מועקה וכאב

גל סוחף2

New member
מועקה וכאב

תקופה של בדידות ואכזבה מאנשים קרובים שיתמכו שאני מקבלת התקפי חרדה ..שיקימו אותי..שידברו איך זה לא קורה..מדברת בשברירי שניה עם חברים ללימודים על מה שאני מרגישה ואז יודעת כמה אני לבד עם הכאב..התסכול. וחוסר הסיפוק..כל כך כואב שאין עם מי לדבר ולספר עד כמה קשה לי..הגירושין של ההורים ..האריזה של הבית..הקושע בעבודה עם לימודים אנטינסיבים מאוד..ולעמוד בדרישות של הסביבה שבקושי אני מצליחה למלא את הדרישות הבסיסיות של עצמי..הבדידות מחניקה..הרצון להשתייך מרגישה כבר מוזרה...והעבר שמציף כל שנייה בחיים שחי וישאיר לי טראומה כל חיי..לא יודעת כבר כמה בנאדם יכול להכיל ולהשאיר את זה בפנים..

גל סוחף2

New member
שונאת

פשוט שונאת אותנ..שונאת כל כך בוגדת..כל כך לא מקשיבה..כל כך שונאת..לא רוצה לראות את הפרצוף שלה

גל סוחף2

New member
הבכי

הבכי משתלט עליי..איו לי דרך כבר להוציא את הכעס והתסכול מהמצב הוא פשוט ולג ולא מפסיק

סהר-תמיכה

Active member
מנהל

מבחינים איך את ממלאת עצמך בכול הרגשות והחרדות , התחושות והאכזבות. כמו בקבוק פקוק שאינו משחרר ,או מתחלק... או בלון שמתמלא ומתנפח והדופן המתמתחת נעשית דקה יותר ויותר. ניראה שאותו רגע שלא תוכלי להכיל יותר ידחוף אותך לפינה , להתפוצץ להתפרק.. הפורום וגם אנחנו כאן כדי להקשיב ,כדי להגיב, כדי להיות לצידך כשאת מחלקת ומתחלקת ומשחררת את האוויר הכלוא בפנים . החברים בפורום וגם אנחנו פה בשבילך, לקבל את מה שאת משחררת. בכוח שלך, בקצב שלך, במנגינה פרטית .
כמו מים שקטים וחמימים שלא משאירם אותך מאחור.....לבד....כולנו מרחיקים ממך את הבדידות..
כך בזמן שכול הכוכבים שברקיע נראים בהירים יותר כשהשמים אפלוליים,
שולחים לך חיבוק עדין שמרחוק.

גל סוחף2

New member
תודה סהר

אבל זה לא אותו דבר כמו במציאות..זה נכון אבל זה לא התמיכה שחסרנ לי בחיי היים יום ..כמו אנשים במציאות ולא דרך פורום

למעלה