חיבור AUX דרך BT

חיבור AUX דרך BT

ברכב שלי (הונדה אקורד 2014) יש חיבור BLUETOOTH רק לטלפון. אין אפשרות לחבר AUDIO דרך ה BLUETOOTH

יש חיבור AUX

ראיתי ברשת חיבור BT שמתחבר לשקע AUX
קישור להלן

האם המכשיר הזה יאפשר לי לחבר את הטלפון ב BT ולשמוע מוזיקה דרך AUX

http://www.ebay.com/itm/Wireless-Bluetooth-3-5mm-A...

eladts

New member
כנראה שכן

אבל עדיף לך מכשיר דומה שמתחבר ישירות לשקע המצית ולא זקוק לסוללה. כמו כן, נראה שהמכשיר שהבאתה הוא רק למוזיקה ואינו גם דיבורית, אז ספק אם השילוב של הדיבורית המובנית והזחנטיל למוזיקה יעבוד טוב. הרבה יותר פשוט, לדעתי, לחבר את הטלפון ישירות לחיבור AUX.

תודה ו... שאלה

כן, נראה שאתה צודק.
מאחר ולא ניתן כיום לחבר BT לשני ערוצים שונים... האחד לטלפון לשיחות והאחר למוסיקה הרי שאם אחבר את הטלפון למכשיר BT שמתחבר ל AUX אז לא אוכל לדבר בדיבורית המובנית
או אולי אני טועה... ?
אם אני מחבר את ה BT של הטלפון למכשיר הזה (טרם רכשתי אותו) אז אולי אוכל גם לדבר בטלפון דרך ה AUX? יש לך מושג?

מכיר חיבור BT כזה שמתחבר ישירות למצית?

יש לי שאלה אחרת... אולי אתה יודע
יש ברכב PTY - זה כנראה דיסק פנימי שברכב
איך אני מעתיק לשם שירים? אני מחפש דרך להעתיק הרבה שירים בבת אחת ולא אחד אחד

תודה

eladts

New member
ברכב הקודם השתמשתי במכשיר הזה

שהוא גם דיבורית וגם מעביר מוזיקה ונכנס בשקע המצית.
&nbsp
http://www.amazon.com/Griffin-Technology-BlueTrip-iPhone-Smartphones/dp/B004KPLS7K
&nbsp
לגבי דיסק פנימי, ממה שראיתי בכל הרכבים לא ניתן להעתיק שירים לדיסק ממקור חיצוני, כנראה בגלל שיצרני הרכב פוחדים מתביעות של חברות המוזיקה. המקסימום שאפשר לעשות זה RIP של שירים מדיסק מוזיקה והיום בהרבה מכוניות כבר אין בכלל נגן דיסקים.

prizman

New member
מה מקור האודיו שלך?

הבלוטות' ברכב שלי יודע לנגן מוזיקה מהטלפון ולקבל שיחות במקביל וגם לתת התראות של הג'יפיאס.
אוזניות הבלוטות' יודעות להשמיע מוזיקה מהטלפון, לקבל במקביל שיחות ולצפצף כשנכנסים מסרים.
צמיד הכושר יודע... הבנת את הרעיון.
מוזר שאצלך זה לא מצליח אם כי יתכן.

M o l

New member
bluetooth משמיע מולטימדיה כשיש תמיכה ב-A2DP.

למיטב ידעתי, יש התקנים שלא תומכים בתקן זה.

prizman

New member
אני מאמין שיש התקנים שלא תומכים בזה אבל לא נפוצים כיום.

זה מוזר מאוד כשמדובר ברדיו טייפ לרכב מודל 2014 ומותג יפני.
הייתי בכל זאת משקיע עוד מעט זמן ובודק את הענין לעומק לפני שהייתי מוסיף משהו .גם לא ברור אם הבלוטות' שייך לרכב, למערכת או לדיבורית עצמה.

...

