מחפש רכב תקציב כ-50 אלף ש"ח

cherch

New member
מחפש רכב תקציב כ-50 אלף ש"ח

שלום לכולם
אני מחפש רכב יד2
מה שחשוב לי כאבא לילדים בטיחות,מרווח ומחיר אטרקטיבי
חשבתי ללכת על פורד פוקוס 2009-2010, מאחר והמחיר שלה נוח, היא בטיחותית מאוד ושמעתי שהיא גם די אמינה
אשמח לקבל חוו"ד עליה ממנהל הפורום ומבעלי רכב זה משנתון זה בעבר ובהווה- לגבי אמינות, אחזקה, נוחות וכו'...
כמו כן קראתי על בעיות גיר (רובוטי) - זה מתחיל משנת 2011?
לא מומלץ לבדוק מודל זה עם הגיר הרובוטי?
אני שואל מאחר ודרך ליסינג - ששם ניתן לקנות בהנחה-קשה למצוא שנתונים ישנים, אלא 2011 ואילך...
כמו כן האם יש יתרון של הסדאן על הסטיישן ?
אשמח לקבל הערות/הארות לגבי הנ"ל
וכן אם יש המלצות נוספות אשמח מאוד לשמוע

תודה רבה מראש

cherch

New member
"סולח" לך

enigo
אשמח לקבל את חוות דעתך למרות שאתה לא מנהל....
&nbsp

enigo

New member
אם ככה אז בסדר...

ה-2011 פחות מרווחת מאחור מהדור שקדם לה. התיבה הדו-מצמדית שם אכן לא מפגינה אמינות או עידון ברמה מקובלת, אבל התגובות לתיבה הזו משתרעות על תחום רחב. יש כאלו שנתקפים חמת זעם רצחנית, בעוד אחרים לא מבינים על מה כולם מדברים. מכיוון שהדגם הזה מוצע במחירי רצפה כרגע, ממליץ לעשות סיבוב בעצמך ולראות באיזה חלק של הסקאלה אתה נמצא, מה גם שהאחריות על הגיר הוארכה לחמש שנים.
משאר הבחינות זה רכב טוב מאוד - נוח, שקט ומאובזר טוב לאותם שנים. החסרון היחיד כרכב משפחתי הוא מושב אחורי מעט צר מהנורמה. לשני ילדים אין בעיה, לשלושה כן.
הדור הקודם, עד 2010, הוא רכב מעולה גם כן, שחסרונו היחיד הוא מנוע מעט חלש ב-1.6 ל', עם צריכת דלק לא מבריקה. אם אתה לא נוסע הרבה, ממליץ לחפש את הסטיישן 2 ל' שנותן חבילה עדיפה בהרבה.
גם בדור החדש, אגב, אני ממליץ על הסטיישן - תא המטען הרבה יותר שימושי וגדול מבסדאן.

cherch

New member
תודה רבה...

תודה רבה על התגובה המהירה
ה-2 ליטר נראה לי גדול עלי (צריכת דלק וכו'...)
לגבי הגיר - אם מה שחשוב לי יותר זו האמינות ופחות נוחות...מה היית ממליץ? על 2010 אוטומטית (עם ק"מ גדול יותר...) או 2011 רובוטית?
גם ב-1.6 אתה ממליץ על הסטיישן?

תודה

enigo

New member
סטיישן תמיד עדיף. החדשה חסכונית יותר, אבל פחות אמינה.

© DrorZi

New member
אני מנהל אבל לא החזקתי פוקוס כזו אז אני לא יכול להעיד

הרובוטיות נראה לי בהנחה של "רק תבוא ותקח מאיתנו את הרכב" כרגע, אני חושב שזה אומר הכל.

enigo

New member
לא אומר כלום, בדיוק כמו שלא אמר כלום על המגאן או על ה-C4

שילוב של דגם שנדחף בכמויות לליסינג, עם מוניטין אמינות בעייתי תוקע את המכוניות במגרשים של חברות הליסינג, מנהלי החברות נלחצים והמחיר נופל לרצפה. אם כבר, זה יוצר הזדמנות.

© DrorZi

New member
מוניטין בעייתי לא נוצר סתם

עובדה שאת הפוקוס הקודמת מכרו כיוצאות ליסינג עם הרבה פחות בעיה
אז יש פה משהו שדירדר את המוניטין וזה הגיר והוא לא סתם מרתיע אנשים בלי סיבה

enigo

New member
גם הפוקוס הקודמת הגיעה למחירי רצפה ב-2011, כשהשוק הוצף

בדגמי 2008 (שהיתה שנת שיא בליסינג).
המוניטין קיים בצדק - הגודל שלו לא תמיד מוצדק, ולכן נוצרות הזדמנויות.

למעלה