אני חושבת שעברתי הטרדה מינית?!

3ML6

New member
אני חושבת שעברתי הטרדה מינית?!

היי (אני אשתמש בשם בדוי ונקרא לי מיכל)
היי את אני "מיכל" ואני צריכה עזרה.
אני עכשיו בכיתה ט ולפני שנה בכיתה ח אני חושבת שהוטרדתי מינית.
לפני שאני אספר לכם למה אני חושבת ככה צריך לחזור שנתיים אחורה...:
בכיתה ז הכי כיף זה להכיר אנשים חדשים להגיע לחטיבת הביניים בהתרגשות ולעבור אותה בכיף.
אז גם אני חשבתי ככה וככה זה הרגיש , הכרתי הרבה אנשים ... ואחד מהאנשים האלה היה "עומר"(שם בדוי) "עומר" ניסה להתחיל איתי בכיתה ז וזה לא הלך לו כל כך . וזאת הפעם הראשונה שאני הכרתי את "עומר".
מסתבר שאחרי החופש הגדול של כיתה ז "עומר" מצטרף לכיתה שלי . סבבה לא נורא ממשיכים בחיים .
מפה לשם אני ו"עומר" הפכנו לידידים קרובים והכל היה סבבה עד ש..."עומר" החליט שסבבה לו בידידים אבל הוא רוצה יותר אז במקום לשאול כמו כל בן אדם אחר הוא השתמש בשיטה הבאה:
הוא מישש לי את הברך וניסה להגיע למקומות פרטים. הוא עשה לי מסאז׳ ואני לא רציתי!!!
הוא ניסה לגעת לי בחזה ובתחת(סליחה על השפה)
והוא ניסה עוד כל מני שיטות שאני לא אהבתי אותן בכלל.
אז כמובן שאמרתי ל"עומר" שזה לא נעים לי ואני רוצה שהוא יפסיק אז "עומר" באמת הפסיק אבל רק לכמה דקות. וככה זה היה במשך שנה שלמה .
אתם בטח שואלים איפה המורה ואיפה המחנכת ואיפה אמא ואבא אז אני יענה לכם !
אמא אבא המורה והמחנכת היו שם כל הזמן אבל אני לא אמרתי כלום אני לא ידעתי מה לעשות! הרגשתי ‏חסרת עונים! לא ידעתי איך לספר את זה .
למרות שאני ואמא שלי החברות הכי טובות והיא יודעת עלי הכל..טוב כמעט הכל.
אתם בטח שואלים איך התמודדתי ...
האמת ש"עומר" עדיין מנסה אבל הוא יותר משפיל אותי, כלומר הוא מצביע עלי ועושה כל מני דברים בפנטומימה הוא אומר לאנשים שעשיתי כל מני דברים אסורים !!!
הוא פשוט נהנה מזה ומה אני עשיתי!? אני לא עשיתי כלום כי לא ידעתי לעשות!
ואני עדיין לא יודעת?...
אז הנה הפואנטה שלי ....
תעזרו לי איך להפתר מ"עומר" או איך אני מספרת את זה להורים שלי .
אני לא יודעת אם אני מפחדת , מתרגשת או דואגת אם למישהו יש טיפים איך להיפתר מה"עומר" הזה אז בבקשה תעזרו לי.
תודה לכל העוזרים מראש!

סהר-תמיכה

Active member
מנהל

יקירה, עצוב לי מאוד לשמוע על החוויה שעברת… אני מתארת לעצמי שמאוד לא פשוט עבורך לחוות את תחושת חוסר האונים המשתקת הזו זמן כל כך רב… מישהו חדר למרחב הפרטי שלך ללא רשות, התעלם מבקשותייך החוזרות להפסיק והמשיך בהטרדות נוספות ופוגעניות…
כמה כוחות יש לך בכך שאת פונה היום ורוצה לקום ולשים לזה סוף. אני חושבת שהזכרת את זה כמה פעמים במהלך הפוסט ואת כנראה מרגישה שנמאס לך ושאת חייבת לפנות לאדם מבוגר- להורים שלך או ליועצת בית הספר על מנת שהם יוכלו לעזור לך לסיים את ההתנהגות הזו וגם על מנת לעזור לך להתמודד עם כל החוויה הקשה הזו… שלא תשארי בתוך זה לבד… נשמע שבעצם החלטת כבר לשתף אבל עדיין קשה לך לעשות את הצעד הזה… אולי תתחילי מלדבר על זה עם אמך, שתיארת שאתן ממש קרובות, ואולי יחד תוכלו לפנות ליועצת? את יכולה גם להתקשר ל-1202 קו החירום לנפגעות תקיפה מינית ותהיה לך שם אוזן קשבת, שתכיל ותבין בדיוק מה עברת…
את מוזמנת גם להגיע גם אלינו לצ'אט האנונימי שפעיל כל ערב (חוץ משישי) בין תשע לחצות, ואולי נוכל במעט לעזור לך להתמודד עם החוויה הזו… אנחנו מחכים לך אם תרצי...
שלך,
מתנדבת סה"ר

למעלה