נוחות ובידוד רעשים של פאסט ברכב קצר יותר?

• פותח הנושא NSsn
  • פורסם בתאריך

NSsn

New member
נוחות ובידוד רעשים של פאסט ברכב קצר יותר?

מה עושה מי שרוצה נוחות ובידוד רעשים כמו בפאסט (או מנדאו?) אך ברכב קצר יותר שלא יעלה על 4.5 מ' +-?
תודה

enigo

New member
כמו בפאסאט זו לא בעיה - יש לך את האלטו...

וברצינות, קבעת רף ממש לא גבוה. הפאסאט, הקודמת והחדשה, לא מצטיינות בתחום הזה, ובאמת לא ברור איך רכב שמנסה להיות "חצי פרמיום" מרשה לעצמו להציע בידוד רעשים בינוני שכזה.
אם אתה אוהב את תוצרת פולקסווגן, יש לך את הגולף ששקטה יותר מהפאסאט. אם אתה מוכן לנהוג בידני, יש פוקוס (אקו בוסט גם מציעה מנוע חזק מאוד). הסי4 של סיטרואן שקטה למדי, ויש עוד. אבל נצטרך עוד דרישות חוץ מאורך ושקט כדי להתמקד.

NSsn

New member
תודה. שאלה קשה

האמת הרבה זמן לא היתי על פאסט אז יש לי זכרונות טובים. והיא גם היתה ידנית :)
ומאחר וכרגע על קורולה אז הסבל בברור
מונדאו גם עשתה עלי רושם של נוחות נסיעה ושקט
&nbsp
במתחרים של הפאסט מי לדעתך יותר שקטה ונוחה?
&nbsp
הבעיה שאני מעדיף רכב קצר יותר מהפאסט/מונדאו/מזדה 6 וכו'.
גולף וגם הלקסוס שהוצעה פה נראות לי כבר קטנות מידי.
נוחות נסיעה אני בעיקר מתייחס לנוחות של רכב "כבד" על הכביש (וגם מושבים) ורעש זה ברור.
( עוד פרמרטר הוא כמובן המחיר שהכיוון לעולם של "הגדולות" שלעיל)
תודה רבה על העזרה!

enigo

New member
אין משהו בין הגולף וה-CT200 לבין המונדיאו/פאסאט

הם בדיוק קטגוריה אחת מתחת.

NSsn

New member
לא הבנתי

פיספתי משהו
הצעתם אותם בתור רכבים עם בידוד רעשים טוב יותר
&nbsp
אם אני מבין נכון אם אני שם דגש על הבידוד רעשים ונוחות ברמות המחיר האלה זה או הקטנות והזולות יותר גולף/C4 או הארוכות יותר פאסט/מונדאו
&nbsp
אם יש רעיונות לרכבים ברמת המחיר שבין מונדאו לפאסט שהם מעט קצרים יותר אך ברמת האיכות או יותר אשמח

enigo

New member
אתה לא דיברת על מחיר, אלא על גודל

ובגודל אין משהו בין משפחתיות למשפחתיות גדולות. אלו שתי קטגוריות צמודות.

ThEmA

New member
לקסוס CT 200h

ששקטה יותר מפריוס\אוריס היברידית במה שקשור לרעש רוח וצמיגים. הבונוס בהיברידיות הוא בעיקר בנסיעה עירונית וכאשר המנוע החשמלי מתפקד. מנוע הבנזין ייכנס לפעולה כמובן בשלב מסויים (תאוצה, מעל מהירות מסויימת, בזמן טעינת הסוללות) אבל בגדול ה-CT יחסית שקטה בקטגוריה הזו של משפחתיות קטנות.

למעלה