כל כך נורא...

כל כך נורא...

אני בפנימיה ועוד שבוע אני אצטרך להיות בבית שלי חודש כי הפנימיה סגורה
אני מאמינה שבחודש הזה או היום אני אתאבד אני לא מסוגלת להיות כל כך הרבה זמן בבית!! מנסים למצוא פתרונות אבל כל הפתרונות האלה לא עוזרים בכלל! אני רוצה כבר למות לסיים עם זה! אני רוצה להיעלם מהעולם הזה! להתנתק מהכאב הזה ! אני לא מסוגלת לסבול כל כך הרבה! אף אחד לא עוזר לי אני רוצה כבר להיות מתה ללכת מפה! תוך 10 דקות אני מסוגלת להתאבד יש לי תוכנית ! אני נמצאת מרחק של 10 דקות מהמקום התאבדות שלי אני מסוגלת אפילו בלילה להתאבד! לסיים היום? מחר? עוד יומיים?? אני באמת שלא יודעת ... אבל אני עכשיו חושבת .. עם היום אני מתאבדת..
ויש סיכוי של 70 אחוז שהיום כן
אני לא מסוגלת לסחוב כל כך הרבה סבל על עצמי באמת שאני לא יכולה! אני רוצה לסיים עם זה! נמאס לי לחיות את החיים הנוראים האלה! באמת שכל-כך! נמאס לי! אולי היום אני יגיע למוות באמת שיש סיכוי כזה! נמאס לי ! אני רוצה למות ואולי היום הרצון הזה יתממש.. או שאולי אני אהיה מותשת מידי ואני יעדיף לישון מאשר לברוח מהפנימיה הזאת ולהתאבד.. .. אני לא יודעת... אבל מה שבטוח שאני ממש בקרוב אתאבד... אין לי מה לעשות פה יותר.. הסבל הזה נוראי ... הלב שלי לא מסוגל להכיל כל כך הרבה.. עצוב לי בעיקר שאנשים שהיו אמורים לעזור לי רצחו לי את הנפש... הפסיכיאטרים האלה.. והחליטו לקחת ממני את ענת...
ממש ממש עצוב שאנשים (שאמורים)שמטפלים בנפש הורגים אותה .. העולם הזה כל כך דפוק.. אני לא מבינה פה כלום.. אני רוצה למות ואולי זה יקרה היום...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
קורל, אני זועקת אליך ומתפללת שאת שם לשמוע

קורל יקרה, שבירה, נדירה -
&nbsp
אני כותבת לך ומתפללת שאת שם כדי לקרוא, שלא ביצעת מעשה שאין ממנו חזרה, שיפריד לנצח בינך לביננו ולבין כל מה שטוב ואמיתי בעולם הזה... מעשה שיחסל את הדברים הטובים שאני באמת מאמינה שיכולים עוד לבוא, רק שאי אפשר לראות אותם בתוך הסבל הנורא הזה...
&nbsp
הלב שלי פועם במהירות, והמילים על המסך נראות כל כך חלשות ולא מספקות... אני לא יודעת מה לעשות חוץ מלצעוק לך, מנסה איכשהו לעקוף את המגבלות של תקשורת דרך המקלדת שמרגישים פתאום כל כך בלתי נסבלים: "אל תיעלמי לנו קורל, על תוותרי עלינו עדיין, על החיים, על העולם, על קשרים, על אהבה! תני לנו לחבק אותך הלילה, לאהוב אותך, לבכות איתך על הסבל הזה שכל כך לא מגיע לך, על ההיעלמות והנטישה! בבקשה קורל, אל תלכי לשם, בואי עכשיו אלינו לצ'ט... אנחנו מחכים לך וכל כך כל כך דואגים..."
בואי יקרה. אנחנו פה. הצט' פעיל עד חצוות. בואי אלינו
&nbsp
צריך רק להיכנס לאתר וללחוץ על כפתור הצ'ט כדי להתחבר... http://www.sahar.org.il/
&nbsp
&nbsp

...

הייתי ממש ממש ממש ממש עייפה ומותשת.... אז אני עדיין פה.. ולא יכולתי ממש לברוח היו סיבוכים.. דחיתי לזמן אחר.. אני כרגע פה..

mb261414

New member
לפחות נשמע שאת ממש אוהבת את הפנימיה

אם כל כך קשה לך שהיא סגורה. אין ספק יש סבל בעולם. לפעמים נדמה, בעיקר היום שזה כל מה שנמצא. ואני שואלת את עצמי, אם יש עוד אנשים שזה מפריע להם אז אני לא לבד, וגם את לא לבד, ובטוח יש עוד אנשים כמונו שחושבים ככה ככה שגם אני וגם את לא לבד.. כל מהשצריך לעשות זה להתעורר. ולבחור לברוח זאתאפשרות. ואפשרות נוספת היא להתמודד. אני מעדיפה להלחם מאשר לברוח. במיוחד כאשר הערכים שלי טובים והכוונה טובה. לכן אני מציעה, ומקווה שלא פגעת בעצמך עדיין. שתשני את דעתך ותמצאי בתוכך עוצמה וכח להחליט להלחם בזה. וזו מלחמה בלי כעס ובלי זעם- be cool.. אדם יודע הוא אדם ער. מפוכח. אז זה רק עניין של זמן.
הייתי שמחה לדעת עם אלו קשיים את נאלצת להתמודד..

למעלה