תחרות MY CASTRO

יוווווו איך בא לי!!!!!

שעות אני מבלה בקסטרו.. שעות.. בגלל שזאת הזדמנות אחרונה לזכות ואני לא אהיה עד אז בבית..

אז אני אצרף רק קישור (סורי): http://www.castro.com/he/SALE/Women/Knits/Front-crochet-jumper.html עם חולצה למטה זה ניראה הרבה הרבה יותר טוב. מכופתרת כזאת. הכי הרווארד!
למרות שתאכלס עם המחירים עכשיו בקסטרו אפשר לקנות חצי חנות.. ממש שווה!
גם ניסיתי את נושא הזמנת הפריטים מהאתר לסניף. ממש נחמד. באסה אם המידה לא טובה - זה לחכות עוד.

יונילנד

New member
תמונה לא משהו

אבל בא לי ממש את ה-600 שקל לפנק את ארוסתי.
מחמם מאוד ואופנתי (ככה היא אומרת).

אז תבחרו בי! בי!

תודה.

lalilo

New member
הגרביים האולטמטיביות לחורף של קסטרו

כאלו גרביים מפנקות לא היו לי עד היום
גם שיא השיק
וגם מצאתי כאלו תואמות לילדה הקטנה שלי.
ילכו איתי גם ל 2016...

איתי מ-2008...

לפני 6 שנים, כשחגגתי שנה עם בן זוגי, הוא הפתיע אותי וקנה לי מעיל מהמם מקסטרו - מעיל צמר שחור וקליל.
המעיל (וגם בן הזוג) ליווה אותי כשהשתחררתי מהצבא, לאחר מכן בלימודים וגם עכשיו כשאני עובדת ב"עבודה של גדולים".
מקווה לעוד הרבה שנים!

my prom dress - השמלה שאיתי כבר 16 שנים

השמלה שאתם רואים בתמונה נרכשה על ידי בשנת 1999, הייתי בת 17 וחצי וקניתי אותה לכבוד מסיבת הסיום של י"ב - the prom... זו למעשה הגרסה הראשונה הרצינית שלי לlittle black dress, אם כי כפי שאתם רואים, היא דווקא ארוכה... אבל בהחלט עשתה את העבודה

השמלה זכתה לראות אור תאורת נשפים בהזדמנויות רבות שונות במהלך השנים האלו - שמלה שחורה ארוכה היא פריט must לדעתי לא פחות מקטנה כזאת, והשמלה כיכבה עם ובלי תוספות של עליוניות ואקסוסוריז שונים, כולל עליונית חסודה במיוחד באירוע בהם התבקשתי להגיע בלבוש צנוע... אירוע בו הצלחתי לבלבל לא מעט אנשים.
אני גאה ושמחה לומר שלמרות השנים שעברו, השמלה ואני עדיין באותה מידה...

בעוד מספר חודשים צפויה להתחתן בת דודי האהובה, ואני שוקלת ללבוש את השמלה הזאת לחתונה - לבשתי אותה בזמנו לבת המצווה שלה וקיבלתי המון מחמאות, ונראה לי שזו תהיה סגירת מעגל יפה - תרתי משמע...

New year resolution שלי, או-הפריט שימשיך איתי לשנה הבאה

התחתנתי באפריל 2014, ולאחר החתונה פינקתי את עצמי בג'ינס כהה בגזרה גבוהה- קלאסי ומראה היטב את הגוף היפה שעבדתי עליו כ"כ קשה לפני החתונה.
חודש לאחר מכן, בניסיון הראשון ובמהלך ירח הדבש שלנו, גיליתי שנכנסתי להריון!
מה רבה הייתה ההתרגשות, ובמהרה הג'ינס כל היה צר מלהכיל את הגוף שהתעגל..
בצער רב הוא מחכה לי במדף העליון עד לאחר הלידה.
אחת מה- New Year Resolution שלי היא להכנס לג'ינס הזה מחדש במהלך 2015!
בפעמים הבודדות שלבדתי אותו קיבלתי כ"כ הרבה מחמאות, ואני מרגישה שהוא עלה למדף ה"לא בשימוש" הרבה מוקדם מדי

Sterling5

New member
הסריג המושלם

היי

אני מאד אוהבת סריגים, ויש לי בכל הצבעים. כל חורף אני מרשה לעצמי להוסיף עוד סריג אחד או שניים לאוסף, כי יש לי כל כך הרבה שהם תופסים מדף שלם בארון... סריגים זה כיף

כשנכנסתי לקסטרו לפני כמה שבועות, ראיתי את הסריג הזה - והייתי חייבת להוסיף אותו לאוסף: סריג גולף עם צאוורון נופל, ממש מדליק ומחמיא. אני מצרפת תמונה שמצאתי בקטלוג.
העניין הוא שלא החלטתי באיזה צבע הייתי רוצה לקנות, כי גם הורוד וגם הכחול ממש יפים ומתאימים לצבעים שיש לי בארון. התייעצתי עם חברה שהיתה איתי, והחלטנו ללכת על הורוד.
מאז שמרתי אותו ללבוש ביומולדת שלי שהיה לפני כחודש, כי זה כיף לחדש דברים ביומולדת ולדפוק הופעה
היתה ארוחה משפחתית אצל המשפחה שלי, לפני שהלחנו, בן זוגי בא לאסוף אותי והפתיע במתנה. פתחתי את המתנה - והפלא ופלא! ראיתי את סריג הגולף הכחול שכל כך אהבתי ורציתי לקנות גם!
זו היתה הפתעה של ממש, במיוחד כי הוא לא תיאם את זה עם החברה או משהו כזה, ועדיין לא לבשתי את הסריג הורוד כדי שהוא יראה שזה אכן פריט שאני מאד אוהבת

מה שכן, הוא לא הצליח לדייק ב-100%, כי עדיין הייתי צריכה לכת להחליף מידה

כמובן ששני הסריגים המדהימים האלו עוברים איתי גם לחורף של 2015, ובכלל סריגים זה משהו שנשאר להרבה זמן, אז נראה לי שגם להרבה מעבר
...

