בוקר טוב ליום שלישי

matilda1984

New member
השרשרת מעניינת...

זה אכן קצר אבל קצר זה לא בהכרח רע בעיני :) ואגב החולצה מאזנת את זה טוב לדעתי... ובכלל אני מצדיעה לכל מי שמסוגלת ללבוש חולצה עם שרוול בחודש הזה של השנה

Marble Arch

New member
היא מפול אנד בר לפני שלוש שנים../images/Emo13.gif

אחת המציאות - עלתה רק 40 ש"ח

בוקר טוב איך אומרים גוזיה באנגלית?

אני רוצה להזמין מאיזה אתר בחו"ל ואין לי מושג איך אומרים גוזייה... חיפשתי BRA SPORT אבל זה לא ממש זה אני מתכוונת לגוזיות כמו שיש בהיינס וכו עם איקסים וכאלו..

לי וולף

New member
אפילו היינס קוראים להן כך

Sports Bra (באתר האמריקאי שלהם) נסי גם wirefree bra שלא בהכרח יתן רק גוזיות אבל יתן גם תוצאות של גוזיות

לי וולף

New member
../images/Emo6.gif

החגורה דווקא מאוד מתאימה לדעתי... השמלה מספיק ארוכה כדי להתמודד עם העובי

sheffys1

New member
שמלה מקסימה!

וגם הנעליים. בכלל - כל האואטפיט
יש רק דבר אחד קטן שמפריע לי... תוכלי לנחש? ואני מבינה שקיבלת את זכויות הצילום שלך חזרה
המחירים במוד-קלות מבאסים לי את הטוסיק. יש להם דברים מקסימים (כמובן שבמיטב המסורת תמיד מה שמוצא חן בעיני יקר...)

הקמטים?

והאמת, מכל הלב ואחרי כמה וכמה הזמנות: המחירים שם לא מוצדקים. פשוט ככה. שמלות מהממות, איכות בינונית לכל היותר...

sheffys1

New member
לא...

זה שרואים את הכתפיה של החזיה, והיא בצבע גוף (זה היה הרבה פחות מפריע לי אם היא היתה כחולה, לבנה או שחורה...). אמרתי לך שיש לי בעיה נפשית עם חזיה בצבע גוף. ותודה על המידע לגבי מוד-קלות', זה בהחלט עזר לי להרגע

sheffys1

New member
לא עניין של עובי הכתפיה, בכלל לא

זה הצבע... אמרתי לך שהוא נתפס בעיני כסבתאי נורא. זה לא שאני לא מבינה את החשיבות של חזיה בצבע גוף (אפילו קניתי אחת בזכותך/בגללך...), אני פשוט לא אוהבת לראות את זה...

ברוכה השבה : ) השמלה באמת משהו מיוחד

ושוב... חבל על הקימטוטים.. באמת מרגיז

wake up it's a beautiful morning../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

בוקר טוב!! הצבע של החולצה הוא ירקרק ליים- ובצילום הוא יוצא יותר צהבהב מירקרק.. טוב לא נורא.. יאללה לעבודה : )

sheffys1

New member
../images/Emo99.gif כ"כ פשוט, ועם זאת כ"כ יפה...

הולם אותך מאוד (כבר אמרתי שיש לך את הרגליים שתמיד רציתי לעצמי?!), קיצי ורענן. לייק!

למעלה