ה BT שייך לרכב.
ברכב הזה BT מתחבר רק לטלפון ולא לאודיו.
ליתר דיוק... מתחבר לשיחות טלפון וגם את ההוראות של WAZE אני שומע דרך הרמקולים של הרכב באמצעות חיבור ה BT (כנראה)
אבל מערכת האודיו אינה מקבלת מוסיקה שמגיעה מנגן האודיו של הטלפון.

האם חיבור לשקע USB או לשקע המצת כפי שהוצג בתשובות למעלה יתן מענה מלא?

enigo

New member
זה רכב וותיק מאוד. נדמה לי שמ-2008

אז אם לא שדרגו את המערכת במתיחת הפנים, זה סביר.

prizman

New member
אבל לא לשדרג מערכת שש שנים זה לא סביר.

כשנמכר כרכב חדש מהחברה הכוונה, לא לרכב שאדם מחזיק.

לאידוב, לא יודע איך שלחת לי את ההודעה אבל לא מצליח לענות לה.
לא מכיר את המוצר אבל בכל מקרה זה עדיין נשמע לי מוזר.

enigo

New member
יש לי שתי מכוניות, אחת מודל 2004 השניה מודל 2010

אותו יצרן, אבל לא אותו דגם - אותה מערכת בדיוק.
לא מקרה נדיר, אגב. תחום הרכב מתקדם לאט מאוד יחסית לעולם הדיגיטאלי. לא פעם אפשר למצוא רכיבים ששורדים שניים ואף שלושה דורות של מכוניות - משמע 15 עד 20 שנה.

prizman

New member
אם תחום הרכב מתקדם לאט יותר

ההגיון אומר שברכב מסוף 2015 תהיה מערכת יותר מתקדמת מאשר ברכב מתחילת 2015 כאשר שאר הרכיבים
נשארו בעינם.
אתה יכול להגיד כמובן שזה ההגיון שלי ולא של יצרניות הרכב אבל המציאות סביבי מוכיחה אחרת.
הרושם שלי ממה שנכתב כאן הוא שיבואני הרכב בישראל מצאו שיטה להרוויח עוד כמה שקלים.

אתן לך דוגמה אחרת:
בעוונותי, זוגתי רוכבת על קטנוע. אתמול הצטרפתי אליה כשהלכה להחליף מצבר. המכונאי המליץ על
איזושהי חברה, לא בדקתי היכן מיוצר, מסתבר שדבר כזה, 12V 5 A/H עולה בערך 62 ש"ח. אחריות לשנה.
מתוך סקרנות כשחזרנו בדקתי בזאפ, בישראל המחיר למצבר דומה הוא מעל 300 ש"ח ואחריות ל 3-6 חודשים.

עכשיו תסביר לי על מה ולמה.

enigo

New member
בתחום חלקי החילוף המחירים בארץ שערורייתיים, ללא ספק

אבל בתחום הרכב - של מערכות מקוריות, לא אביזר שמתקינים אחר כך - דברים זזים לאט. וזה לא קשור לארץ או לא לארץ. מבטיח לך שאף יצרן לא מתקין מערכת מהארכיון במיוחד בשביל היבואן הישראלי.

prizman

New member
אני לגמרי לא בטוח, זה משתלם לשני הצדדים.

קצת קשה לי להשוות בין מה שיש בישראל למה שנמכר בתאילנד אבל בתאילנד לא מוכרים רכב עם מערכת בת שש,
גם לא בת 4.