דנדושה18

New member
פריט נבחר שלי

עם החולצת הג'ינס המהממת והקלאסית של קסטרו שקניתי בקיץ האחרון בטוחה שעוד אחרוש המון ב2015.
מתאים לכל לוק, אלגנט וסתם ילום יום.
מתאים בחורף מתחת לעליונית יפה.
מתאים בקיץ עם שרשרת יפה.
צבע הג'ינס שלא ישתנה לעולם.
קסטרו- איכות שנשארת איתי לאורך שנים.
פריט מנצח.

miriamy

New member
פריט של קסטרו שעובר אתכן לשנת 2015

http://www.castro.com/he/WOMEN/Dresses/Sequins-dress-108878.html
הפריט שמעל, הוא הפריט של קסטרו שעובר אתי לשנת 2015 - כי הרי ידוע שעוד קוקו שאנל האלמותית הצהירה, כי כול אישה, צריכה שמלה שחורה קטנה ....אז מי אני שאגיד לא?! [ואם היא גם תוצרת חברה ישראלית ובמחיר מצוין...adedd bonus...
]....

השמלה המתוקה בעולם

לצערי יש אותה רק במידה של הבת שלי... P;
לפחות מישהי הרוויחה מהעניין. אם הבת שלי לא מספיק מתוקה גם ככה.. אם השמלה הזאת היא כובשת את כולם.
מקווה שנספיק להנות ממנה הרבה לפני שהיא תגדל :)

מעיל מהמם

את המעיל הקלאסי הזה קניתי לפני כ-3 חורפים אם אני לא טועה.
כפי שכתבתי, הוא פשוט קלאסי. כהה, ארוך ואלגנטי. אחד כזה שכל בחורה צריכה בארון!
יש לי חברה שאני נפגשת איתה פעם בכמה חודשים.
בכל חורף כשאנחנו נפגשות, אני כמובן לובשת את המעיל הזה. והיא אומרת לי "וואו, איזה מעיל יפה. ממש אהבתי", ואני כמובן אומרת תודה יפה.
בפעם האחרונה כבר לא התאפקתי ואמרתי לה "יש לי את המעיל הזה כבר כמה עונות. וכל תחילת חורף מחדש את אומרת לי כמה הוא יפה לדעתך".
היא קצת התבאסה שהמעיל מלפני כמה עונות, כי זה אומר שהיא לא תוכל למצוא אחד כזה לעצמה עכשיו. אבל אמרתי לה שבקסטרו תמיד יש מעילים בסגנון הזה גם אם הם לא בדיוק יפים ומושלמים כמו שלי.
דרך אגב, עוד אנקדוטה קטנה על המעיל הזה: רציתי במקור לקנות אותו בצבע שחור. אבל זה היה כבר סוף העונה ולא נשאר במידה שלי בשחור. בן זוגי שהיה איתי בשופינג הציע לי לקנות אותו בכחול כהה. לא כ"כ רציתי בהתחלה והתבאסתי ממש שאין בשחור. "מה קשור כחול"? חשבתי. בכל זאת מדדתי ואז ראיתי שהמעיל ממש יפה עליי בכחול, נדלקתי וקניתי.
אני ממש שמחה שקניתי אותו בסוף, כי כאמור אני מקבלת עליו מחמאות, וחוצמזה גם נמאס שהכל שחור.

(אני לא צלמת כ"כ מוצלחת אז התמונה קצת עושה עוול למעיל, הוא הרבה יותר יפה במציאות והוא בכלל לא דהוי כמו שהמצלמה גרמה לו להיראות).

פריט שיעבור איתי הלאה..

ביום שישי הייתי בקניון קרית אונו וראיתי את הפריט (שאותו אני הולכת לרכוש היום) שיעבור איתי לשנה החדשה
מעיל ורוד- http://www.castro.com/he/SALE/Women/coats/Wool-blended-coat.html
שרק בגלל שבעלי (המעצבן) מיהר לא קניתי.. אבל לא נורא היום הוא יענש על זה ונשלך ביחד בערב לרכוש את המעיל
ואני בטוחה שהוא יהיה הפריט שיעבור איתי לשנה הבאה והבאה אחריה

מבצעים

האם השמלות שהיו לסילבסטר נכנסו לסייל והמחירים שלהם ירדו? כי אם כן אני אשמח שהשמלה הלבנה תיהיה הפריט שלי לשנה הבאה

אוי קסטרו קסטרו...

יש לי סיפור אהבה של ממש איתם. איכשהו לא משנה איפה אני מחפשת בגדים לאירוע או סתם לפנק את עצמי.. איכשהו אני תמיד מוצאת רק שם.
קולעים בול לטעם שלי. לפעמים כבר לא נעים לי להכנס כי כולם שם צעירים ובאמת אני כבר מתחילה להיות זקנה בשביל החנות.
יש לי המון פריטים של קסטרו פשוט לצערי אף אחד מהם לא נמצא כרגע עלי..

איזה באסה יאללה...

למעלה