לא חושבת שאי פעם היה לי טוב

לא חושבת שאי פעם היה לי טוב

כמה בן אדם יכול להיות בודד בלי שלאף אחד יהיה באמת אכפת.. זה הגיוני שאני חושבת שאין דבר טוב בחיים והם בערך סוג של "הישרדות והעברת הזמן?" למה זה ככה? ולמה בגילי.. כשכל האחרים מבלים נהנים ומצליחים, כשלכולם יש מישהו אחד לפחות שנמצא שם בשבילם. חושבת על מי שאני ולא חושבת שאני עוף מוזר או משהו כזה, ולהפך- דווקא אלה שמתקבלים כ"מוזרים" בחברה, לא נראה שהם בודדים.
לא יודעת מה לא בסדר בי. אני חושבת שאני טובה מדי וזה חלק מהסיבות שבגללן הגעתי למצב הזה. אבל ממתי להיות טוב הפך למשהו לא טוב בחברה? ולמה רק המוחצנים שבנינו מצליחים להראות.. אני בשלב בחיים שאין דרך לצאת מהמצב הזה של הלבד. אני לא נהנית משום דבר, אני כל הזמן מתוסכלת, עצבנית, בא לי רק לישון ולהעלם. העניין הוא שאני לא באמת אעשה לעצמי משהו, אז ככה שאני תקועה בעולם הזה וזה רק מדרדר. אין לי כוח לקום בבוקר לעוד יום של לבד ולעוד יום שגורם למצב שלי להתארך. לא יודעת מה לעשות.. עד לא מזמן מצאתי את עצמי מדברת עם אנשים שלא עושים לי טוב רק כדי להיות פחות לבד, ועכשיו גם הם כבר לא נמצאים. יש קטע כזה שדווקא האנשים שנותנים מעצמם ושאכפת להם סובלים יותר. לא מבינה את חוסר ההגיון הזה.. אין לי כוח לנסות ולהבין, ורק נותר לי לשבת ולהמשיך להסתכל איך כולם מוקפים באהבה ובאנשים שאוהבים אותם, ואיך כולם משתדלים למצות את החיים וכל יום ביומו בזמן שאני מפספסת כל כך הרבה שבחיים לא יהיה לי

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לעתיד טוב יותר

היי,
נשמעת מדבריך תחושת בדידות כואבת...לעיתים קרובות גם כשמוקפים באנשים רבים עדיין בפנים יש תחושה של בדידות, תחושה שאין מישהו שבאמת אפשר לדבר איתו ולחוש שאכפת לו...
כיום עם כל הרשתות החברתיות אנשים מעלים תמונות עם חיוכים בכל רגע נתון ובכל מקום ונוצר הרושם שכולם מסביב שמחים וטוב להם אבל לא כל מה שרואים כלפי חוץ אכן מתקיים בפנים, בתוך תוכו של האדם...
לא כולם מוקפים באהבה...
את מציינת שדווקא האנשים שנותנים מעצמם ושאכפת להם סובלים יותר- למדת זאת מניסיונך, אבל אלה גם האנשים שמסוגלים לאהוב ולהביע רגש ולהכיל את כאבם של אחרים, זו יכולה להיות גם ברכה...
אולי את מרגישה עכשיו שאת בשלב בחיים שאין דרך לצאת מהמצב הזה של הלבד –פנית אלינו ואנו כאן בשבילך ,לנו אכפת ממך מאוד.
את מוזמנת לפנות גם בצ'אט ולשוחח עם מתנדב או מתנדבת באופן אנונימי ,הצ'אט פתוח ברגעים אלה עד חצות:
[URL]http://www.sahar.org.il/[/URL]
המשיכי לשתף אותנו, שולחת לך שיר לעתיד טוב יותר(גם אם בעבר ובהווה לא היה טוב) ומקווה שתצליחי לחוש גם מעבר למקלדת ולצג שאת לא לבד

מתנדבת סה"ר

תודה על התגובה..

דיברתי מעט עם מתנדבת בצ'אט לפני כחצי שעה ואני חושבת שאולי הדברים שהתייחסתי אליהם לא היו מתאימים למקום הזה.. מצד שני מתנדב אחר אמר לי שזה כן המקום ושזה בסדר. הרגשתי שהבכתי את עצמי כי היא בחרה לסיים את השיחה. אני לא יודעת מה לעשות, חשבתי שזה יעזור לי כמו בשיחה הקודמת שהייתה לי פה.. איך אדע אם אני יכולה לחזור לצ'אט לשוב בהמשך ?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
זה המקום המתאים!את יכולה לשוב לצ'אט

את יכולה לפנות כאן ובצ'אט כמו שהמתנדב אמר לך

מקווה שבפעם הבאה תרגישי כמו בשיחה הקודמת שעזרה לך.
שולחת לך חיבוק,לילה טוב ותעדכני אותנו.

למעלה