enigo

New member
בדרך כלל כשדגם מוצג הוא מוצע עם מבחר של שתי מערכות קול

רמה בסיסית ורמה גבוהה. המערכות הללו לא משתנות לאורך חיי הדגם בדרך כלל, אם כי לפעמים מערכת האינפוטיימנת כן מעודכנת במתיחת הפנים. בכל מקרה, זה אומר שמערכת חיה ארבע שנים לפחות, בדרך כלל שש-שבע. וכמו שאמרתי, לא נדיר לפגוש את אותה מערכת בכמה דגמים של היצרן שיש בינהם חפיפה בזמני היצור, כך שאותה מערכת משמשת את היצרן במשך זמן ארוך, אפילו עשור.
צריך לזכור שעד שיצרן מכניס מערכת כמערכת מקורית לרכב, הוא עושה המון בדיקות תאימות ו-QA, והחלפת מערכת היא לא עניין של פשוט לקנות מספק אחר ולהחליף. זה בולט היום מאוד בהבדל ברמת חלקות התפעול והבעיות במערכות מהתקנה מקומית מול מערכות מקומיות.
נדיר מאוד לפגוש מערכת בהתקנה מקומית שאין לה פאקים בתפעול או בתפקוד.

prizman

New member
לא מכיר דבר כזה.

מכיר רכב בשתי רמות גימור שבין השאר יש הבדל במערכות השמע, לא מכיר שתי מכוניות זהות שמגיעות כשההבדל בינהן
הוא המערכת.בנוסף, לצערי יצא לי לאחרונה לעבור לעומק על מפרטים של כמה מכוניות, בכולן הייתה מערכת מהשנתיים
האחרונות כשחלקן היו דגמים חדשים ואחרים עם מתיחות פנים קלות או משמעותיות.
ממש לא יודע מה קורה כרגע בישראל אבל יודע היטב מה היה לפני עשור ומעלה, גם לא יודע מה קורה כרגע באירופה
אבל יודע מה קורה ב 6-7 מדינות כאן בסביבה לא כולל סין.

enigo

New member
לפעמים המערכת המשודרגת היא חלק מחבילת אבזור

לפעמים פריט שניתן להזמין בנפרד. תלוי ביצרן ובדגם - וגם במדינה.
איך אתה יודע שהמערכת היום שונה מהמערכת מלפני שנתיים בדגמים שבהם בדקת?
&nbsp

prizman

New member
היה מאוד פשוט לדעת.

היו מקרים בהם היה צריך להחליט אם כדאי יותר לקנות רכב חדש או משומש בן שנתיים בערך עם ק"מ נמוך
והיו מקרים בהם אני מכיר היטב את הדגם הקודם ופישפשתי גם בחדש.
סה"כ מדובר רק על 6-7 מכוניות של יצרנים שונים אבל אני חושב שזה מדגם די מייצג.

enigo

New member
יכול להיות שזה בגלל שבשנתיים-שלוש האחרונות יש מעבר די גורף

למערכות מולטימדיה, עם מסכים. אז יתכן ובסקר של מכוניות שחודשו או הוחלפו ממש לאחרונה - זה נכון. יצרנים שמים הרבה יותר דגש על מערכות הבידור ברכב בשנים האחרונות. פתאום גודל המסך, הממשקים המובנים בו (לאייפון, אנדרואיד וכו') וכן הלאה הופכים להיות עניין גדול וחשוב - אם לשפוט לפי כמות הטקסט שהם תופשים בהכרזות על רכב חדש.
אבל ברכב שהוצג ב-2008, ולא עודכן עד כמה שאני זוכר מ-2012, סביר מאוד למצוא מערכת מיושנת.

prizman

New member
קשה להגיד שעשיתי סקר,

סה"כ בדקתי כמה מכוניות לאנשים שביקשו (וכמובן שבאותה הזדמנות גם הצצתי על הפיאסטה טורבו מתוך סקרנות)
אבל איכשהו יצא שבאמת כולן עברו איזה שינוי מהותי בשנתיים האחרונות.
מה שהכי הפתיע אותי זה שבמחלקת הפיקאפים, היו שני רוכשים בסופו של דבר, גם התחולל שינוי גדול בתפיסה
כך שישנו מעבר חד מרכב סגפני וקשוח לסלון מפנק ורכב קשוח.
וכן, גם שם יש מערכות שמע משוכללות ומסכי מגע, נחמד דווקא.

למעלה