מדוכא - פריקה

לבד13

New member
מדוכא - פריקה

אני רק בכיתה ח' אבל אני מרגיש ממש מדוכא בבקרים ובלילות רוב הזמן שנה שעברה זה היה יותר חזק והדיכאון נעלם בחופש הגדול אבל עכשיו הוא חזר ואני מפחד שהוא יתחזק יותר אפילו משנה שעברה ובבית ספר אני מרגיש שקשה לי להתרכז אני כל הזמן רק מצייר כי זה מה שגורם לי לשכוח מהדיכאון אני מרגיש כאילו אני מלעשות דברים ובגלל זה אני תמיד תקוע במחשב או בטלוויזיה כשאני מתנתק וחוזר למציאות אני פשוט חוזר לדיכאון ולדאון אני מרגיש שאני משתגע מזה מה עושים במצב כזה?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לחלוק את הכאב

יקר,
&nbsp
מהמילים שלך אפשר ממש להרגיש את המצוקה הגדולה שאתה נמצא בה.
נשמע שיש המון משקל על כתפיך הצעירות...
המון כאבים.. חשש מהעתיד ומה שמצפה לך בו.. ייאוש מההווה בו אתה חש לכוד בתוך המחשבות המחלישות והרגשות המכאיבים, מבלי שאתה יכול באמת לברוח חוץ מלזמנים קצרים.. ואתה מרגיש שאתה חייב את הניתוק הזה, כי התחושות קשות מידי ומורידות למטה.. והכל נראה אפור ועצוב ואבוד...
&nbsp
יקר, נשמע שהחזרה ללימודים גורמת ללב שלך להתכווץ ולראש שלך לרדת... נשמע שמשהו שם מציף אותך וגורם לך לכאב קשה מנשוא.. וזה כל כך קשה כשאחרי הקושי שהיה לך בשנת הלימודים הקודמת זכית בכמה רגעים של חסד בחופש הגדול ועכשיו פתאום כל הכאב שב ומכה בך בעוצמה גדולה וממלא אותך בדאגה שמא הוא עוד יתגבר... וזה גורם לעצור.. הראש רוצה להתקדם אבל הרגליים לא מצליחות לזוז... ואתה מרגיש שאין בידיך לשנות את המצב...
ראשית, רוצה לומר לך תודה על ששיתפת אותנו.. כי זה כל כך בלתי נסבל לעבור את כל זה לבד וזה דורש כל כך הרבה בגרות ואומץ לעשות את הצעד, להוציא את הכאב דרך המילים, לתת ביטוי לקושי.. לתת למה שעובר עליך להיכנס לאזניים אחרות... ואני רוצה להציע לך לעשות זאת עוד ועוד.. לתת לנו לחוש מה עובר עליך.. להיות לך לכתף.. לנסות להבין...
שנית, הייתי רוצה להציע לך לנסות לחשוב על אדם מבוגר שמכיר אותך ואתה סומך עליו ולשתף אותו במה שעובר עליך, כמו ששיתפת אותנו.. אולי באמצעות צעד זה תמצאו יחד כתובת נכונה לפנות אליה ודרכים להקל את הסבל אותו אתה חווה...
לבסוף, אני רוצה להזמין אותך לצ'אטים שלנו. הם אנונימיים לגמרי ומופעלים על ידי מתנדבים. הם פעילים כל ערב בין תשע לחצות (מלבד שישי). שם תוכל לשתף בזמן אמת בעובר עליך, למצוא אוזן קשבת, לב מבין וכתף חמה להישען עליה...
אולי לחלוק יחד עם עוד אנשים את המשקל הכבד שעל כתפיך, יוכל להקל עליך את המשא...
אנחנו ממתינים לך ולמילותיך!
&nbsp
שלך
מתנדב בסה"ר
&nbsp

למעלה