תחרות MY CASTRO

הפריט שהולך איתי של קסטרו היא החולצה האפורה

יש לי חולצה אפורה מהממת שלהם שרכשתי לא מזמן ולא רק שהיא נוחה היא לא צמודה מאווררת

maimon89

New member
ללא שום צל של ספק

הג'ינס השחור האלמותי שלכם - ג'גלינג כמובן הכי פריט לחרישה ולגמרי עובר איתי לשהת 2015 :)

winterfell

New member
הפריט שלי

ג'ינס כחול שהכי-הכי נוח לי.
גם לעבודה וגם ליום-יום.

אנה מיי

New member
בשנת 2004 קסטרו הוציאו את אחד המעילים השווים ביותר

הוא פורסם אז בכל שלטי החוצות ונמכר בצבע אדום ושחור תחת הכותרת "המעיל" והמחיר מתחת...
המעיל הזה היה פסגת השאיפות שלי. ירדתי אז 38 ק"ג וקניתי אותו והוא היה עלי מעלף.
עם השנים וההריונות שמנתי חזרה פלוס ריבית והמעיל נשכח ונשמר באכסון במחסן בארגז.
השבוע לאחר שכבר ירדתי 43 ק"ג שוב וחזרתי כמעט למשקלי של 2004 נוער האבק על "המעיל" והוא שב לקולקציית החורף שלי מהמם מאי פעם, כאילו לא חיכה לי 10 שנים. נראה חדש כאילו נרכש אתמול וגם עדיין אופנתי ורלוונטי.
והמחמאות עליו.... לא ייאמנו!
אין ולא היה כמעיל הזה. באמת "המעיל" ! :)
&nbsp

מיתר400

New member
המעיל המדהים שלי מקסטרו

חורף 2008

קניתי את המעיל הזה בקסטרו. מעיל לבן יפיפה ונדיר.
באותו יום בערב קבעתי פגישה דרך גיי דייט עם בחור אמריקאי במקס אנד ברנר ברוטשילד בת"א.
הבחור היה מתוק חתיך ומקסים ולבשתי את המעיל.
שוחחנו והיה לנו הכי כיף בעולם, הרגשתי בפעם הראשונה בחיי שאני מתאהבת בבחור מדהים ושזה לשם שינוי הדדי...

ואז הוא אמר לי את המשפט הבא: "את לא מפחדת שהמעיל יתלכלך לך?" ואני פתאום הבנתי כמה הוא צודק.. אכן המעיל הנדיר הזה היפה ככ עלול להתלכלך לי מאיזו חתיכת פסטה/ קפה שישפך בטעות...

לא ידעתי את נפשי. החלטתי להיפרד מהבחור (טוב נו לא בגלל המעיל, הוא פשוט חזר לארה"ב...
)
ואני נותרתי עם לב שבור...

חורף 2009
שוב פגישה, הפעם עם בחור שעשה עלייה משוויץ, בבית קפה בפארק הלאומי ברמת גן.
יושבים בבית קפה, שותים ואוכלים להנאתנו.
המעיל מונח לו בכיסא לידי...
יוצאים לטייל בפארק הלאומי. פגישה מדהימה. נשיקה ראשונה...
ופתאום מה הוא אומר לי: "המעיל מהמם אבל את לא מפחדת שהוא יתלכלך לך?"
ממש סגירת מעגל..
המעיל הזה איתי שמור היטב עד היום טפו טפו טפו וטרם התלכלך (חמסה חמסה שום בצל מרפי
).

ענבל מ

New member
הפריט שהולך איתי לשנה הבאה

הוא בלייזר שחור רך שקניתי לפני כמה חודשים בקסטרו.
נכנסתי-מדדתי-התאהבתי-קניתי-יצאתי.

זה הבלייזר הראשון שלי, אחרי שהחלטתי להתלבש בצורה יותר בוגרת ומסודרת. הוא ליווה אותי כל הסתיו מעל כל דבר שלבשתי: אם זה טופ מחויט או שמלה קלילה או אפילו סתם טישירט וג'ינס (שרי כחול כהה עם כפתור זהב. אחד המצטיינים והנחרשים בארוני)
והכי כיף זה שלא צריך לוותר על הקריצה: יש לו בטנה מפוספסת שעשתה טוויסט בכל מראה שרק בחרתי. הכי שימושי גם לשנה הבאה.

dunabarak

New member
הסריג הורוד והבלוי שלי

כולן אומרות לי לזרוק אותו לפח ואני כ"כ אוהבת אותו, קיתי אותו לפני 4 או 5 שנים ואני מ ת ה עליו
ולא מעניין אותי אם כולן חושבסות שהוא בלוי !

דנלה0101

New member
הפריט שהולך איתי לשנת 2015 הוא.....

שרשרת עלים עדינה ויפיפייה שמשתלבת עם כל לוק ,האקסוסוריז משלים את ההופעה מסתם הופעה למושלמת!!!!

זהרגל

New member
בחירה מפתיעה- קסטרו

הבחירה שלי אינה טריוויאלית . לא מעיל ולא 'ג'ינס גם לא שמלה נוצצת או חולצה מחוייטת. אני דווקא בוחרת להעביר ל-2015 את הגופיות של קסטרו שיכולות לשמש אותי לשינה נוחה ומפנקת או כבייסיק מתחת לבגדים אחרים או אפילו ג'קט.

למעלה