קניית רכב ראשון - התייעצות

morush204

New member
קניית רכב ראשון - התייעצות

היי,
אני השתחררתי לפני שבוע ומן הסתם מחפשת כבר עבודה. הכל טוב ויפה רק שהגעתי למסקנה שיש לי צורך באוטו.

אז התחלתי לעשות חיפוש לאיזה מכוניות מתאימות לצעירים בסכומים לא גבוהים יותר מידי 10000-25000.

הפג'ו 206 היה בין הראשונים שקפצו במחירים שחיפשתי. הבנתי שזה באמת אוטו לצעירים אבל מצד שני שמעתי שגיר אוטומטי של פג'ו הוא מעט בעייתי.

הייתם ממליצים על פג'ו 206 לחיילת משוחררת? מבחינת צריכת הדלק, מבחינת תחזוקה, אמינות, מחינת הגיר (האם באמת בעייתי?)

מחפשת אוטו קטן וחסכוני, אם לא פג'ו מה יש שבאמת במחירים האלה שהייתם ממליצים לחיילת משוחררת? האם כדאי לא אוטו קטן? אני אובדת עצות!

ממש תודה לעוזרים

dosfer

New member
ממליץ לרכב ראשון "יונדאי גטס 2008"

אני קניתי את הרכב הראשון שלי "יונדאי גטס 2008" לפני שבועיים ואני מאוד מרוצה, פעם אחת מילאתי מיכל דלק מלא, ועד עכשיו זה אפילו לא הגיע לחצי בצריכת דלק!! רכב מאוד חסכוני, הוא טס על הכביש ויש לו עצירות טובות! הוא קומפקטי ואין בעיה של חניה, הוא גם מגיע עם USB ורדיו חדש בגרסת הFUN שבבעלותי..
אצלי יש רק כרית אוויר אחת, אבל אני לא צריך יותר זה רכב ללימודים חוץ ממני אף אחד לא נוסע עליו..
אתה יכול להשיג אותו בגג 15-20 אלף מקסימום!!
רק תדלק ותסע, ופעם בשנה תעשה טסט לאוטו, לא צריך יותר מזה כלום!
&nbsp
תקנה רק משנת 2008!! לא פחות!! אם 2009 עוד יותר טוב.. אבל לא צריך להשתגע, 2008 זאת גרסה טובה!

enigo

New member
יש לך את הרכב שבועיים, וכבר אתה יודע מה האמינות

עוד לא סיימת מיכל דלק אחד, וכבר אתה יודע מה צריכת הדלק.
והמשפט היפה באמת זה שאתה חושב שנהג בודד לא צריך יותר מכרית אוויר אחד.
עוד לא למדת ללכת כמו שצריך, וכבר אתה נותן עצות על הליכה...

חן 1111

Active member
חייבת אוטומטי? כי 206 ידנית זו אופציה לא רעה

וידני תמיד יותר חסכוני ויותר זול לאחזקה מאשר אוטומטי.
אם חייבת אוטומטי, תבדקי סוזוקי איגניס או דיהטסו סיריון מהדגם החדש (נדמה לי שמ-2005).
גם יונדאי גטס זו אפשרות טובה. בתנאי שזה הדגם החדש, כלומר 1400 ולא 1350, ובתנאי שזה לא דגם GLF, שהוא פחות מאובזר ופחות בטיחותי.

למעלה