המטפל אומר שאני רואה באקס אופציה ראלית מדי וזה מדכא

המטפל אומר שאני רואה באקס אופציה ראלית מדי וזה מדכא

זה כבר כמה זמן שאני חופר לכם ולמטפל שלי על האקס.

ככ שעובר הזמן אני מתגעגע יותר.
לא מצליח למצוא מישהו שאמשך אליו כמו שנמשכתי אל האקס.
שיהיה לי חיבור של רכות כמו שהיה לי איתו.
התרגשות מהצחוק ומהקול שלו. הכל חרוט בזכרון והיה לי גם כשהיינו בזוגיות.

מכל מיני סיבות. נפרדנו וחזרנו ונפרדנו שוב.

אני רווק כבר חצי שנה ואני מתגעגע אליו בצורה בלתי נסבלת.

נסיתי לאבחן מחשבות לא אדפטיביות שלי: אף אחד לא יאהב אותי כמוהו, אני לא אמצא אף אחד. ועוד.

אבל גם בלעדיהן - אני מרגיש שהבעיה היא שאני לא נמשך לאף אחד פיסית ומנטלית כמו שנמשכתי לאקס. אני נפגש עם הרבה בחורים - לכן אני מבין שיש פה משהו לא סביר בהסתכלות שלי על העולם.

ובכל זאת, אני לא מצליח לשחרר.

מה הייתם מציעים? אני סובל ברמה יומית מגעגוע. פחד מחרטה.
סביר שהוא ירצה לחזור אם אציע. אבל הפסיכולוג שלי אומר לי שזו טעות.
שאנחנו עקשנים ושונים מדי. לא מקבלים את השוני וזה רק עניין של זמן עד שנפרד שוב.

חבר המליץ לי לקבל טיפול אנרגטי. מישהו מכיר?
מה הקונספט? זה תואר נרכש או שזה לימודי תעודה?

מודה לכל התייחסות.
כואב לי. אני מתייסר.

כבר לא יודע מה לעשות.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לחבק ולעזוב

יקר,
אני מבינה שנפרדת מאדם שאהבת מאד, וניכר מדבריך כמה כאב הפרידה הזו גרמה. זה נשמע כל כך מייאש שחצי שנה עברה ועדיין לא מצאת מישהו שיחליף את מקומו בליבך... ובטח אם רק יכולת פשוט לחזור לאותו הבחור - זה היה יכול להיות כל כך קל ונעים... אני מבינה שאתה סובל מאד ומרגיש בודד, אחוז בגעגועים... אתה רואה בחורים אחרים, אבל אולי לא באמת רואה אותם, כי ייתכן ואתה עדיין מחפש את האקס שלך במי שאתה נפגש איתו... משווה את האדם שמולך לאדם שאתה זוכר, ואיכשהו תמיד מרגיש שאתה מפסיד כשאתה בקשר עם האדם החדש...
לפעמים, כשקשר חזק מסתיים, הוא אינו נמוג לאויר ומתפוגג סתם כך. אולי ככל שהקשר היה חזק יותר, כך לוקח זמן רב יותר עד שהוא מותר. יכול להיות שהקשר הרגשי עדיין נמצא שם הרבה אחרי שהאדם השני כבר איננו. ואולי זו הסיבה לכך שאינך פותח עדיין את ליבך למישהו חדש. יכול להיות, שאם תתן לעצמך להחלים מהפרידה ולהתגבר עליה, תגלה, עם הזמן וההחלמה, מישהו אחר שתוכל לאהוב לא פחות. ואם הוא האחד בשבילך, יכול להיות שתגשרו על הפערים ותמצאו את הדרך בחזרה האחד אל השני...

זה בדיוק מקור הייסורים

אני מאמין שהחזרה אפשרית. אני לא יודע כמה היא נכונה.
כבר נפרדנו וחזרנו ושוב נפרדנו.

מצד שני, אם לא אחזור- יש מצב גדול שאתחרט בעתיד.

הכל תלוי במה אמצא במקום.
ונראה שאני לא מוצא.

לא בגלל שאני חושב שלא יאהבו אותי. כי אני לא מוצא מישהו שאוהב אותו.

למעלה