חסר תקווה

חסר תקווה

שלום.
אני בן 28.
יש לי ocd כבד..יחד עם סכיזופרניה ודיכאון קליני. וחדרות.
המחלה משפיע עלי לכל אורך הזמן. ואני מתפרנס רק מה 2300 שקל של הביטוח הלאומי.
אין לי תעסוקה ביום יום, לא מצליח להנות מכלום ונוטה גם לא לעשות כלום.
לא מוצא תעסוקה, לא לימודים לא עבודה.
רוב הזמן אני מוצא את עצמי בדיכאון, מיואש מהחיים ובעיקר חושב ודואג על העתיד שאין..
התרופות לא משפיעות עלי, לא ישן טוב בלילות.
ובעיקרון זהו.
מת למצוא תעסוקה לימודים עבודה נורמלית. מת לצאת מהבית..אני רוב הזמן בבית על המיטה.
אני בחור מוכשר בעל מוטיבציה(אם כי יורדת לכל אורך הזמן) ורק צריך משהו שיאמין בי ויתן לי קרדיט.
אשמח לעזרה.
תודה מראש.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ברוך הבא

היי ריימונד,
ברוך הבא.

ממה שאתה מתאר אני מבין שאתה מרגיש תקוע ומיואש, רוב הזמן אתה נשאר עם עצמך- מתבוסס במחשבות לא נעימות.
נכון שכתבת שאתה חסר תקווה ושאתה לא רואה עתיד, ולצד זה דווקא ניכרים התקווה והרצון לצאת ממעגל הייאוש שאתה שרוי בו.
אתה רוצה לפעול, לצאת מהבית, ללמוד, להתעסק- בעצם להעשיר את החיים שלך בדברים חדשים.

זה בוודאי קשה לקום בוקר אחד ופשוט לעשות את כל זה רק בכוחות עצמך, ולכן גם כתבת שאתה צריך מישהו, ואם הבנתי נכון- לאו דווקא איזו דמות משיחית שתציל אותך- אלא בסך הכל מישהו שיאמין בך ויחזק כשצריך.

אמנם אנחנו לא נמצאים פיזית ביחד איתך, אבל בכל זאת אנחנו נשמח להקשיב, לתמוך ולסייע לך בכל דרך שנוכל. אתה מוזמן לשתף אותנו בפורומים (יצירה, מבוגרים), או/ו בצ׳אט אנונימי שלנו שפעיל כל יום בין תשע לחצות (אתר סה״ר).
אז גם בימים קשים, כשאתה בקושי יוצא מהמיטה, ואולי מרגיש רע- לא תצטרך להרים את עצמך ולהתמודד עם זה לבד, נהיה שם איתך כדי להאמין ולחזק.
מחכים לשמוע ממך עוד,
מתנדב סה״ר.

למעלה