פרק 73

FreshF5

New member
../images/Emo199.gifפרק 73

שירה, איזה תעוזה יש בה, לבוא למקום שבו היא לא רצויה ולשאת השפלות. גלי, אוחחח איזה בחורה בלתי נסבלת, לא השתנתה בדבר, נשארה אותה בחורה מעצבנת. אחד הדברים המרכזיים בדרך כלל שכרוך בחיפוש עצמי ושינוי, זו הגדולה לדעת לסלוח ולשחרר באמת את הבנאדם, מבחינתי המסע שלה היה מסע שווה. ומצד אחד היא מטיחה בשירה שהיא פחדנית, מצד שני מתקפלת ולא מספרת לאופיר את האמת. עלובה. (אגב, ח"ח למשחקה של יב"ז) איתן, קטנוני וצדקן מעצבן, יש לו חלק לא קטן בהפלה של גלי. (ותחסכו ממני את כל החלק של שירה בדבר, אני יודעת וזוכרת אותו) ומירי, אכן אשה אמיצה.

izik79

New member
סצינת הסיום עם ריקי ושאולי ../images/Emo10.gif

מסכנה

Jolleen

New member
שגלי ומירי התווכחו

הייתי כל כך צד של מירי! גלי חתיכת חוצפנית! אין לה זכות לדבר אל מירי ככה, לפחות לא כל עוד היא כל כך פחדנית ולא מספרת לאופיר, סמדר וכולם שגם היא חלק מהתוכנית של מירי. היא נותנת למירי לסבול לבד את הכל, קצת אומץ נו באמת! ואיך שהיא התקרבה היום לאופיר, במקום לספר לו! זה כל כך עיצבן אותי! והסצינה של ריקי ושאולי באמת הייתה עצובה..
מסכנה ריקי. נו טוב, אבל עכשיו היא פנויה בשביל גידי

EFRATY10

New member
איך היא נבהלה כשאופיר אמר בצחוק לאיתן

שגם היא חלק מהמזימה להפלת חדשות ערוץ 4.

evaed

New member
גלי מסתבר הרעה בסדרה...דואגת לעצמה!!

בגדה במירי ולאורך כל הזמן רצתה את אופיר לעצמה. מאכזב אם זה יהיה הסוף!!!

מסכימה עם כולכם + שאלה

גלי באמת איומה. מה זה הדבר הזה? קחי אחריות על המעשים שלך... אבל מה שכן, השמלה שלה מהממת! מישהו יודע במקרה מאיפה היא?!

or19951

New member
פרק מעורב :-\../images/Emo10.gif../images/Emo13.gif../images/Emo46.gif

גלי יוצאת סתומה שהיא לא מספרת, ובסוף שהיא תספר זה יהיה מאוחר מדי והיא תאבד את כולם. מירי יצאה מלכה. בכל סיפור ריקי-שאולי לא ידעתי אם לשמוח או לא. אני מאד אוהב את ריקי והיה לי ממש חבל עליה, מצד שני אני כ"כ שונא את שאולי ששמחתי שהוא יעזוב. אלה- כלבה.

nik name

New member
גלי ממש מעצבנת!

לא אוהבת את גלי ,לא מתה על שירה ומירי מלכה!!! אני מאוד מקווה שאופיר יבחר במירי בסופו של דבר אבל נראה לי שבסוף הוא יבחר בגלי:/

מדונה81

New member
לא ראיתי את הפרק ../images/Emo10.gif

אוף, לא הספקתי לראות ואין לי VOD וזה לא עלה עדיין לצפיה ישירה. אני בטוחה שמירי יצאה מלכה- כמו תמיד
מתה עליה
ושירה-אני כבר יודעת שהיא תצא בסדר, אני אוהבת את הדמות המורכבת הזו שלה
חוץ מזה שאכן צריך אומץ כדי להופיע לפני אדם שמלא שנאה כלפיך כמו גלי

shugi12

New member
רק לא ברור לי..

למה שירה מתעללת בעצמה?? נשבר הלב לראות כמה דורכים עליה

FreshF5

New member
../images/Emo45.gif

ועוד כל הצדקנים האלה... שבעצמם צריכים לעשות בדק בית..

למעלה