בוקר טוב ליום רביעי

גברת ע

New member
עדין לא הספקתי להצטלם היום או יותר נכון

הצלמים התורנים עדין לא הגיעו (ככה זה שמגיעים ראשונים למשרד בשעה בלתי שפויה של הבוקר)
אז אני מעלה תמונה מאתמול בערב לחתונה.

לא יודעת מי זוכרת לפני שבועיים בערך התייעצתי לגבי לבוש שלקחתי השראה/רעיון/ניסיתי לחקות מאיימי פולהאר בטקס גלובוס הזהב וחפרתי על מכנס מסוים שאני מנסה למצוא וגקט ובלה בלה בלה.

בקיצור אתמול סוף סוף לבשתי וניסיתי את זה, לא עשיתי מאה אחוז מה שאיימי פולאהר עשתה אלא שיחקתי עם זה קצת:

מכנס ממנגו (המכנס הראשון אי פעם ב30 שנותיי שקניתי והספרה שלו לא מתחילה ב4), גקט מהייצ אנד אם- הלכתי לתופרת שתוסיף מעין וו קצת מעל הכפתור העליון, כדי שאני אוכל לסגור את זה גבוה יותר וללכת בלי חולצה מתחת, אבל גם לא היה לי אומץ ללכת בלי חולצה מתחת וגם היה הרבה יותר נוח לשים גופיה מתחת אז גופיה טריקו פשוטה מחנות שקר כלשהי, נעלים חצי שחור חצי ורוד (בתמונה זה נראה כתמתם קורלי אבל במציאות זה יותר ורוד) קיבלתי מתנה מאחותי מסקופ, חייבת לציין לטובה שמדובר בזוג שני שיש לי מהחנות הזאת והייתי בטוחה שאני לא ישרוד יותר מידי זמן על הנעל אבל היה לי נוח וכיף ועד שעליתי חזרה לאוטו לנהוג לא הרגשתי צורך לחלוץ את הנעליים.
מבחינת איבזור לא שמתי הרבה שרשרת שחברה שלי השאילה לי הגוון של השרשרת דומה לורוד של הנעל אבל קצת יותר עדין (שוב בגלל התאורה באולם זה לא נראה ככה) טבעת זהב דקה וקטנה בצורה סרט וזהו.
מבחינת איפור נשארתי בעיניין על גוונים 'נטרליים' גווני זהוב עם נגיעה קלה של ורדרד עדין ביותר לבסיס, וליפסטיק עם קצת 'נוכחות' בגוון ורוד.

התמונות לא הכי מעולות אבל מקווה שהרעיון בגדול עובר

משקולת

New member
קשה לי לראות מכאן...

(תאורה מחורבנת בעבודה), אבל ממה שאני מצליחה, את נראית מעולה ומאוד הולם אותך הסגנון המחויט עם שיק בצידו!
השרשרת מאי.ביי, נכון?

גברת ע

New member
השרשרת מחברה שהשאילה לי

אני לא חושבת שזה מאייביי לדעתי זה משלומית אופיר, יש לחברה שלי מלא דברים שלה
אני יכולה לבדוק לך אם תרצי

Happy Goth

New member
יישום מעולה של השראה מעולה!

חולה על איימי פולאהר וgליך החליפה נראית שיקית וחתיכית עד מאד. You Rock

DesertBluz

New member
אני קרועה על זה ברמות, H2T

בא לי להעתיק את זה
(אבל עם הפאמפס
בקולור-בלוק כחולות
שיש לי).
ביצוע בקרוב, בתקווה!

גברת ע

New member
תודה תודה תודה תודה

את התסרוקת העתקתי מהתסרוקת שעשתה פורשיה דה רוסיי כשהיא הסתפרה קצר. שוב לא בדיוק אותו דבר אלא שיתאים לי אבל הרעיון...

@יעל@

New member
בוקר טוב

אחרי אתמול, עם אאוטפיט שכניראה לא היה מוצלח, אני עם השמלה החביבה הזו מאיביי

למעלה