יום חמישי!

מסוג השמלות שאני לא מעזה למדוד

כי הן נראות לי קצרצרות ואני לא מבינה איך עם אורך רגליים כשלך הן נראות סבירות . האמת שאני אוהבת את שמלת התחרה השניה שלך יותר אם כי החלאק העליון דל סו יפהפה . והלוק כולו עם המעיל והמגפונים משגע

Aניס

New member
יחסית קצרצרה גם עליי אבל בגלל הנפח שלה

אני מרשה לעצמי ללבוש אותה (או שמא אני טועה? וזה לא מתאים?)

השמלה השנייה היא קרושה מאוד עדין והסגנון שלה יותר ייחודי (בכל זאת אנתרופולוג׳י) אבל לצערי מאז שעליתי במשקל היא כבר לא כ״כ יפה עליי
.

הייתי מתה לראות במציאות ולחוות דעה

כי זוית צילום יכולה להטעות קצת. על פניו אני אישית מרגישה שדווקא העובדה שהיא גם קצרה וגם בגזרה הזו הופכת אותה חות מתאימה לגילינו ( אם יורשה לי לכלול את שתינו באותה קבוצת גיל) . לעומת זאת שמלת שיפט באותו אורך נראיית לי יותר בוגרת . הגזרה הזו באורך הזה מזכירה לי את השמלה המסתובבת של הילדות ( זו שמתנפנפת יפה כשמסתובבים איתה). אסתם מבלבלת לך את המוח ממרום שנותיי ו

Aניס

New member
את ממש צודקת

ולכן גם התלבטתי אבל איכשהו איזון עם ג׳קט מאסיבי כמו פארקה או ג׳קט עור אולי בכל זאת עובדים.

הלוואי עליי להיראות כמוך בגילך ככה שלכבוד הוא לי להיכלל באותה הקבוצה
(ממילא לא ממש רחוקה
).

עם הגקט , מעיל זה באמת נראה סבבה

והי את נראיית כה טוב עד שקראתי את שמ של בובת חלון הראווה בקניון לב אשדוד על שמל ״ בובת אניס״ בשרשור הוידויים על קניית המגפונים לפני מספר שבועות

עם הגקט , מעיל זה באמת נראה סבבה

והי את נראיית כה טוב עד שקראתי את שמ של בובת חלון הראווה בקניון לב אשדוד על שמל ״ בובת אניס״ בשרשור הוידויים על קניית המגפונים לפני מספר שבועות

לי וולף

New member
השילוב פצצה

לגבי השמלה... אני די מצטרפת לדיון עם פיית מרציפן
בעיקר כי היא לא יושבת מספיק מדוייק ופחות בגלל הגיל

michali278

New member
שמלה מהממת!

אני חושבת שהגזרה שלה מאוד מתאימה לך חלוקה פרופורציונלית מעולה ויש מספיק מקום לרגליים שלך מבלי שהיא תהיה קצרה מדי IT IS A WINNER!

אחד השילובים שפתח לי ת'עיניים בזמנו RESPECT!

למעלה