סיפורים פתוחים לעונה שלישית?

דנה1982

New member
סיפורים פתוחים לעונה שלישית?

ניסיתי לחשוב מה נשאר פתוח לעונה שלישית בהנחה ותהיה (השמועות אומרות שכן). מה לא נסגר? איזה סיפור ננטש וצריך לחזור אליו בעונה הבאה? לדעתי אילנה וגידי לא באמת קיבלו את ה"קלוז'ר" שהם היו צריכים לקבל, מה גם שלא נראה שריקי מרוצה מהזוגיות שלה. כנ"ל לגבי איתן ואלה. מעבר לזה נראה לי שיהיה מצוין אם העונה הבאה תתחיל בזה שעמוס ירדן חוזר וחושף את המעורבות של גלי בפרשת מירב...

FreshF5

New member
טוב גם האלופה 2 סיימה בצורה דומה..

ואני בעד הרעיון שלך...

OOOO0

New member
לדעתי שום דבר לא סגור,אפשר בעצם לפתוח את הכל:

*גם אני בעד הרעיון שלך:עמוס ירדן חוזר וחושף את המעורבות של גלי,כתוצאה מכך אופיר וגלי נפרדים,אופיר רוצה שוב את מירי אבל היא לא רוצה אותו. *איתן ושירה מגלים שזה לא הולך ביניהם.איתן מכיר מישהי אחרת ביוון ואלה חוזרת לארץ ומכירה גם היא מישהו חדש. *גבי וסמדג'-אפשר להכניס מישהי אחרת ביניהם.אם גבי באמת עם סמדג' בגלל האומללות שלה,אז אפשר לסדר לו איזו "אומללה" אחרת להתאהב בה....
גם התינוק יכול להקשות על מערכת היחסים שלהם.וגם מוקי יכול לחזור ולדרוש קשר עם התינוק. *טרי ושירה-גם שם יכולה להיכנס בחורה אחרת ולבלבל את טרי או את שירה. *ברק ונמרוד-אריאל יכול לחזור ולבלבל את ברק. *גם ראובן יכול לחזור ולהגיד שהוא רוצה את מלכה,ושהוא היה עם אחותה רק כדי לעצבן אותה,אבל מלכה כבר המשיכה הלאה והכירה מישהו חדש.... וגם עוד לא גילינו מה בדיוק היה בינה לבין השופט ינאי. *עם ליהיא הכל פתוח,היא יכולה להכיר מישהו,וגם להשתלב איכשהו במערכת. *מי יודע אם הסיפור של תחייה ומושון יחזיק.אולי גם הם יפרדו,אולי מישהו ייכנס גם ביניהם,מי יודע.... *גידי וריקי יכולים להיפרד גם הם,בכלל העומס בעבודה של גידי.מי יודע,אולי הוא יחזור לאילנה. *עם מרב הכל פתוח.היא יכולה להכיר גבר חדש,או שדרור יחזור שוב. *רותי גם יכולה להכיר מישהו. בקיצור,אם התסריטאים יהיו יצירתיים מספיק הם יצליחו לעשות עונה שלישית מאוד מעניינת.כמובן שהם צריכים בשביל זה גם הרבה דמויות חדשות.

MrHyde1

New member
לא נשארו, ואין טעם לפתוח סיפורים סגורים

כל העלילות נסגרו, יש הפי אנד, לכן אין צורך לפתוח אותן. לדעתי בעונה השלישית ישנו את העלילה ואת הדמויות, בדומה למעבר בין העונה השנייה של "האלופה" לעונה השלישית (למי שקרא את העלילה, היא שונה לחלוטין, אפילו תום וסער הן לא אותן הדמויות), וגם למעבר בין העונה השנייה של "השיר שלנו" לעונה השלישית.

FireInsaid

New member
לפי דעתי הם פשוט צריכים

לפתח את העלילה... להראות את הקשרים של הדמויות [גלי ואופיר, שירה וטרי, גידי וריקי, איתן ואלה...וכו'], ואולי להכניס איזו דמות חדש שתבלבל לכולם את המוח ותגרום לקצת אקשן ;]

למעלה