מחפש שותפות אהבה..

איתמר441

New member
מחפש שותפות אהבה..

אהלן חברים מקווה שזה מתאים למקום,
זה כמה שנים שאני מוצא את עצמי רץ במרדפי אהבה מנסה לקבל איזה שהוא ערך כולשהוא משהו שקצת ימלא את מה שחסר,
מנסה להיות מי שאני רוצה להיות מסתיר וסוגר את הקשיים שבפנים,
אומרים שיש לנו בחירה חופשית אבל האמת שאנחנו לא תמיד בוחרים מה החיים יזמנו לנו לפעמים אנחנו לא בוחרים את מי שנהייה,
כאדם שמסתיר מכל הסובבים לי מה שקורה בפנים אני מוצא את עצמי נשרף מהבדידות מצד אחד חי חלקית עם אנשים לובש מסכה פעיל וצוחק ומצד שני דועך וסובל מאוד מפנים,
ברור לי ששיח ומציאות בריאה יכולים לעזור לצערי אין לי עם מי להתייעץ או דרך לגשת לזה היום..
בגדול אני בן 25 סובל מפוסט טראומה, חרדה חברתית, וכאבים פסיכוסומטיים עובד כיום עם בעלי חיים,
אם ידוע לכם על דרך כל שהיא שמתאימה שתעזור לי קצת לצאת מעצמי, (קבוצות תמיכה או כל דבר) אני יותר מאשמח לשמוע,
בנוסף אם יש מישהי בשנות ה20 שמחפשת אוזן קשבת תמיכה וסתם ככה לדבר ולנסות לצמוח ביחד אני אשמח
תודה גדולה מראש לכולם!!!

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
פנים וחוץ

איתמר היקר,
מהדברים שאתה כותב נדמה שאתה כמו חיי בשני מישורים מקבילים. נשמע שההפרדה הזו שאתה מתאר, הפער בין הפנים הגלמוד והבודד לחוץ שכאילו אמור לשחק את המשחק, לתקשר עם הסביבה גורם לך לתחושות של אומללות ויוצר אצלך סבל רב. נשמע שהבדידות הרגשית הזו שאתה מתאר קשה מנשוא. אני רוצה להזמין אותך לצ'ט פרטי עם אחד מאיתנו, מתנדבי או מתנדבות סהר בכל ערב בין תשע לחצות ואולי יוקל לך מעט. תוכל להכנס לצ'ט דרך הקישור https://sahar.org.il/ לשתף ולפרק מעט את הבדידות. מחכים לשמוע ממך.
שלך,
מתנדבת סהר

למעלה