מישהו התנסה עם סנטרל ליס במקרה?

night mistress

New member
מישהו התנסה עם סנטרל ליס במקרה?

ראיתי שם איזה יונדאי אקסנט שנת 2010 שנראית לי כבעלת פוטנציאל..
אני לא מכירה את החברה הזו/ מגרש, הם יושבים בקדימה.

אני אשמח לשמוע אם למישהו יש איזה ניסיון איתם, וכמו כן לשמוע את חוות דעתכם, בתקציב יחסית נמוך של עד 55 אלף ש"ח, מה הרכב הכי טוב והכי חסכוני שאני יכולה לקבל? הוא חייב לעמוד בנסיעות ארוכות (כ250 ק"מ ביום), לא לבקר הרבה במוסך וכו', להיות יחסית חסכוני באופן סביר (1:12 משולב?)..
אני לא מעריצה של האקסנט אבל מבחינת מחיר זה או היא או רנו מגאן 2009/2010.. לצערי לא מצאתי עוד אופציות בטווח המחיר הזה (כמובן שכולם מליסינג)..

כל כך מסובך לבחור רכב בתקציב נמוך

אל תיגעי ברכב צרפתי בכלל לא אמינות ולא החזקת

מחיר יש לו ירידת ערך חדה מאוד וטיפולים יקרים ואפס אמינות ושלא תאמיני למי שיומר שיש לו רכב כזה והוא אמין מאוד. מדבר מניסיון תישתדלי רכב יפני לפי הנתונים שאת צריכה

עם ק"מ יומי כזה אל תגעי ביפניות/קוריאניות

כי תצטרכי כירופרקט צמוד וזה יעלה יותר. מגאן הרבה יותר נוחה ואם את רוצה להיות בטוחה נסי לרכוש בטרייד אין של קרסו עם אחריות שלהם ולא בסתם מגרש.

night mistress

New member
לרכב יש שנה אחריות יצרן עדיין..

הבנתי שזה די מכסה אותי למקרה של בעיות לא?

אם את מתכוונת למגאן, בקרסו טרייד

נותנים יותר משנה. שווה לבדוק. מישהו כאן גם נתן שם של סוחר מאד אמין בשבוע שעבר.

חבל שהאקסנט לא נוחה כמו המגאן...

לדעתי עדיף לנסוע 365 יום עם רכב נוח ומהנה גם אם זה אומר עוד יום-יומיים מוסך בשנה מאשר לשבור את הגב 365 יום.

A d M a T a Y

New member
לדעתך, ולא לדעתי.

מניסיון אישי שלי ההבדל באמינות מסתכם בהרבה (הרבה) יותר מאשר יום-יומיים במוסך. (לך למיטב זכרוני אין ניסיון עם המגאן כלל, לכן את מסתמכת על---כלום!).

העצבים במוסך וכדורים להרגעה עולים יותר מאשר כל רופא אחר שמכוסה בביטוח רפואי.

לתשומת ליבה של הפותחת השרשור.
לשקול לרכוש מגאן רק עם אחריות מלאה על גיר, ומערכת חשמל!
בכל אופציה אחרת הכאב בכיס והפסד ימים עתידי יהיו כואבים מאוד! (במידה ויש אחריות אז רק הפסד ימים במוסך...)

צודק. מעולם לא החזקתי מגאן. על בעיות האמינות

שלה הסתמכתי ממה שנכתב בפורום. מאידך לגבי הנוחות שלה, נהגתי בה כשבוע באחת ההשכרות בחו"ל. מאד מאד נוח.
לגבי האקסנט, בני החזיק כזו תקופת מה כרכב מהעבודה. זה היה ס י ו ט! ואין לו בעיות גב.

A d M a T a Y

New member
הבנתי, את מסתמכת על פורום.

נו טוב, אז אני מסתמך על המוסכניק שלי (לשעבר, כי אין לי כבר מגאן), לא לגעת בצרפתיות

נו שויין, יפה לך עם ההגזמות שלך על בעיות גב וכירופראקט, אז למה להרוס לך אגדת ילדים חביבה?

לגבי מגאן, על הפורום. לגבי צרפתיות בכלל,

על עשרות שנים של משפחה שלמה על פז'ואים למיניהם. יותר ניסיון מהמוסכניק שלך. ולא יעזור לך, אין להשוות ישיבה בצרפתיות לישיבה במלוכסנות ואגב, גם בגרמניות. היה פה עכשיו חבר שמעוניין לרכוש את הרכב שלי. יש לו מזדה 6. אחרי הסיבוב שעשה אמר שלא האמין שיש כזה הבדל בנוחות. היה פשוט מופתע. אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך.

חן 1111

Active member
נכון שהאקסנט לא נוחה כמו מגאן,

אבל אף אחד לא שובר שם את הגב.
בין נוח כמו כורסה לבין שובר את הגב יש עוד מנעד גדול של דרגות נוחות. לאנשים נורמליים מעט מאוד מכוניות היום שוברות את הגב. אז מי שיש לו בעיות גב ממילא, אולי צריך נוחות מעולה. לכל השאר האקסנט בהחלט מספיקה.

חן 1111

Active member
זה לא בדיוק אחריות מלאה.

זה אחריות על מכלולים מסוימים, עם השתתפות עצמית בכל תיקון. לא שזה רע. עדיף על קניית רכב משומש בלי שום אחריות.

חן 1111

Active member
זה ק"מ שנתי גבוה מאוד.

עכשיו השאלה מה הכי חשוב. אם חיסכון בדלק, אמינות ועלויות אחזקה, אז סופרמיני יפנית כמו סוויפט או מזדה 2. גם האקסנט בסדר אבל פחות חסכונית.
אם נוחות (וגם זה שיקול חשוב עם ק"מ כזה) אז המגאן, אבל זה יעלה לך בהוצאות אחזקה, תיקונים ודלק. יש גם מגאן דיזל, והוא יותר חסכוני בדלק כמובן.
ובאמצע את יכולה למצוא סוזוקי ליאנה. יותר נוחה מסופרמיני, יותר נעימה לנסיעות בינעירוניות, ודי חסכונית, אבל תצטרכי לרדת קצת בשנה. תשקלי גם סובארו אימפרזה.

night mistress

New member
עדכון

הלכתי לראות את הרכב המדובר, למרות שבטלפון הבטיחו לי שהוא נקי מתאונות הבאתי איתי מישהו שקצת מבין לראות אותו, מיד הוא הבחין שהרכב עבר תאונה רצינית יחסית.. בשלב מסויים כשהתעקשתי שהרכב עבר תאונה הם טענו שהרכב נמכר (אחרי שכביכול נציג ניסה לשווק לי אותו רבע שעה לפני
)
ירדתי מזה.

מה שכן מצאתי רכב אחר ומיד אעדכן לגביו.

למעלה