התאבדות

עזרה12341

New member
התאבדות

ההורים שלי יתגרשו אבא שלי לא משלם מזונות כי אין לו כל כך הרבה כסף אפילו לפרנס את עצמו לאימא שלי לא כזה אכפת היא שולחת עליו משטרות ואנשים שיעצרו אותו הוא אפילו פוחד לצאת מהבית בגללה
הוא הקים משפחה עם אשתו החדשה ובוא נגיד שהוא לא אוהב את האימא אבל הוא עדיין נשאר איתה בגלל המזונות
חברות שלי משגעות אותי מכל הכיוונים בבית ספר הכי רע לי כולם שם חשים ומתעללים אחד בשני פעם אחת באה עלינו יועצת בית ספר ואמרה לנו שאם למישהו יש בעיה יכול לבוא עלי ונטפל בו ביחד או שישלח לי פתק ואני ינסה הכל לעשות בשביל לעזור לו ואני לא יגלה מי זה תאמת קצת חששתי ללכת אז השארתי פתק ואז היא בדקה במצלמות בית הספר עם כל המורים במחברות של מי הכתב הזה וגילתה אותי כעסתי נורא היא הפנתה אותי לפסיכולוג הלכתי לא סיפרתי הכל אמרתי שאני בסדר בפתק היה רשום את כל מה שאמרתי פה כבר הרבה זמן אני חושבת על איך להתאבד ותמיד שאני רוצה אני הולכת לאחד הבניינים עולה על הגג ושאני מסתכלת למעלה משהו עוצר אותי אני לא אוהבת לדבר פנים מול פנים אני מעדיפה להתכתב ומזל שמצאתי תאתר הזה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
עזרה12341

בפניה שלך , מרגישים את הלחץ ואת הרגשות המתעצמים בתוכך.. הרצון שכתבת בפתק שלך, המחשבות שמלוות אותך , המעשים שאת מספרת עליהם מעידים עוד יותר.הפורום יכול להיות מקום חברי בטוח בשבילך ובמקביל אולי תרצי לבוא לשוחח (בהקלדה) בצאט שלנו ב"אחת על אחד" . אנחנו מחכים לך. בואי.
www.sahar.org.il

b88

New member
היי

היי, ממליץ לך לחסוך כסף ולגור במקום אחר, רחוק מכל הסביבה הזאת, עם כל הטראומות האלו.
גדלת בסביבה של אנשים לא מתחשבים ולא אוהבים
את תמצטי בחור שיהיה איתך בגלל מי שאת ולא בגלל הכסף, והחיים שלך ישתפרו פלאים

b88

New member
תרגישי טוב

אשמח לדבר איתך בsms לשמוע את הקשיים, אם זה יכול לעזור.
התגובה השנייה שלי הייתה בטעות

למעלה