פרק 77

FreshF5

New member
פרק 77

מלכה הזו, מלכה, כ"כ חסרת מודעות (ועד כמה שהיא ותחייה דומות) ואני מתה עליה איתן ואלה (ואיזה חסודה היא הייתה נראית עם החליפה
), מין מצא את מינו אלקנא וליהיא? שיהיה, כ"כ לא מרגש ותקוע רק בשביל הסוף....(ועד כמה שביאס אותי שהקטעים של טרי ושירה היו קצרים, לפחות לא העלימו אותן והדביקו אותן יחד בשביל הסוף) סמדר, תחייה, טרי ומירי

evaed

New member
"גם אני מרב בן בסט" - מירי האלופה!!!!

מתה על הדמות של מירי!!! מקווה לסולחה בין מרב למירי ולחזרתה של מרב למערכת! גלי...גלי....הבגידה בחברה הטובה גם עם אופיר וגם בכתבה שהיא לא מודה שהיא חלק ממעשה הנקמה...פשוט מאכזבת!!! היא יוצאת הכי לא אמיתית פה!!! מלכה אכן "מלכה" - זהו מריחים את הסוף - יהיה קשה להיפרד...

FreshF5

New member
ואפילו שירה יוצאת יותר אמיצה ממנה(מגלי)

אמנם נקטה בלא מעט מעשים פחדניים, אבל ההיתמודדות במערכת והנשיקה בשידור מתעלים על הכול מבחינתי.

evaed

New member
../images/Emo45.gif מסכימה! והאמת שבסדרה הזו אין ממש רעים -

ואין ממש את מי לשנוא - רוצים שלכולם יהיה איכשהו סוף טוב!!! אבל כרגע גלי בירידה מבחינתי..
.

FreshF5

New member
גם מבחינתי (וחפרתי לא מעט בעניין)

פשוט לגלי לא התחברתי אף פעם.. (ולא כי היא רעה או לא יודעת) אגב מוסיפה שוב יצא לי לצפות בפרק עכשיו ועכשיו שמתי לב יותר לעזיבה של שירה כשאיתן פתח את הפה אליה, סוף סוף היא מראה סימני הערכה עצמית אל עצמה טוב, לא פלא, עם בחורה כמו טרי (ואני מתכוונת לאישיות, ואיך היא אמרה לאלה, ואת לא (נערת ליווי) ?!
) משהו חייב להיכנס בסופו של דבר.

LiRoOoZ

New member
שאלה בקשר לפרק

בשביל מה מירי הקליטה את האנשים אומרים "גם אני מרב בן בסט"? בגלל שעכשיו מרב חטפה מכות? מהתחלה מירי גלי ועמוס רצו להפיל את המערכת ולגרום להתפטרות של מרב... מהתחלה הם רצו להראות שהחדשות זה לא דבר אמיתי ומרב מעוותת את המציאות.. ומהתחלה הם רצו להראות שהמערכת אשמה בכל מה שקרה לגלי. זה היה התכנון שלהם וזה אפילו עלה להם בהתאבדות של עמוס... אז מאיפה פתאום באה להם התובנה ש"בכולם יש את הצד של מרב"? זה קצת מוזר...

OOOO0

New member
המערכת אשמה,לא מרב.

הן מאשימות את גישת המערכת,ולא את מרב עצמה.הרעיון הוא שבעצם כולם הם מרב בן בסט.הן הרי עשו למרב בדיוק מה שהיא עושה לעמוס.זה לא שמרב אישית לא הייתה בסדר.הן ניסו להראות שהמערכת לא בסדר,אבל במקום זה הם עשו רצח אופי למרב.

OOOO0

New member
חח סורי.../images/Emo13.gif

יש שעות שבהן כבר אסור לי לכתוב אנגלית...לפחות שכחתי רק אות אחת,גם משהו.

למעלה