80 סיבות בגללן אני אוהב את חשופים

MrHyde1

New member
80 סיבות בגללן אני אוהב את חשופים

שרשרו לכאן את כל הסיבות שבגללן אתם אוהבים את "חשופים" (המטרה היא להגיע ל-80, כמספר פרקי הסדרה).

FreshF5

New member
2. כי היא לא צפויה, שנונה ומופרעת

3. כי בגללה אפשר לאהוב גם את הדמויות "הרעות" 4. כי רק היא מסוגלת לחבר בין זוגות לא צפויים בעליל (שירה וטרי) 5. כי רק שם אפשר למצוא אבולוציה של אותה דמות/ אישיות (טרי, מירי, מרב ותחייה) 6. הפסקול מעולה

FreshF5

New member
7. כי רק שם אתה תחשוב

שנקמה זה לקשור את ראובן למיטה אך לבסוף תקבל את יובל המבולבל (נהרדע!!!) 8. הפנינות של תחייה!!! 9. הגומות של טרי 10. סמדר!!!

evaed

New member
7. מרינה , מרינה ומרינה!

8. העלילה 9. הדמויות המצויינות 10. זה שהתסריטאים יודעים בדיוק מה אנחנו רוצים לראות - הידיעה שלא יאכזבו אותנו 11. הפסקול הנהדר 12. ההומור

דנה1982

New member
8. הליהוקים מצוינים ומפתיעים

צופית גרנט, מרינה מקסימיליאן בלומין והופעות אורח פנטסטיות ומפתיעות של לינוי בר גפן, יורם בינור, שרי רז, דנה ספקטור, גיא זוארץ...

MrHyde1

New member
9. התסריט מתוכנן מההתחלה ועד הסוף

ממש כמו בסדרת דרמה איכותית.

MrHyde1

New member
10. כל הזמן יש בה שינויים

אם תיקחו דמות אחת שהופיעה כבר מתחילת העונה הראשונה, תראו כמה דברים עברו עליה מאז ועד סיום העונה השנייה. דוגמא אחת: גלי - מגישת חדשות 4, נשואה לאיתן, מפוטרת מהחדשות, איתן עוזה אותה, בהיריון, הפלה, טסה להודו (?), חוזרת עם עמוס ירדן, מתגרשת מאיתן, מגישת חדשות שישי, עמוס מתאבד, ואיך היא גומרת את העונה השנייה אני עוד לא יודע :)

FreshF5

New member
12. כי שם צריך לקחת את המהלכים

בעירבון מוגבל: כי אם שירה יוצאת עם שימי, אופיר, איתן, בסופו של דבר היא מתאהבת בטרי.

למעלה