מצביעים לאווטפיט התפוזי המנצח!

shail802

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifכתום! עכשיו אני ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

את החולצה גנבתי מהארון של אמא. היא לגמרי כתומה, הצבעים פשוט קצת התעווטו בצילום. את החצאית אני תפרתי הנעליים מטו גו שעון קאסיו וכל מיני צמידים כובע מחנות בשנקין מעיל דמוי עור מזארה,אני חושבת

שאפולי

New member
ועוד שאלות

זאת חייבת להיות תמונה יצירתית או שמה שחשוב זה הלבוש? כי אני בד"כ יכולה לצם את עצמי וכך אני גם מעדיפה:) שנית- אפשר להעלות כמה אאוטפיטים?

אפשר להעלות יותר מאאוטפיט 1

וכמו כן ניתן להעלות את הלבוש בצורת פוליבור או looklet . אנו כמובן נעדיף לראות פריטי הלבוש שיש לך בבית ואיך את משלבת ביניהם

ראשונה ../images/Emo9.gif

אז אומנם השתמשתי ב-polyvere, אבל:
הקרדיגן- כאילו שחסר לי כאלו, בכל הצבעים, מכל הסוגים
חולצה לבנה בייסיק- שלי מ-H&M. מה שחשוב- שתהיה מעט נשפכת ולא צמודה
הג'ינס- ג'ינס של AG, גזרת stilt. יש לי בדיוק כזה. הפריט לבוש שאבחר להציל אם הארון שלי יעלה באש
נעלי טורי בארץ'- מי לא מכירה את הסאגה שלי עם הנעליים האלו
יש לי, מאי-ביי כמובן
משקפי שמש- של דיור. שלי!
שרשרת- יש לי משהו די דומה, של שלומית אופיר אם אני לא טועה.
טבעת- יש לי בדיוק כזו (מינוס כל היהלומים לצערי
) וינטג' מאמא.
תיק- נו מה לעשות, יש לי בדיוק פריט אחד כתום בארון
אבל התיק מקסים בעיניי, בייחוד כי הוא לא כתום in your face אלא עדין ומתכתב עם גווני החום. הטבעת,אגב, נבחרה כדי להחמיא ולהשלים לכתום. מקווה שאהבתן
(וואו, האתר הזה מתיש..
)

juli1974

New member
כתום בכתום:)

אין יותר יפה מילד עם שיער כתום בבגד כתום התמונה מדברת בעד עצמה

TheVisoanary

New member
האואטפיט שלי

במקרה מצאתי תמונה שלי בכתום אז העלתי אותה השמלה של סיוון ר'גואן השרשרת של פרנצ' קונקשן הסנדלים מקנת' קול והתיק מהלנה

שאפולי

New member
זה הדבר הראשון עלה לי

כשניסיתי לחשוב אם בכלל יש לי פריטים בכתום! קניתי לה אותו בחורף שעבר, וזה הפך ל"אובייקט מעבר" שלה
כולם כולם מחמיאים לה על הכובע המתוקי הזה!

למעלה