חשמל וצמיגי חיפה - אזהרה‬

חשמל וצמיגי חיפה - אזהרה‬

מקרה זה קרה לפני 8 חודשים אך לאחר שנתקלתי באנשים נוספים שנפלו בפח - החלטתי לפרסם את המקרה שלי.
הגיע יום והמצבר שבק חיים, התחלתי לצלצל למקומות ולקבל הצעת מחיר למצבר, בחרתי מקום ונסעתי אליו
בדרך אני רואה חנות "חשמל וצמיגי חיפה" והחלטתי לעצור ולראות אולי יש להם הצעת מחיר זולה יותר למצבר.
כמובן שהורידו לי מההצעת המחיר שקיבלתי ונתנו ב 50 שקלים זול יותר.
הסכמתי ומייד צוות של 3 בני דודים התלבשו לי על האוטו מנתקים את המצבר מנקים ומרכיבים חדש. איך 3 אנשים על מצבר אחד?
2 אנשים מרכיבים את המצבר והשני עומד ליידם ומביט עליי מידי פעם חשבתי משהו מוזר פה עשיתי את עצמי לא מסתכל כשהפנתי את הראש בחזרה אליהם אני רואה את השלישי מתרומם לייד הגלגל הקידמי שלייד המצבר, אין לי מושג מה עשה.
שילמתי, קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות למצבר.
אני יוצא והולך לאוטו כמובן שמלווה בבעל החנות ושני בני דודים, פתאום תופס לי את העין חפץ כסוף זוהר שנעוץ לי בצמיג, אני מתקרב ובעל החנות אומר "אהה, יש לך פאנצ'ר" אני מתקרב ומביט, בורג נוצץ חדש מוברג לי לכתף של הצמיג הקידמי. למה מוברג? כי אין עליו שריטות אם הייתי דורך עליו לפניי - הוא היה מקבל מכות מהכביש וברור שהייתי רואה עליו שריטות ולכלוך.
שאלתי את בעל המקום אפ אפשר לתקן הוא אומר שלא חייב להחליף צמיג יש לו צמיגים להציע לי פי 2 ממחיר השוק אני יודע כי כבר החלפתי צמיגים. סירבתי לו ונסעתי משם.
החלטתי להיכנס לפאנצריה מוכרת - בלי שאמרתי כלום הוא הביט בבורג ואומר אהה היית בחנות ההיא... שאלתי איך אתה יודע? הוא הפנה אותי לקערה סמוכה עם 3 ברגים של 2 מכוניות שהיו אצלו קודם, הוא מספר שביום הוא מתקן בין 5 ל 7 פאנצ'רים כאלו. הוא כבר מכיר בעל פה את הברגים.
הוא אומר לפי איך שאני מכיר אותם זה לא רק בורג אחד, חפש טוב טוב שאין לך עוד בורג כזה מצאתי עוד 2 ברגים כאלו תקועים אחד בגלגל הקידמי הנוסף ואחד באחורי.
הפאנצ'ר-מאכר אמר שלגבי שני האחרים אפשר לתקן אבל לא לגעת בבורג הראשון שמורכב בכתף הצמיג.
הודתי לו מאוד החלטתי להחליף כבר את כל הצמיגים, מעת מוקדם מידי אבל זו הוצעה שתוכננה כבר מראש.
הגעתי בעקבות הצעת מחיר לצמיגי פרוייד (מתחת לסטקיית הבוקרים) השירות שלהם היה מעל ומעבר באמת. אני מאוד ממליץ. כמובן שהם גם זיהו את הברגים וידעו לומר בדיוק איפה הייתי קודם.
הנזק הסתכם ב כמעת 2000 שקלים פלוס מצבר בזול...
אנשים נופלים בפח מידי יום!
החלטתי לפרסם את זה אחרי שנתקלתי באינטרנט באחד שבא להחליף מצבר אבל הם טענו שיש לו נזילה מהמדחס מזגן וכדי להוכיח לו הם חיברו שעונים הראו לו לחץ הסיחו את תשומת ליבו ושחררו לו גז מהמזגן אך הוא תפס אותם בשעת מעשה.
היזהרו!

צמיגים 1+1

הם מפרסמים קבוע בעיתון המקומי כלבו....מבצע צמיגים 1+1 ...
נכנסתי פעם אליהם , אמנם לא הבריגו לי ברגים בגלגלים , אבל המבצע התברר כבלוף מוחלט .
פשוט אין שום מבצע כזה וזה סתם בכדי לפתות אנשים להיכנס....

ויתרתי

גם כך הייתי צריך להחליף צמיגים+ אין כח לבזבז זמן במשטרה.
ישנם כמה פסקי דין נגדם, כנראה הם רגילים...

פנה בבקשה לכלבוטק

שיותר אנשים ידעו על מעשה הנוכלות הזה. כמו כן פרסום בטלויזיה וביחוד בכלבוטק עוזר גם למשטרה ולרשויות לעבוד טוב יותר, והמשטרה יכולה בחקירה סמויה לעלות עליהם ולסגור להם את המוסך לפחות מנהלית לחודש לפחות שזה כבר ינענע אותם. אם תפנה לכלבוטק המשטרה כבר תמשיך את הטיפול הלאה ויותר אנשים ידעו. 5090* מכל טלפון.

למי שמתעניין

בפורום צרכנות מתנהל דיון בנושא כולל עדויות נוספות ואפילו זוכים בביקור של טרול.
משם האמת הפנו אותי לכתוב את האזהרה גם פה לידיעת הנהגים.

© DrorZi

New member
אני חושב שטוב שפרסמת גם פה

omer73

New member
חוצפנים

כדאי שתתלונן, אם לא במשטרה, שלח אימייל לכלבוטק/ תכניות תחקירים כאלה ואחרות- לא חסר...
מעבר לזה אין לי מילים על החוצפה.

נ.ב- קראתי גם את השרשור בפורום צרכנות, את "הטכנאי קרמר" אל תיקח קשה, הוא דמות ידועה בשאר הפורום
(ראה ערך פורום המזרח הרחוק וכו')

למעלה