מצביעים לאווטפיט התפוזי המנצח!

sharonad

New member
../images/Emo43.gifתפוזית כל השנה!

שלכת, מרק בטטה, שקיעה, קלמנטינה ועוד מלא דברים כתומים שמלווים אותי לאורך כל השנה. בחורף -
להתחמם במעיל תפוזי
מדליק ומיוחד, לא הרבה מעיזות לצאת מבועת המעילים השחורים.
בסתיו -
לגרום ל-כ-ו-ל-ן לקנא בטוניקה התפוזית
המהממת, שלא ראית על אף אחת.. באביב -
לקפץ, להשתולל ולשמוח בפריחה - בנעליים תפוזיות
נוחות - איזה כיף!
בקיץ -
להשוויץ בביקיני תפוזי
שכל כך הולם את השיזוף שלך. אז
, מישהי? ממש לא רק בחורף!

שאפולי

New member
עוד תמונה שלי

לובשת כלום חוף מכתום
הזהרה: התמונה ללא איפור ומצולמת ממש מקרוב, אז רחמים

niya

New member
../images/Emo3.gifברור שאני הכי יפה בכתום../images/Emo6.gif

כולל כשאני הריונית מאושפזת בבי"ח בסיבוכי הריון, ומסתובבת באמצע דצמבר עם חולצה קצרה ו... כתומה. לצערי צילומי הריון של ממש לא הספקתי עם כל הבלגן הזה, אז לפחות צילמתי את עצמי, רגע לפני המקלחת

Vintage

New member
אתן לא יודעות שאנחנו הכי אוהבים אתכן בשמלות?

ידידה שלי מדגימה...

נו, מה עוד יש לעשות ב-1 בלילה..? ../images/Emo6.gif

כמו בפעם הקודמת- נעשה ב-polyvre אך מדובר בפריטים מארוני הקטן (והמפוצץ
) או בכפילים הזהים שלהם:
בלייזר שחור בגזרה עדכנית- ממנגו, תחילת עונה.. ותודה לתלושי חג
חולצה לבנה מכופתרת- אחד מאבני היסוד של הארון
במקרה שלי- H&M. מעט אובר-סייז וזה כל היופי.
ג'ינס- ה-ג'ינס, של אדריאנו גולשמיד. עולה הון אבל לא צריכים לקנות יותר צנימים- הג'ינס הזה כבר ירזה אותך
נעליים- אומנם יש לי בכל הגבהים והסוגים אבל לא בכתום
אבל שילוב של צבע באאוטפיט? הכי קלאסי בנעליים
תיק- של לורן קונרד ל-linea pelle. נקנה מאי-ביי כמתנת יומהולדת מהחבר
מהמם!
בושם- של קלואי
אני אוהבת שלבחורה יש בושם אחד קבוע וזה שלי; והוא בצבע אפרסק! אז זה נחשב.. לא?
שעון- יש לי אחד עדין יותר, וינטג' של סבתא ואחד די זהה, מאי-ביי, איך לא?
משקפיי שמש- טום פורד. הזוג השני שלי
(הראשון- באאוטפיט הראשון). מקווה שאהבתם

בגדים שנרכשו ממש אתמול בבזאר "מתלבשות על זה"

למי שרואה את ההודעה ביום שבת- ממליצה מאד לנסוע לשם! האאוטפיט בתמונות: גופיה בכתום קוראל- אחיות ג'ינס סקיני בהיר- תמר קירש נעליים- רוקט דוג (מפה והלאה כבר לא מהבזאר) קשת עם פפיון, כתום אדום- טופ טן משקפי שמש כתומים- פוקס קידס תכשיטים, לצערי לא רואים טוב- טבעות מתנה מדרום אפריקה, עגילים- פראג

fashionlover

New member
מראה ראשון

ממש נכנסתי לזה.. אז אני מפרסמת כמה מראות שונים. בתמונה הזו: סיכת מוזהבת- הילה בנימין, קינג ג'ורג' י-ם ג'קט קטיפה-זארה מכנסיים שחורים מצמר-קסטרו גרביונים כתומים-מברלין סנדלי פלטפורמה מנומרות- H&M איטליה

fashionlover

New member
מראה שני

בתמונה הזו: חולצה רקומה עם שרוולים תפוחים-זארה ווסט שחור-זארה מכנסיים שחורים מצמר-קסטרו גרביונים כתומים-מברלין סנדלי פלטפורמה מנומרות- H&M איטליה

fashionlover

New member
מראה שלישי

. בתמונה הזו: מעיל faux fur -טופ שופ מכנסיים שחורים מצמר-קסטרו גרביונים כתומים-מברלין סנדלי פלטפורמה מנומרות- H&M איטליה

fashionlover

New member
מראה רביעי- והפעם בלי גרביונים כתומים! :)

בתמונה זו: מכנסיים כחולים עם מותן גבוהה- מנגו, הקולקציה של פנלופה ומוניקה קרוז מחוך שחור- H&M, NY שכמייה כתומה- מעצבת ירושלמית ששכחתי את שמה והחנות שלה כבר נסגרה.. שרשרת עם זרקונים- אורבן אאוטפיטרס נעלי עקב- סטיב מאדן

שיהיה לכם יום כתום../images/Emo242.gif

אני חייבת לציין שכתום הוא באמת לא צבע קל לשילוב, אבל אני אישית מאוד אוהבת אותו עם אפור. אין לי הרבה פריטים בכתום, אני מודה ומתוודה, כיוון שאני לא בטוחה איך לשלב אותו. יש לי גם חולצה בצבע אפרסק כתמתם ואני בדרך כלל לובשת אותה עם ג'ינס כחול כהה. הנה ההופעה התפוזית שלי, תגיבו :) אגב השמלה מג'אמפ מלפני כמה שנים - בנות במידות 38-42 המידה הכי קטנה שלהם יכולה להתאים לכן. אני מודה שאני לא נכנסת לשם הרבה, אבל בסופי עונה גם הם לא נעלמים מעיניי. הגרביונים של דלתא הם מהעונה הזו ויש עכשיו מבצע במשביר של 2+1 יוצא 30 ש"ח לאחד. בשנים עברו הייתי מזמינה המון מאיביי אבל עכשיו פשוט לא צריך, יש את כל הצבעים ןהדוגמאות בארץ.

נועיק

New member
חתונה בכתום

נוצות כתומות מגפיים בכתום חרוזים על המותן בקורל כתום משולב עם טורקיז... ...וגם לבן של כלולות. שמלה שעיצבתי והכנתי לאחיינית הנפלאה שלי לחתונה.

למעלה