקוש כגון נזילה של נוזלי קירור מחיבורי צינורות עקב קורוזיה. בתאוריה גילוי של אובדן מי הקירור עוד כשהנזק קל מאפשרת לתקן בקלילות. מפרקים הצינור, מנקים ו/או משייפים הקורוזיה עם נייר זכוכית קל ומחברים מחדש את הבנד הישן או חדש...וחסל סדר נזילה. השלמת הנוזל ושוב אתה רחוק שנות שימוש מבעיות במערכת הקירור ובראש המנוע.
חשוב להרים מכסה מנוע ולהסתכל מה קורה שם. שלא נידמה לבת היענה שאגב גם היא במציאות ולמרות תדמיתה, איננה טומנת ראשה בחול

OZ M1

New member
תשובה

הגיר הוא רובוטי, הקילומטראז' שלה הוא 105000 בערך.... לדעתי הנזק יחסית גדול... אני הרמתי את מכסה המנוע ולא היה קשה לראות "טחינה" במכסה השמן ועליית מפלס שמן במדיד. לגבי השאר לא ראיתי שום דבר שמעיד על בעיה.

kitt

New member
הרכב שמכרתי הכי מהר היה רכב שהיה לו חלון בבלוק, והוא נמכר

המחיר המלא של כל הרכיבים שהכנסתי בו, צמיגים מצבר ועוד כמה... והמחיר של השיפוץ שאני קיבלתי עליו היה 12000 ש"ח... הוא נמכר בערך ברבע מזה.

למעלה