תחרות MY CASTRO

הפריט הכי חכם שקניתי כבר הרבה זמן

http://www.castro.com/he/WOMEN/Knits/Shawl-collar-cardigan.html

קרדיגן צווארון שאל בצבע פחם אבן. הוא הולך איתי כמעט לכל מקום. נפגשנו בתחילת העונה כשהוא עוד היה בחנויות באיזור שאני גרה בו וידעתי שאני חייבת לקנות אותו. הנס היה שנשאר לי בדיוק מספיק על התו זהב בשבילו ושרשרת מהממת. המזל היה שקניתי אותם כי הארנק אבד לי לא הרבה אחרי זה. הקרדיגן הזה הולך עם כל דבר - שמלות, מכנסיים, חצאיות והכי חשוב - שומר שיהיה לי חם!

אז שתהיה שנה מעולה

yoyoyo0

New member
מעיל

מעיל חורפי עם כפתורים בצבע חום ועם חגורה, שמגיע עד הברך, יש לי אותו כבר שנתיים וילך איתי גם לשנה הבאה

אסףש12

New member
הפריט שממשיך ל 2015...

האמת יש לקסטרו אחלה בחלה בגדים, ג'ינסים לדוגמה אני קונה רק שם, אבל הפריט שממשיך איתי בלי כל ספק לשנת 2015 זה הקולבים של קסטרו. קולבים איכותיים, עמידים, תענוג!. אני בא לקסטרו לקנות בגדים רק כדי לקבל קולב, פשוט מדהים

צ'ירס.

nulila

New member
תיק השנה

קניתי לא מזמן את התיק המעלף הזה.. באסה לראות אותו עכשיו במבצע!

בכל מקרה - הדבר הכי נוח שקניתי... מתאים לי ליום יום ונוח בטירוף.

מעיל מעיל גם ב2015 תלווה אותי

יש לי מעיל שקניתי אותו לפני 7 שנים!! מעיל שחור מצמר שלכם כמובן, מסיבי כבד וחמים. עושה טוב בקור ולי טוב לנשמה. את המעיל הזה אני לא אשכח. הוא העביר אותי כמה חורפים טובים. הוא היה שם בתחילת לימודיי לתואר, במסיבה סיום בקבלת תעודת לסיום תואר ראשון בתקשורת, בראיונות , במסיבות ובאירועים. הוא ארוך מאוד ומתאים לכל בגד, סטייל ואירוע. קנינו 4 כאלו לכל בנות המשפחה .אז זה עלה בסביבות ה-2000-3000 ש"ח. הוצאנו את הסכום ביום אחד בפעם אחת! המעיל עדיין נמצא בארון כמובן, במידה ואזכה אשמח לצלם כמה תמונות עם הפריט הנוסטלגי שלי , הוא ילווה אותי גם לשנה הבאה חוץ מקרע קטן שהתווסף לו במהלך השנים הוא הצלחה! יש לי פריטים רבים שלכם אבל הוא מיוחד עבורי. אשמח לזכות בפרס הגדול ולהתחדש בעוד פריט בלתי נשכח שלכם תודה :)

שמלת הדגל שלי

לפני כ-6 שנים קניתי עבורי בסניף קסטרו בדיזנגוף סנטר את השמלה השחורה האולטימטיבית שלי- שמלה שהפכה עבורי לפריט דגל שלי....לכל אירוע משמעותי בחיי, לכל פגישה גורלית או סתם לשיפור מצב רוחי הירוד- תמיד היא עימי...פעם עם חגורה מהודרת , פעם עם צעיף הזרוק ברישול מעל, פעם עם תכשיט נוצץ ולעיתים ללא אביזריםכלל אלא רק בתוספת נעל ותיק מותאמים...תמיד מחטבת, תמיד מחמיאה ,אף פעם לא משעממת ותישאר תמיד אונתית..לכן- היא תמשיך ללוות אותי גם ב-2015 והלאה, לשנים הבאות אחריה!

הפריט שלי שאני אפילו לא יודעת מאיזו עונה... :)

הסריג השחור היפה שמלווה אותי כבר הרבה זמן.
הולך פשוט עם הכל, נוח בטירוף. לא חם מידי ולא קר מידי... : )
קיצור פינוק.
אשמח לקבל את השובר!

bellabell1

New member
קאסטרו

http://www.castro.com/he/SALE/Women/Dresses/Lace-shoulder-dress.html

השמלה המדהימה הזו אותה לבשתי ליום הולדתי ה-18 וקיבלתי מחמאות אינספור מכל החברים! אמא שלי קנתה לי אותה במתנה לכבוד סיום 12 שנות לימוד והיא השמלה הכי אהובה עליי מבין כל 10 השמלות בארון, גם כי היא מאמא ובעיקר כי היא מושלמת! :) חברות שלי שאלו מאיפה היא ועניתי בראש מורם "קאסטרו". שנה טובה לכם!

