קשה לי מאוד..הפעם צריכה עיצה

גל סוחף2

New member
קשה לי מאוד..הפעם צריכה עיצה

מרגישה חוסר כוחות..וכול הזמן עייפה..לא יודעת למה..חושבת שצריכה להוריד מינון של התרופות הפסכיאטריות או להוריד בכלל ולראות איך אני מגיבה..אני הולכת ללימודים בבוקר לא מצליחה לקום חוזרת יושנת כמה שעות מתעוררת ועדיין עיפה הולכת לעבודה עייפה..כל הזמן עייפה..יש לי כל כך הרבה דברים לעשות..אבל מרגישה כמו סמרטוט שהגוף כבד וגם אם אני מנסה זה לא מצליח לי אני נשאבת למיטה..כל כך לא טוב לי ושאני כמה אני מרגישה מסוחררת...מוזר אני בטוחה שזה מהסרוקול והגיע הזמן שאני יותר לא צריכנ את זה במילא אני במינון ילדים..ואני לא ילדה..אני עוברת תקופה קשה מהרבה בחינות ומנסה להחזיק מעמד אבל כאילו הגוף מתמוטט ולא נותן לי לתפקד.
מה חושבים?לא יודעת מה לעשות

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
סחף.

כשאת כותבת איך כמו בקצה המערבולת סוחבת סוחפת את מטלטלת ומתלבטת בין המצב הקשה שלך ותגובות פיסיות שמתקיימות בך . את מתלבטת אם המקור לתופעות האלה הן התרופות שלך .
ללא רופאים כמונו, לא ברורה הסיבה לדברים שאת עוברת ונראה שהכתובת לבחון איתה את המצב ולקבל אולי סיבה לתופעות שאת מזהה בעצמך, הוא הרופא המטפל שלך..
אולי המצב שלך מצריך בדיקות ומעקב זהיר עוד יותר . התופעות יכולות להיות משפיעות אבל גם מושפעות מהתרופות. נראה שאולי עכשיו הזמן לבחון את מצבק באופן מדוייק ולהתמודד ביחד איתו בחיים.
מחכים לשמוע ממך שוב.

גל סוחף2

New member
פסכיאטר

הפסכיאטר שלי מזמן אמר שאני יכולה להפסיק את הכדורים אבל לא הצלחתי להגמל ותופעות מסוימות שהפריעו לי לתפקד חזרו..
הוא תמיד אומר שהוא סומך עליי וזה נטו לפי איך שאני מרגישה..
אני לוקחת כשש שנים את הסרוקול אז אני מכירה את התרופה טוב..וכשיש לי עייפות זה שהמינון גבוה לי..אבל כיום אני במינימום הכי קטן 25 מיליגרם שלא קיים פחות מזה..אז זה או להפסיק לגמרי שאני מנסה עכשו וזה לא פשוט או להמשיך עם אותו מינון שגורם לי לעייפות.
נראה איך יגיב זה מלחמה עם הכול ..כי ברגע שאני מספיקה חוזר לי ocd, מצבי רוח וכול מיני דברים הלוואי שאני יצליח להשתלט על זה..אבל זה קשה לי מאוד על אחת כמה וכמה בתקופה קשה שאני נמצאת בה

אמיתית9

New member
היי גל סוחף

פעם קראתי בספר רוחניות משפט
"אם אדם מרגיש שיש לו פחדים מוזרים שהולכים ומתגברים, אזיי הגיע זמנו לחזור הביתה"
ככל הנראה הגיע זמנך להתפתח רוחנית,
לדעתי המשפט הזה נכון, ולא ממש ברור לי למה החברה לא מדברת על זה, או שאולי אנחנו לא מקשיבים,

כשעשיתי מדיטציות של אושו, שהם מדיטציות דינמיות, נעלם לי האוסידי למשך זמן רב, הפסקתי כי לא עניין אותי כנראה להתפתח רוחנית, או שסמכתי על גורואים למינהם, והאוסידי בהחלט חזר,
אני באמת מאמינה שזו הדרך להתפתחות בריאה, וזה לא סותר שום כדור שאת לוקחת,

יחד עם זאת, אם אכן הורדת ל25 מג, אולי השפעת הכדור זניחה בנושא, ושווה לנסות להוריד אותו, למיטב ידיעתי לסרקוול יש תופעות לוואי על הכבד והגוף, ואם הגעת למצב שממילא את לוקחת מינון כזה קטן אולי יש לך יותר כוחות משנדמה לך להתמודד עם המחלה,

לי אישית עזרו מאד דברים טבעיים: ויטמין D 10000 הוריד לי גם את החשבות וקרקע אותי למשך זמן רב, תזונה נטולת קפאין, ונטולת לחם וסוכר, הרגיעה אותי מאד,
ממליצה לנסות את הדרכים הטבעיות,

אני רק אורחת פה, אז לא בטוח שאראה את תגובתך,
נשיקות, היי חזקה, מאחלת לך התפתחות נעימה, לא נראה לי שיש לנו ברירה!!! בנושא,

מייטל

למעלה