פרק 72

FreshF5

New member
פרק 72 ../images/Emo6.gif

טוב, עדיין לא נגמר אבל הקטע עם סמדר והשוקו ותחייה והקללות ענק
(ואיזה צדקנית הריקי הזו, וגלי
ואלה ללא גבולות ואיזה כיף זה יהיה לראות את שירה סוף סוף
) אגב, גם לכם קורה כשאתם צופים בחדשות והפרשנים מפרשנים, אתם מתארים לכם בן בסט צועקת באוזניות???

FreshF5

New member
נהרדע ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

איזה נקמה, איזה ענקיים.............

EFRATY10

New member
היה מאוד משעשע הקטע הזה.ומלכה לא

ממש מצאה את עצמה בלראיין את יובל המבולבל.

דנה1982

New member
פרק טוב

סמדר הרגה אותי מצחוק וגם מטח הקללות של תחיה. פשוט מתה על שתיהן. בשביל מה החזירו את שירה? בדיוק בתחילת הפרק חשבתי לעצמי (כשראיתי אותה בפתיח) שמצאו דרך טובה להיפטר ממנה, הרי בואו נודה ששירה לא מעניינת ונעמה שנדר לא הייתה להיט... קצת מבאס אותי שהיא חזרה, אבל צריך לארגן לה סוף טוב עם טרי, כנראה. ראיתם את הפרומו לסיום העונה???? נראה כמו פרק סיום מטורף!

FreshF5

New member
בשביל מה החזירו אותה../images/Emo58.gif

נראה לי דווקא בשביל אלו שלא אוהבים אותה
כן, חזק, ממה שנראה ולפי מה שקראתי בתקציר, אופיר בוחר בגלי (מעצבנים!!!) סמדר ותחייה גמרו אותי מצחוק, בדיוק לפני הצפייה, הרגשתי איך אני נרדמת התחלתי לצפות והעירנות אפפה כאילו מעולם לא הייתי עייפה........

evaed

New member
../images/Emo58.gif לפי הפרומו של הפרק הכפול והאחרון...

נראה לי שאני אתאכזב! לא אוהבת מה שעושים לדמות של מירי החזקה ...נהיית לקראת הסוף רכרוכית בגלל אופיר...זה נראה שהיא רוצה לקפוץ והוא עוצר בעדה! רק חסר שהוא ישאר איתה מתוך רחמים! הייתי מעדיפה סגירת מעגל..גלי ואיתן יחד כזוג וכמגישים....אופיר ומירי יחד כזוג וכתבים לעינייני ערבים שרבים/אוהבים, סמד'ג בחופשת לידה ומרב חוזרת לעבודה...:) נו טוב...עוד 8...עד עכשיו לא איכזבו!

EFRATY10

New member
אולי היא תתנצל שוב בפני גלי ותבקש

את עזרתה בלחזור לטרי? אולי גם היא תסחוט אותה איכשהו, כי היא שמעה את גלי מתאמנת בלומר לאופיר "שגם לה יש חלק במה שמירי עשתה".

shugi12

New member
כל פרק אני מתבאסת שזה פחות אחד!!

אוף עוד מעט זה נגמר.. בכל אופן בינתיים נהנה, סמדר ענקית! כפרה עליה:) ואני דווקא שמחתי לראות את שירה.. נכון שיש משהו מעצבן לפעמים בדמות שלה, אבל אחרי היכרות של שנתיים איתה אני לא יכולה לייחל לה רע P:

izik79

New member
"נהרדע!!!!" שפכתי את הקולה מרוב צחוק ../images/Emo6.gif

ולגבי מה ששאלת על החדשות, אצלי התשובה היא כן

../images/Emo192.gif../images/Emo189.gif הפרק הכי הזוי..

מה קורה פה ? וטוב שהביאו את שירה לסוף.. נראה לי
שהיא חזרה רק כדי ללבן את העיניינים עם גלי. מעניין מה יקרה בפרק של היום. על בטוח שרק מחר אני אראה

למעלה