שניקי17

New member
המכנס שלי של קסטרו שממשיך..

יש לי מכנסון שחור וקצר של קסטרו שקניתי לפני שנתיים (פחות או יותר)
חוץ מזה שהוא עדין בארון וגם ימישך לשנה החדשה אני גם לובשת אותו כל השנה..
בקיץ הוא בא לים, או לבית קפה עם חברות בערב בחורף הוא מגיע עם גביון מתחת ליציאה או עם מגף גבוהה לעבודה
בקיצור לא מוותרת עליו גם בשנת 2015!!!

sharonasi7

New member
אין לי שום פריט של קסטרו בארון :(

אז ככה אני נורא אוהבת את החברה הזאת.
אך מאחר ויש לי 2 חמודים קטנים וההוצאות בהתאם - מה שאני יכולה זה רק להסתכל על חלון הראוה שלהם בקניון בדרך לגימבורי.
אחותי קונה משם באופן רבעוני אז לוקחת אחת לחודש חודשים חולצות שהיא קונה משם והן נורא מחמיאות (ואז מתקשרת אליי ושואלת אם לקחתי וצריכה גם להחזיר)...
מה לעשות - מעדיפה לקנות לקטנטנים שלי, הביאו לי שובר לפוקס ובסוף קניתי לילדי , שובר לסופר פארם - והתפרעתי במחלקת המטרנות והטיטולים -
לא מתיימרת להיות מסכנה אבל זאת האמת - ובטוחה שכל אמא חושבת כמוני.
אם אקבל שובר מקסטרו - לא נראה לי שאוכל לממש על ילדי...
אז גם אני כמוכם רוצה פריטים של קסטרו בארון :)

מגפיים - המון שנים והמון מחמאות

הפריט שלי הוא מגפיים שמלווים אותי כבר שנים. מחזיקים מעמד נהדר ונראים חדשים למרות הזמן. בכל מקום אני מקבלת מחמאות כמה הם יפים.
מצטערת שלא קניתי גם בחום בסוף עונה....

michal299

New member
תחרות My Castro

שלום .. אז שאלתם מהו הפריט של ״קסטרו״ שאני לוקחת איתי לשנת 2015 ?
יש פריט יותר מנצח וניצחי מ״השמלה השחורה הקטנה״ ... ? כל בחורה חייבת לפחות אחת כזו במלתחת הבגדים שלב .. השמלה הזו כ״כ מחמיאה ויש לה שרוולים ״נסיכותיים״ שכאלה . היא יפה בתור שמלה על גרביון , ואפילו בתור טוניקה מעל טייץ׳ . היא בגזרת A המפורסמת והכ״כ מחמיאה ..
היא לא צמודה מדי ולא רחבה מדי ..ממש בדיוק ... ובגלל הבד שמזכיר בד טריקו ,יש לה ״נפילה ״ מושלמת על כל הקימורים :)
לסיכום לשנת 2015 אני לוקחת איתי את ה-שמלה המושלמת ...
לא מצליחה לצרף תמונה אז שולחת לינק לתמונת השמלה בפייסבוק שלי
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=12001695889&set=t.534290889&type=3&theater

rimka17

New member
ג'ינס מושלם!

הפריט שעובר איתי ל- 2015 זה ג'ינס הכי מדליק בעולם שנקרא Sarai מתהפך. אפילו השם שלו נשמע מסקרן ומדליק! זה ג'ינס שמאפשר לעבור מהפך ברגע כי אפשר ללבוש אותו משני צדדים: צבע אחד כחול משופשף שנראה גזעי וצעיר ואם הופכים את הג'ינס לצד השני מקבלים צבע כחול כהה וקלאסי. ממש המצאה גאונית! בנוסף לטריק זה הדגם מאוד מחמיא לגופי, הוא נוח ועשוי מבד מאוד נעים. לכן אני בשמחה אמשיך ללבוש את הג'ינס הכי אהוב שלי גם בשנה הבאה!

michall83

New member
מגפונים שחורים שהולכים עם הכל

אין על המגפונים האלה... גם עם שמלות וגם עם מכנסיים! שווה ביותר!

למעלה