יש לאן ללכת?

Quacks

New member
יש לאן ללכת?

אני בת 21 מעיר לא גדולה בצפון.
אין לי היכולת להתמודד יותר עם אמא שלי.
היא כל הזמן רק צורחת עלי שאני לא עושה כלום (פיטרו אותי לפני חודשיים וכל ראיונות העבודה מחזירים תוצאות שליליות...) ושאם אני לא אתחיל לימודים גבוהים בסמסטר הקרוב היא תזרוק אותי מהבית כי אין לה כח שאני חיה על חשבונה.
אבל אני לא מסוגלת. בתחום היחיד שאני טובה בו אין עבודה, בטח שלא פה, ואני מאוד מפחדת מערים גדולות אז אני לא חושבת שאשרוד בהן הרבה זמן אם אעבור.
אני לא טיפוס חברתי. לא היו לי חברות או ידידות בצבא והפעם האחרונה שדיברתי עם חברות מבית הספר היתה לפני שנה וחצי.

למרות שאובחנתי כסובלת מדיקאון קליני וחרדות כבר לפני שנים, היא לא מוכנה להתחשב בי ולהפסיק לצרוח עלי, לאיים עלי ולקלל אותי כל הזמן ומאז שסיימתי צבא אני לא מצליחה למצוא פסיכולוג או פסיכיאטר במחירים סבירים ונגמרו לי התרופות נגד דיכאון כבר מזמן. נראה שהכל רק הולך ומדרדר.
אני באמת לא מסוגלת ללמוד במצבי הנוכחי אבל כל הניסיונות להסביר לה את זה עולים בתוהו. בגילי כבר מאוחר לפנות לגורמים כמו המשטרה כי זו כבר לא התעללות בקטינים, ואני לא מכירה בתי מחסה בסביבה.
האם יש לאן ללכת או שאצטרך להתפשר על שינה, אולי אפילו חיים ברחוב?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ל"צוף, מעל המים...

קווקס יקרה,
אני שומעת עד כמה את מרגישה לבד ובודדה... את מתמודדת עם לא מעט קשיים ומנסה "לצוף " בתוך המערבולת הרגשית בה את נמצאת.
האם ישנו אדם קרוב לך שאותו את יכולה לשתף בכל התחושות הללו? קרוב משפחה סבתא, אח או אחות?
לפעמים מרוב שאנו שקועים בתוך העצב והדיכאון שלנו אנחנו לא רואים שיש ממש לצידנו אדם שאנו חשובים לו מאוד..
נשמח אם תשתפי אותנו בתחום בו את טובה ומוצלחת...בדברים שאת אוהבת לעסוק בהם ..
לגבי פסיכולוג או פסיכיאטר, האם ניסית לפנות לקופת החולים בה את שייכת על מנת לקבל מענה לרגשות ולקשיים?..
את מוזמנת לפנות אלינו גם בצאט שלנו, שזמין בכל ערב בין תשע לחצות.הצאט הינו אנונימי , תוכלי אם תרצי לשתף אותנו ויחד אולי נוכל לתת לך מעט מזור לכאב, ואולי למצוא את הדרך ואת המקום המתאים עבורך..
לבנתיים מחבקת אותך.

מתנדבת סה"ר.

למעלה