מצביעים לאווטפיט התפוזי המנצח!

roni yooo

New member
בדרך כלל סמויה פה....

אבל אביגיל מכירה אותי ויכולה להעיד על תכונותיי הטובות
כתום הוא הצבע ה-אהוב עליי ויש לי כל מיני פריטים כתומים, אבל נראה לי שהאאוטפיט המוצלח ביותר שלי שכלל את הצבע הזה היה מה שלבשתי, או יותר נכון נעלתי, בחתונה שלי

Nightmare19

New member
שלי-בכתום../images/Emo242.gif

שילוב קיצי:) אין לי משהו מיוחד בכתום בארון אז החלטתי להעלות מפוליבור משהו שמאוד הייתי רוצה ללבוש

shirb4

New member
../images/Emo242.gif האאוטפיט התפוזי הלוהט שלי ../images/Emo242.gif

מימין לשמאל: טוניקה הינדית כתומה, שמלת צמודה מינימליסטית ושמלת מידי א-סימטרית בהדפס. אאוטפיט כתום בשילוב זהב חגיגי או שחור אלגנטי משדרג את ההופעה ואי אפשר להתעלם ממנו... לנועזות בלבד ולאירועים מיוחדים !!!

pie and cactus

New member
התלבושת החורפית הכתומה שלי!

הפריטים לוקטו מכל מיני מקומות, וזו אחת התלבושות האולטימטיביות שלי לחורף. היא יותר חמה ממה שנראית (אני לובשת גרביוני צמר מתחת לחצאית), ולכן החורף עוד לא ממש יצא לי ללבוש אותה... מלמעלה למטה:
חולצת סריג כתומה עם מחשוף לא קטן שמסווה בעזרת טופ בצבע בורדו
חצאית חומה מקסימה מבד מבריק, עם פרחים כתומים, סגולים וצהובים.
ומגפיים חומים עם רקמת פרחים, שלצערי, כבר אינם בחיים :( להשלמת המראה, ג'קט בורדו עם רקמת פרחים קלילה ושרשרת כסף עם אבנים בצבע בורדו. בהחלט יש לי חשק ללבוש אותה מחר!

../images/Emo264.gif../images/Emo264.gif../images/Emo264.gif../images/Emo264.gif הכתום שלי

זה האאוטפיט הכתום שלי והוא מאוקטובר 2008, אני חושבת שמאז לבשתי כתום רק פעם אחת... אני מאוד אוהבת את השמלה הזאת וחושבת ללבוש אותה שוב בזכות התחרות הזאת של תפוז :) אני די אוהבת כתום באופן כללי ולא רק צהוב :)

adiroz9

New member
גופיה../images/Emo43.gifספורטיבית ללוק מלא אדרנלין../images/Emo59.gif

ללוק קייצי לוהט פחות זה יותר ולכן מספיק גופיה כתומה עם מכנסון...האאוטפיט המנצח שלי!

אמנם עבר קצת זמן...

אבל בחתונה שלי, היו הרבה נגיעות של כתום (אוהבת את הצבע הזה..
) אז אני שמה 3 תמונות, כל אחת - זוית אחרת...

למעלה