מצביעים לאווטפיט התפוזי המנצח!

את יודעת שאת הכי יפה בכתום ../images/Emo9.gif?

השבוע, בין התאריכים 20.12-27.12, אתר תפוז חוגג 14 שנים להיווסדו ואנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בחגיגות יום ההולדת! במהלך השבוע תתקיימנה בפורומים השונים פעילויות רבות, ביניהן תחרויות מיוחדות עם פרסים שווים, הקרנות סרטים לגולשים ועוד הרבה הפתעות.
בעוד תחרויות ניתן להתעדכן בפורום מומלצים בתפוז http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=22 לכבוד האירוע, פורום "אופנת נשים" מזמין אתכן להפגין יצירתיות, מקוריות וטעם טוב ולחבר אאוטפיט מנצח עם שילוב אביזר/לבוש כתום
- ולזכות בפרסים שווים במיוחד. החל מהיום ועד ל-27.12 בשעה 12:00 את מוזמנות להעלות את האאוטפיט המנצח שלכן ברוח התפוזית – כלומר, הכולל לפחות פריט כתום אחד. אתן מוזמנות לדגמן את האאוטפיט
להלביש אותו על "דוגמנית"
או סתם לצלם את הפריטים.
מתוך האאוטפיטים שתעלו הנהלת הפורומים תבחר ב-3, שיזכו את הגולשות שיצרו אותן בתלושי קנייה לחנות הבוטיק טנטי בקי:
מקום ראשון - שובר על סך 1400 שקלים לקניה בחנות מפריטי היבוא
מקום שני - שובר על סך 900 שקלים לקניה בחנות מפריטי היבוא
מקום שלישי - שובר על סך 500 שקלים לקניה בחנות מפריטי היבוא ו-ב-נ-ו-ס-ף – בין התאריכים 27.12-30.12 בשעה 12:00 תוזמנו להצביע עבור האאוטפיט שהכי אהבתן, על גבי שרשור התחרות (לכן שמרו עליו נקי ככל האפשר מתגובות לא רלוונטיות!) הגולשת שתקבל את מספר ההצבעות הגבוה ביותר ותעמוד בכללי התחרות תקבל את תואר "חביבת הקהל" ותזכה ב שובר על סך 200 שקלים לקניה בחנות מפריטי היבוא! אודות טנטי בקי: טנטי בקי הינו בוטיק קטן ואינטימי הממזג בתוכו טרנדים עכשווים באינטרפטציה אישית, הבאים לידי ביטוי בפרטי היבוא היחודיים אשר נבחרים בקפידה ברחבי הונק קונג קוריאה ותאילנד. בבוטיק, קולקציית יבוא מגוונת אשר מתחדשת אחת לכמה שבועות לצד קולקציות רעננות של מעצבים ישראליים וליין מפתיע של שמלות כלה. כתובת החנות: בר כוכבא 63, תל אביב 03-5255995 פתוח כל יום מ- 10:30-20:00 שישי 10:00-16:00 עוד מידע אודות החנות בפייסבוק
http://www.facebook.com/profile.php?id=662342242 ובבלוג
http://tantibecky.wordpress.com/ מיוחד לחודש דצמבר: כמו
גם טנטי בקי חוגגת יום הולדת 3 ויוצאת במבצעים מפנקים במהלך חודש דצמבר - חודש היום הולדת
בכל שבוע יתפרסמו המבצעים העדכניים והשבוע- על כל קניה מעל 500 ש"ח מתנה לבחירה בגד מן המציאון. ובנוסף, על כל קניה ב 200 ש"ח ומעלה זיכוי של 50 ש"ח לקניה הבאה (מוגבל למימוש בחודש דצמבר בלבד) .
אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים וכללי התחרות המלאים:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1856211&r=1

mgirl

New member
קצת שאלות

1. מותר להעלות אאוטפיט אחד בלבד פר-גולש או יותר? 2. אני חייבת לצלם אותו בעצמי או שאפשר להעלות פוליבור או looklet?

