.....

דנידן8

New member
.....

גם ,,סגירת /טריקת הדלתות ברכב זה היא נשמעת עם צליל נעים רך ובשרני /שמנוני כזה ,בניגוד להרבה מכוניות בינוניות או משפחתיות רגילות ואפילו לאחרות גם יותר גדולות ,,בקיצור הרכב מהודק הייטב מבחינת בניה חיצונית ופנימית ,
עם הנדסת בטיחות לנוסעים ולנהג ברמה גבוהה יחסית ..

enigo

New member
"עם הנדסת בטיחות לנוסעים ולנהג ברמה גבוהה יחסית" - למה

הכוונה?

דנידן8

New member
הכוונה שהרכב הוא בטיחותי מאוד ו...

ויש סרטונים מסוימים שמציגים כל מיני דברים שנעשו מבחינת הדלתות ונניח חס וחלילה בתאונה חזיתית ,שמשתחרר משהו מקדימה והמנוע קורס למטה במקום להכנס פנימה ,ועוד כל מיני דברים מעניינים שמסבירים על הדגם הזה ..

enigo

New member
כל מה שתארת כאן הוא סטנדרטי לחלוטין בכל מכונית היום

משמע ככל הנראה, הנדסת הבטיחות ברכב הזה היא ברמה ממוצעת לחלוטין.
ובאופן כללי - תתחדש על האוטו, אבל שחרר קצת...

דנידן8

New member
עדיין ננעלתי על זה כבר תקופה ועובדה פשוטה ,,

שאנשי מקצוע גם מנהלי מוסכים גדולים שמטפלים גם באחרות כמורשים וגם יועצי רכב ועוד ,ציינו חד משמעית שמה שבחרתי זה הדבר הבאמת נכון ,כשלוקחים את הדברים החשובים באמת .
תודה

enigo

New member
יכול להיות שזה מה שנכון לך, לפי ההעדפות שאתה ציינת

אני לא אומר שלא. אבל בין זה לבין ההשתפכות כאן... מי ישמע, במקום לפתח LS חדשה, לקסוס פשוט צריכה לקנות מסובארו את התוכניות ל-B4 היוצאת (ששונתה משמעותית בדור החדש - בניגוד למנהג של סובארו, וזה אומר משהו).
רכב נוח, מרווח למדי, תא נוסעים בנוי טוב גם אם לא ממש מתוחכם/נאה, פרופורציות מוזרות, מתלים רכים שיוצרים התנהגות כביש מוזרה. מנוע 2 ל' קצת חלש, שיחד עם התיבה יוצר יציאה מהוססת מהמקום. בקיצור רכב בסדר - היה שני במכירות בקטגוריה בשלב מסוים, אבל לא בגלל הגרסה שלך, אלא בגלל גרסת הליסינג - אבל לא משהו שמצדיק את שירי ההלל (חסרי סימני הפיסוק) שאתה כותב כאן.

דנידן8

New member
אני מניח שחלק זה מהתרגשות של קניה ,אך עדיין

למשל היום עשיתי ברקסים קדמים כולל צלחות ,ושוחחתי עם הבחור שאני מכיר שנים רבות,,סיפר לי למש על הטיטניום שהוא כל כך חזק שנותן לך הרגשה שהוא רוצה לעוף מהמקום ,אבל חבל'ז מבחינת תקלות ובעיות במיוחד עם הגיר ,
האקורד אמר שהיא באמת טובה ,עדיין ציין את הנוחות בבי 4 ובמיוחד בלוקשרי 2.5,כי חופשי יכולתי לרכוש מונדאו ואפילו יותר חדשה או אינסיגיה ,אך חיפשתי דברים אחרים,למרות שאני מידי פעם כן אוהב כח משמעותי,ול 2.5 יש כח ,אפילו שהיא לא טורבו ,דרך אגב היה דגם זה בארהב 2.5 טורבו עם כמעט 260 כס
וגם לעומת הקאמרי 2.4 שקל מול שקל אתה מקבל פה יותר :)

דנידן8

New member
ככה לסקרנות ,2011 ה 2.5 טורבו עם 265 כס ותאורים מעניינים

הבחור מ tfl יודע להציג ולספר עם הרבה שנינות וחוש הומור ,,
הוא מספר גם שהיא פותחת 0-100 אי שם באמצע של ה 5 + שניות ,,

https://www.youtube.com/watch?v=Ak6oPfOoDg0

למעלה