פרק 77

FreshF5

New member
לדעתי

מההבנה שהלינץ' שעשו למרב לא שונה מהלינץ' שהיא "עשתה" לעמוס. ושבכל אחד ואחת יש מרב בן בסט. (כמו שגלי ושירה יצאו דומות בנקמה שלהן) רק מה, אף אחד/ת לא מספיק מודע/ת ואמיצ/ה כמו מירי בכדי להודות בכך. והבחורה אמיצה ברמות, היא אמנם לא הסיבה העיקרית שלי לצפייה בעונה, אבל יש בי הערכה גדולה אליה ולשכמותיה וכמו שנאמר פעם באיזה מאמר (מרב, תחייה ומירי הן אבולציה של אותה דמות, הייתי מוסיפה בדרך גם את טרי)

LiRoOoZ

New member
מסכימה איתך לגבי מירי!

אמיצה ודמות חזקה ועמוקה, וגם השחקנית מעולה

OOOO0

New member
בעקבות מה שכתבת על אבולוציות של דמויות

סתם משהו שחשבתי עכשיו,שיש בסדרה דמויות שהן מקבילות זו לזו גם מבחינת האופי וגם מבחינת איך שהחיים שלהן מתגלגלים:למשל גלי מקבילה במובן מסוים לשירה,תחייה מקבילה למלכה,מירי מקבילה למרב.

EFRATY10

New member
אבל מירי לא התכוונה שמירב תגיע לאשפוז

בגלל מכות רצח.

OOOO0

New member
וגם מרב לא התכוונה שעמוס יתאבד.

זה בדיוק אותו דבר,שתיהן עשו רצח אופי לאדם אחר,ואז האדם הזה נפגע באשמתן,מבלי שהתכוונו.

OOOO0

New member
כן,גם אני.זה נותן לנו עוד משהו לחשוב עליו.

שבעצם כל דמות בעצם נורא דומה ל"אוייבת" שלה.אולי זה אומר שאנחנו רבים דווקא עם אנשים שדומים לנו?

OOOO0

New member
אז כנראה בקרוב נגלה מי זה אבא של ליהיא

חשבתי שהעניין הזה לא יתגלה כבר העונה....מעניין מה בדיוק הסיפור איתו ולמה לתחייה יש ממנו זיכרון כלכך טראומטי. היה מרגש הקטע של "אני מרב בן בסט",כל הכבוד למירי! אני אוהבת שהם מכניסים לסדרה גם דברים שקרו במציאות,למשל מה שקרה למרב זה מה שקרה במציאות עם אבי ניר.(וצולם לפני שקרה אותו דבר לשירה מרגלית)

FreshF5

New member
כמו אמרו באיזה מקום, שמתם לב

(וגם למטה ציינתי) שטרי(הוספה שלי), מירי, מרב, תחייה. הן כמעט אותה אישיות רק בשלבים? הנערה, הבחורה, האישה והמבוגרת?! אפשר לומר בערך אותו דבר לגבי אלה ומלכה (אז כנראה שיש לאלה עתיד
)

OOOO0

New member
אוקיי,זה מפחיד,בדיוק כתבתי הודעה דומה.

זה מעניין מה שאת כותבת, לא חשבתי על זה ככה.... אני כן חושבת,כמו שכתבתי,שמירי ומרב מקבילות זו לזו, תחייה ומלכה מקבילות,וגם שירה וגלי. פשוט סיפורי החיים שלהם משיקים זה לזה ובמקרה של מירי ומרב יש להן בול אותו אופי.כן,את צודקת גם טרי ותחייה דומות להן במובן הזה.... אבל בין אלה ומלכה לא הצלחתי למצוא דמיון.

FreshF5

New member
אחותי, בחוסר מודעות!!

הן כאלה חסרות מודעות!! לצערי לא עולה לי כרגע דוג' של מלכה לעניין אבל, אלה, בטוחה שטרי מקנאת בה בגלל איתן
ובקשר לרביעייה (ואמרתי זאת פעם, אבל התכונות האלה עדיין מרשימות ומדהימות מבחינתי הולכות לפי דחפים, הרגש עובד, אמיצות, כנות, אומרות את מה שהן חושבות לטוב ולרע, ועוד... מבחינתי זה מספיק)

FreshF5

New member
אנחנו כבר יודעת שמלכה בצעירותה

השתרללה עם עמוס ותחייה................. (הנה קו נוסף משותף לאלה ומלכה, והאחות של מלכה נראית יותר מודעת ממנה)

למעלה