אפשר להשתגע

אפשר להשתגע ../images/Emo3.gif

תגידו לא בא לכם לפעמים בויכוח פוליטי לומר לאנשים תעזבו אותי בשקט, אבא שלי נהרג במלחמה אני חושבת שזכיתי ב"כבוד" לגבש דיעה בכוחות עצמי וגם להחזיק בה עכשיו בגלל המלחמה, אני מוצפת במיילים מאוד "נאורים" וכמובן שאיזה נודניק אחד בעבודה מנסה לגרור אותי לדיונים בנושא בארוחת הצהריים, ובא לי פשוט לסתום לאנשים את הפה ולהגיד את זה מישהו עשה פעם משהו כזה חסר טקט?

elior bm

New member
אני..

אבל בהקשר קצת אחר.. בתקופת טרום גיוס שלי, כאשר אנשים הבינו לאיזה תפקיד טעון אני הולכת בצבא, היו כאלה שקיבלו את זה וכאלה שלא.. יום אחד אבא של בעלה של אמא שלי, שאל אותי לאן אני מתגייסת, סיפרתי לו.. אז הוא עשה כזה פרצוף של אני מדבר עכשו עם מישהי לא שפוייה ופלט את המילים- " את נורמלית? את יודעת לאן את ניכנסת??" עניתי לו שניראה לי שאני יודעת יותר טוב מכל אחד אחר לאן אני ניכנסת כי אני חיה עם זה מהרגע שנולדתי, ואין משהו שיכול לשבור אותי.. הוא מתיימר כאדם יחסית דביל- עדיין לא הבין מה אני כל כך רוצה ממנו, וכאחד שאוהב תמיד לצאת צודק, אמר " בשביל מה את צריכה את זה.." בשלב הזה כבר רציתי לשפוך עליו את המרק שאמא עמלה עליו , אבל ויתרתי, ואמרתי שאם היה במקומי היה מבין ולא שופט ולא שואל יותר מידי שאלות.. בכללי, אני ידועה בתור בנאדם חר טאקט לחלוטין, ואם מישהו מעצבן אותי, או לא מוצא חן בעיני אני מראה לו את זה.. ככה אני לא יכולה להיות צבועה.. לכן, יוצא לי המון שאני משליכה את התואר של היתומה "המסכנה" (ציניות..) על כל מיני ויכוחים או אמירות מעצבנות..........

אין מחיר לחברה טובה ../images/Emo106.gif

בסופו של דבר הגבתי למבול המיילים מחברה שלי (אחד העלה לי את הסעיף יותר מהרגיל) והדיון הפרודוקטיבי הביא לכך שהיא גם הבינה את התחושות שלי לגבי המיילים וכמה זה פוגע בי לקרוא את המתקפות על "שמאלנים" כמו שאני לא אדמיין לשלוח לה מיילים נגד הימין, ימנים, דתיים או אנשים עם משקפיים (טוב זה בעצם גם נגדי) עם אנשים שאפשר לקיים איתם דיון אפשר להסביר כמה זה פוגע בעבודה ההתעלמות עובדת לא רע

למעלה