שאלות/דעות/כתבות/וכו'

רינת160

New member
הלוואי, אבל קראתי..

באיזושהי כתבה, שנעמה שנדר אמרה שאם תהיה עונה נוספת אז היא כנראה לא תשתתף.

FreshF5

New member
כן, גם אני קראתי

עם זאת, אני לומדת שיש לקחת דברים שאנשים אומרים בעירבון מוגבל (ולא משנה מי או מה אמר) אם אני זוכרת נכון, באיזשהו מקום בעבר ציינו שיהודה לוי מיצה את האלופה או אולי את הטלנובלות (ובכל זאת נראה אותו בעונה השלישית) לילה :)

../images/Emo35.gif שאלות/דעות/כתבות/וכו' ../images/Emo70.gif

כל מה שקושר לחשופים, אתם מוזמנים לשרשר לכאן
רק שתדעו
שב-10 לחודש (יוני) אני סוגרת את הפורום עד לתחילת העונה השלישית
כך שבבקשה נא להעביר לי את כל שירי הסיום של חשופים (2 העונות) בהקדם האפשרי. המשך יום נעים

0mer 123

New member
בקשה!

אני צופה אדווק של חשופים ואני כל כך אוהב את הסדרה הזאת היא מעוולה!! ורציתי לשאול אם אפשר לינק להורדה של touch me שמרינה שרה בפרק 60.. תתודה ענקיית!!!! :)

t0merm

New member
זה עובד

אתה צריך לחכות 20 שניות (יש טיימר למטה) ואז ללחוץ על המלבן האפור "הורד את הקובץ עכשיו"

../images/Emo192.gif../images/Emo189.gifשלח לי מסר..

אני אביא לך את הקישור להורדת השיר - הגירסה של סוף הפרק 60. דרך אגב אני בת
למה אני מזכירה לך את זה , כי כולם טועים

יש דיבורים על עוד עונה.. ../images/Emo9.gif

אבל אין רישמיות בדבר. חכה עוד כמה חודשים אולי הוא יפרסמו הודעה רישמית בנושא.

How I Disappear

New member
האלופה ..

יש עונה שלישית ? כי לפי האתר של דורי מדיה הפקות יש עוד עונה ויש כבר עלילה השאלה היא אם כבר צילמו ומתי העונה תעלה ?

לא קשור לפורום אבל בכל זאת נענה ../images/Emo3.gif

העונה השלישית של "האלופה" תתחיל בספטמבר השנה (2009) כבר צילמו וערכו את רוב העונה שהיא תהיה בת 70 פרקים.

snirf

Active member
צילמו וערכו../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

את בטוחה? הם עדיין בשלב של ליהוקים נוספים לעונה... מה גם שאם היו מצלמים אז בטח היו מדברים על זה בגיא פינס או משהו.

חלק הם כבר צילמו אז לאט לאט..

הם עורכים את הסידרה שבסה"כ תהיה לה 70 פרקים. כפי שידוע לך העלילה היא תהיה ממש שונה מאשר 2 העונות הקודמות.. ומה שבטוח הסצינה הראשונה תהיה (כנראה) הלוויה של אוסקר [מישהו חזה את העתיד
]

למעלה