../images/Emo213.gif מזל טוב ל-../images/Emo242.gif הנה אני בכתום ../images/Emo42.gif

היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת ל-
חג לו שמח וזר לו פורח...

Darin 7

New member
../images/Emo221.gif ../images/Emo41.gif orange glamour ../images/Emo41.gif ../images/Emo221.gif

לוק כתום וקלאסי ביותר
הוספתי הגדלה של האקססוריז

Darin 7

New member
../images/Emo221.gif ORANGE High Fashion ../images/Emo221.gif ../images/Emo221.gif

לוק תפוזי ביותר
השמלה הכתומה המדהימה הזו היא של Verona, בושם תפוזי
AURA by Jacomo טבעת כתומה של malcolm betts, תיק קלאץ של Tury Burch, עקבים של PAPARAZZI, עגילים של Chanel, שרשרת של Kendra Scott, צמיד של Penny Levi

Darin 7

New member
../images/Emo221.gif orange elegance ../images/Emo221.gif

בלוק הזה שילבתי בלייזר רטרו מקסים בגוון כתום, שמשתלב נהדר עם התיק של לואי ויטו

Darin 7

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif orange elegance ../images/Emo27.gif

החולצה הכתומה במראה הזה היא של H&M. להשלמת הלוק הוספתי את העגילים הכתומים של Rachel Leigh, וצמיד בגוון כתום של Mint.

Darin 7

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif Orange elegance

עוד שילוב קלאסי בכתום, הפעם עם חולצה של Sonia Rykiel

Darin 7

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo221.gif חורף בכתום! ../images/Emo41.gif ../images/Emo221.gif

המעיל של Hermes.

Darin 7

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif Orange Chic ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

לוק כתום עם פרטים נורא איכותיים שגם אותו יצרתי במיוחד לתחרות. השמלה הכתומה במראה הזה היא של Eileen Kirby, בושם "תפוזי" של Hermes שמשולב בו ניחוח תפוז, טבעת כתומה מקסימה של Jane Taylor, הסנדל המוזהב הוא של Rhinestone, תיק קלאץ' מיוחד ממש של Alexander McQueen, עגילי וינטאג' של Chanel, צמיד זהב של Kenneth Jay Lane. שיהיה בהצלחה לכולן!!!

Darin 7

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif לוק אחרון- כתום וקיצי ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

זה ממכר!!!

../images/Emo242.gif שיהיה לכן יום כתום

אני חייבת לציין שכתום הוא באמת לא צבע קל לשילוב, אבל אני אישית מאוד אוהבת אותו עם אפור. אין לי הרבה פריטים בכתום, אני מודה ומתוודה, כיוון שאני לא בטוחה איך לשלב אותו. יש לי גם חולצה בצבע אפרסק כתמתם ואני בדרך כלל לובשת אותה עם ג'ינס כחול כהה. הנה ההופעה התפוזית שלי, תגיבו :) אגב השמלה מג'אמפ מלפני כמה שנים - בנות במידות 38-42 המידה הכי קטנה שלהם יכולה להתאים לכן. אני מודה שאני לא נכנסת לשם הרבה, אבל בסופי עונה גם הם לא נעלמים מעיניי. הגרביונים של דלתא הם מהעונה הזו ויש עכשיו מבצע במשביר של 2+1 יוצא 30 ש"ח לאחד. בשנים עברו הייתי מזמינה המון מאיביי אבל עכשיו פשוט לא צריך, יש את כל הצבעים והדוגמאות בארץ.

והנה שילוב מדליק ביותר

מהבלוג http://www.thestreetswalker.com/ המתעד עוברי אורח מעניינים. אני אוהבת שילובים של אוקספורד/מרטינס ונעליים גבריות עם שמלות, והכתום מעצים את זה עוד יותר

למעלה