ירידות וירידות

ירידות וירידות

היה לי טוב אבל הטוב הזה כמו תמיד נגמר לרגע חשבתי שזה ימשיך כל החיים אבל שוב זה התפוצץ לי בפנים...הכרתי אותו בפייסבוק זה היה מושלם בחיים לא חשבתי שמישהו יאהב אותי כמו שהוא אהב אותי הייתי כלכך שמחה אבל משהו בי נרגיש שזה לא אמיתי אז בדקתי את זה ומסתבר שצדקתי הוא הצטער אמר שזה חד פעמי שהוא עשה טעות אחרי יומיים של דיבורים השתכנעתי וסלחתי לו נפגשנו והוא נראה בדיוק כמו שרציתי כמו שחלמתי שהגבר שלי יראה עברו חודשיים של אושר חשבנו על חתונה הוא כבר היה מוכן עם הצעה רק חיכה לרגע המתאים ואז הכל התפוצץ הוא התגלה כשקרן שוב וזהו זה נגמר לרגע חשבתי שהחיים שלי ישתנו שמצאתי את אהבת חיי שהפחד הכי גדול שלי כבר לא יקרה אבל משהו תמיד חייב להתפקשש מה חשבתי לעצמי איזה מטומטמת באמת חשבתי שיהיה טוב...ושוב אני באותו מקום לבד בלי חבר בלי חברים בכללי לא יוצאת כל היום בבית בזמן שכל מי שאני מכירה נהנים יוצאים לברים שותים צוחקים אני יושבת בבית בוכה...למה???????????? מה עשיתי שזה מגיע דווקא לי????????

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לא הוגן

הי ילדת כאב,
שומעים כמה שאת מאוכזבת, שבתקופת הזמן שהייתם ביחד כבר התמלאת בציפייה ואושר, והנה הוא שיקר- שוב פעם.
מפעיל את הרגשות שלך כמו רכבת הרים, ברגע אחד גורם לך לאופוריה ובאחר מוריד אותך.
נראה שנשארת פגועה ומפוחדת, ושכואב לך לחזור שוב ל״דאון״ שהיית בו לפני חודשיים.
אולי תרצי לשתף אותנו עוד, כדי שלא תשארי עם הכאב והדמעות לבד.
הצ׳אט פעיל ממש עכשיו, וחשבתי שאולי יעזור לך לתת לאחת/ד מאיתנו להיות שם איתך- בשבילך, להיות לך כתף שתוכלי להישען אליה ברגעים הקשים האלה שאת חווה עכשיו..
נחכה לך,
מתנדב סה״ר.
http://www.sahar.org.il

למעלה