סוזוקי אלטו- התייעצות לפני רכישה

birka

New member
סוזוקי אלטו- התייעצות לפני רכישה

אשמח לדעתכם לפני רכישת רכב.. אני משלמת מקדמה של 10K ואח"כ משלמת בתשלומים.
הבנתי שהרכב קטן, לא גניב- חלפים זולים. דרך היבואן יש 3 שנים אחריות וצריכת הדלק נמוכה.
אשמח לחסרונות בולטים שיכולים למנוע רכישה..
אני מודעת לירידת ערך שבקניית רכב חדש.. אך אני תוהה אם זה לא עדיף לאור האחריות. אני צריכה רכב יעיל, לא לנסיעות לירושלים או משהו. אבל כן נוסעת די הרבה על איילון (אוני' וכאלה...)
תודה~!
ריקי.

enigo

New member
חסרונות: בטיחות עלובה, כבר הוחלף בעולם, מאוד לא מעודן

תא נוסעים זול מאוד מבחינת איכות חומרים וגימור, אבזור עלוב (אין לנהג כפתור לחלון החשמלי של הנוסע, המראות ידניות).

birka

New member
האם כל אילו שווים את ההפרש של

10K לקיה או ניסן?
בהנחה והרכב ישמש לפחות 5 שנים.
הבנתי שהנסיעה עלולה להיות לא חלקה באלטו?
&nbsp

enigo

New member
ולמה לא לקנות, בערך באותו מחיר, C1?

ואם תעברי על כל המבצעים, יש מצב שתמצאי עוד מכוניות ברמת מחיר קרובה יותר לאלטו.

birka

New member
מיבואן?

האמת שהסתכלתי רק על היבואנים כי אני עושה עיסקת תשלומים (לא הלוואת בלון, אלא פריסה ל-5 שנים)
ושם יש רק רכבים 2015.. או שאתה מדבר על אותם רכבים?
&nbsp

enigo

New member
כן, מיבואן. אני יודע שהידנית נמכרת במבצע ב-60K

אז בטח הגרסה האוטומטית עולה באזור ה-70, שזה גם מה שעולה הסוזוקי, ממה שאני זוכר.
אגב, שם מקבלים חמש שנות אחריות, עד כמה שאני זוכר.

birka

New member
אוקיי,

עכשיו אני מבולבלת יותר..:p
אם תצטרך לדרג את ארבעת המכוניות.. איזו מהן עדיפה יותר? מבחינת נוחות נהיגה, תמורה למחיר..
כי אני מבינה שהקיה והניסן טובות יותר מבחינת מנוע.. ואני מתניידת מחוץ לעיר, לא רוצה לקרטע על 431.
ראיתי סרטונים לא מעודדים על האלטו..:S
ואני באמת לא יודעת אם מדובר ברכב טוב..
&nbsp

פלגיה

New member
נוחות תצטרכי לבדוק בעצמך.

ואם את קונה מיבואנים זה פשוט, כי תוכלי לקחת נסיעת מבחן. יש דברים שאחרים לא יוכלו לומר לך.

birka

New member
ותודה- על המענה והסבלנות...

birka

New member
אני מחפשת רכב שהוא אוטמט..C1 - הבנתי שהיא רק ידנית?

enigo

New member
יש C1 שמחליפה הילוכים לבד, אל חשש

ולא תהיה לך בעיה לנסוע במהירות התנועה ב-431. פשוט באלטו זה יהיה רועש ורועד יותר.

birka

New member
הבנתי שהתיבה רובוטית...

תודה..
אז בעצם.. אלטו או C1? איפה שהעיסקה יותר טובה.. והשתיים האחרות פחות רלוונטיות?
או שאני חוזרת לשאלה האם שווה להוציא עוד סכום ולקנות רכב עם מנוע חזק יותר? :S
אני ממש מפחדת לקנות את אחת מהראשונות... בוידאו אחד של ICAR אמרו שהאלטו זה כמו קורקינט.. ואני נוסעת בכיף על 100 כשאפשר....:p

enigo

New member
כל מכונית היום מגיעה למאה בלי בעיות

העניין הוא שבאלטו זה באמת מרגיש קצת כמו קורקינט מבחינת הרעש ותחושת העלה נידף ברוח. ה-C1 עדיפה בהרבה מהבחינה הזו, ולא תהיה בעיה.
הניסאן והפיקנטו יהיו טובות יותר מבחינת חלקות הפעולה של תיבת ההילוכים, אבל לא הרבה יותר טובות, אם בכלל, מה-C1 מבחינת תחושת מוצקות וביטחון. לדעתי? לא שווה את ההפרש (והסיטרואן גם תהיה חסכונית יותר).

aharon d

New member
באלטו לא לגעת

האחרים כבר פרטו שלל סיבות וחבל לחזור.

עוד אופציה שאציע לך לבחון, זו היונדאי I10 החדשה באותם סדרי גודל של תקציב.

birka

New member
אממ...

אוקיי, לא מתקרבת.
הצעת לי עוד רכב.. זה אומר שנשארתי עם 4 אפשרויות, סדרי מחיר שונה, אבל אין לי שום מדרוג.. איך אני בוחרת מהם? מן הסתם נוחות זה טיפה סובייקטיבי.. אבל מדדים אחרים?
&nbsp
סיטרואן / ניסן/ קיה / יונדאי... מה עדיף< :S
&nbsp
&nbsp

aharon d

New member
הבחירה שלי אישית

היא היונדאי I10, שמחוזקת במקביל ע"י מבחנים השוואתיים ברשת שנערכו לה ביחס לרכבי המיני האחרים.

בכל אופן אין דין מה שמתאים לאחד, בהכרח מתאים גם לאחר ועל כן אמליץ בחום רב, שתגשי ביום מרוכז לבחון
את כל ארבעת הדגמים - לרבות ביצוע מבחני נסיעה עליהם. רק כך תדעי נכון יותר מה הכי מתאים לך.

DanaGoldstein

New member
קיה פיקנטו

לדעתי זה הרכב מיני המוצלח ביותר. אני גם הייתי באותו המצב כמוך לפני שנה וחצי כשחיפשתי איזה רכב מיני לקנות וניסיתי לדעתי את כולם, והפיקנטו בלט לטובה מההתחלה. בקצרה למה דווקא הפיקנטו- הכי יפה, מאד בטיחותי לרכב מיני, 7 שנות אחריות מהיבואן והמחיר לא בשמיים. העניין עם רכבים, כמו עם כמעט כל דבר אחר, זה עד כמה התחושה היא סובייקטיבית. לכן, את צריכה ללכת לנסיעות מבחן על כל הרכבים שאת מתלבטת עליהם ורק אז להחליט.
מקווה שזה עוזר!

birka

New member
תודה.. האמת שירדתי מהרעיון

של לקנות רכב מהיבואן... אני מחפשת כעת יד שניה.
:p

למעלה