המשימה: גרביונים

MissPegi

New member
המשימה: גרביונים

היוש,
מחפשת גרביונים שישרדו יפה בכביסה ויתנו תמורה טובה לכסף שאשלם עליהם.
המלצות?

אגב, זאת הפעם הראשונה שאני כותבת כאן לדעתי, אז תהיו נחמדות :)

shmickey

New member
אשתדל להיות נחמדה

אני מודה שאני לא מומחית גדולה לגרביונים, לרוב אני קונה פושטים רק בגלל שיש לי נטיה לקרוע אותם וחבל לי להוציא עליהם הרבה כסף.
היה לי נסיון לא רע עם גרביונים מהסופר-פארם ומהמשביר.
בהצלחה

mom4L

New member
של שול מחזיקות כביסה

האמת היא שבדר"כ הייתי קונה את הגרביונים עם המכנס המחטב של לייף, יושבים מצויין על הגוף ומאוד נוחים אבל לא זולים ולא מחזיקים יותר מפעם- פעמייים. לאחרונה קניתי את הגרביונים של שול מחטבים ונוחים ממש וגם שורדים יפה כבר 4 כביסות, אבל יש אותם רק בשחור. הם גם לא זולים, אבל קניתי בסופר פארם במבצע של השני ב-50% ואני חושבת המבצע עדיין ממשיך.

מצטרפת לבקשה

אחרי שנים של נאמנות לקשארל, מצאתי את עצמי יותר מפעם אחת עם גרביונים שנקרעו בפעם השנייה שנלבשו במקרה הטוב (דווקא הכביסה זו פחות בעיה).
&nbsp
לגבי הגרביונים של לייף - זה רק בסניפים הקרובים אלי, או שיש להם רק גרביונים דקים? אחד היתרונות של הגרביונים שלהם זה שאם הם לא שורדים תקופה ארוכה, זה פחות כואב בכיס (וזה כשהם שרדו אצלי בקיץ פרקי זמן ארוכים בהרבה מאלו של קשארל)

בלת"ק

לדעתי זה עניין של כמה דניר.
לי יש 50 או 80 דניר (אני גם לא סגורה על כמה הם וגם יכול להיות שיש לי גם וגם).
מחזיקים (טפו טפו) יפה מאוד, עברו ועוברים הרבה כביסות (אם כי יש לי כמה זוגות, מה שמפחית תדירות כביסה פר זוג).
הם גם לא דקיקים מדי עד כדי קור, לא עבים מדי עד כדי חנק. ואני אוהבת את הלוק (יש לי שחורים בעיקר).
&nbsp
באופן אישי קניתי דרך אסוס בעיקר (כי חיפשתי מידה גדולה) אבל לדעתי גם אלה של לייף, או דלתא או כל מותג שהוא אמורים להיות סבבה ובלבד שהם בעובי הנכון.

למעלה